Kuidas kuulata BBC raadio väljaspool Suurbritanniat

Kuidas kuulata BBC raadio väljaspool Suurbritanniat? Kas olete ajutiselt väljaspool Suurbritanniat ega saa te ringi sõita, kui taustal ei mängi BBC iPlayeri raadio? Kas soovite Newsdaypäeval kuulata reaalajas uudiseid kogu maailmast ja kuulata katkematult välismaal viibides 1Xtra heli? Noh, teil on kaks võimalust, VPN või nutikas DNS-puhverserver. “Saate kuulata enamikku meie elavat ja tellitavat raadiosisu BBC iPlayeri raadios või BBC helides kõikjal maailmas” – see on see, mida BBC ütleb, kui temalt küsitakse ülemere voogesituse kohta. Kuid me ütleme siin, et saate kuulata kogu (mitte enamikku) BBC iPlayeri raadiosisu väljaspool Ühendkuningriiki kas VPN-i või nutika DNS-iga. Lugege edasi, et teada saada, kuidas see juhtub.


Kuidas kuulata BBC raadiot väljaspool Suurbritanniat

Kuidas kuulata BBC raadiot väljaspool Suurbritanniat

Kuidas kuulata BBC raadiosidet väljaspool Suurbritanniat, kasutades VPN-i

Rahvusvahelise ringhäälingu osas on BBC iPlayeri raadio tee edasi. Välismaal selle puudumine võib olla väga pettumus, eriti kui Britsih emigrandid soovivad oma faktid selgeks teha ja kvaliteetset muusikat voogesitada. See teeb BBC raadio alternatiivi leidmise välismaal äärmiselt keerukaks. BBC selgitab rahvusvahelise juurdepääsu juhtumit, öeldes: “Mõnikord ei pruugi me olla võimelised teatavat sisu väljaspool Ühendkuningriiki kättesaadavaks tegema. Näiteks õigustega seotud põhjustel ei pruugi meil olla võimalik edastada teatavat spordisaadet väljaspool Ühendkuningriiki. Muusikasisu võib õigustega seotud põhjustel ka Ühendkuningriigis piirduda. ” BBC iPlayer GeoBlockedSee olukord on aga teie voogesitusseadmesse installitud virtuaalse privaatvõrguga pöörduv. Järgige allolevaid juhiseid, et õppida, kuidas saate VPN-iga kuulata väljaspool Suurbritanniat asuvat BBC raadiot:

 1. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
 2. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
 3. Nüüd looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga. See annab teile a Briti IP-aadress.
 4. Lõpuks minge BBC iPlayeri veebisaidile või käivitage iPlayeri rakendus.
 5. Kuulake kõiki BBC iPlayeri raadiojaamu kõikjal, kus te viibite.

BBC iPlayer on blokeerimata

Kuna BBC raadio blokeeringu vabastamine on tohutu ettevõtmine, peate BBC raadio töötamiseks väljaspool Ühendkuningriiki vaja ühte VPN-i. Seetõttu soovitame teil tellida ExpressVPN. Nende teenused on laitmatud ja tulemused on tagatud. See teenusepakkuja hindab kõrgelt privaatsust ja turvalisust, mis paneb kliendid end turvaliselt tundma. Allolevas tabelis tutvustatakse teile teisi teenusepakkujaid, kelle hulgast saate valida BBC raadio välismaal avamise blokeerimise.

Kuidas kuulata BBC raadiosidet nutika DNS-i abil

Kui BBC piirab raadio otseülekannet väljaspool Ühendkuningriiki, kuulete seda teadet See sisu pole tehnilistel või õigustega seotud põhjustel saadaval ”. Kui tellitavat programmi piiratakse, siis taasesitusnuppu ei kuvata ja teates kuvatakse teade „Pole saadaval”. Kui aga väljaspool Ühendkuningriiki asuvad kasutajad kasutaksid nutikat DNS-i, ei peaks nad kumbagi neist teadetest kuulma. Ehkki nutikas DNS ei tööta samamoodi nagu VPN, on see võimeline vabastama saitidele, kanalitele ja teenustele seatud geopiirangud. See sõltub ka nende kasutatava nutika DNS-i tüübist. Vaatame seda lähemalt, kuidas kasutajad saavad nutika DNS-i abil kuulata BBC-raadio väljaspool Ühendkuningriiki:

 1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
 2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
 3. Minge BBC iPlayeri veebisaidile.
 4. Voogesitage BBC raadios oma lemmikmuusikat ja uudistevoogu väljaspool Ühendkuningriiki.

Liituge sellega, et jõuaksite sammu lähemale BBC raadiole väljaspool Ühendkuningriiki Unlocator.  See on nutikas DNS-puhverserver, mis pole klientidelt midagi head saanud. See pakub suurepäraseid teenuseid kiirel kiirusel ja vastab oma nõudmistele. Lisaks pakub see oma klientidele 7-päevast tasuta prooviperioodi juhuks, kui nad ei olnud veel pühendunud.

Kuulake BBC iPlayeri raadiot välismaal

Ära jäta välismaal viibimise ajal tähelepanuta spordi-, äri- ja meelelahutusuudiseid ega kõiki ülemaailmsete ürituste plaate. Voogesitage oma lemmikmuusikat BBC iPlayeri raadiosaatjast, kui puhkate väljaspool Suurbritanniat VPN-i või nutika DNS-i abil. Nüüd, kui teler on teie suurim mure, veenduge, et uuriksite, kuidas seda teha vaadata BBC iPlayerit väljaspool Ühendkuningriiki ja BBC iPlayeri parim VPN. Head voogesitust!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map