Kuidas saada BBC iPlayer Uus-Meremaal

Kuidas saada BBC iPlayer Uus-Meremaal? Keeping Faith, Miranda, Requiem ja Creeped Out on ühed parimad saated, mis Ühendkuningriigi BBC iPlayeris saadaval on. Kahjuks ei saa ülejäänud maailm neist ühtegi nautida, kuna BBC iPlayer on piiratud Ühendkuningriigi vaatajaskonnaga ja on väljaspool Suurbritannia piire geograafiliselt blokeeritud. Ehkki Interneti-juurdepääs on Uus-Meremaal laialdaselt kättesaadav ja peaaegu kogu elanikkond on kaetud 3G- ja 4G-mobiilside lairibaühendusega, ei vabasta selle kodanikud geopiiravaid seadusi. See tähendaks, et Uus-Meremaalased, nagu ka USA-s, Austraalias, Kanadas, Saksamaal, Prantsusmaal ja Itaalias asuvad inimesed, ei pääse BBC iPlayerile juurde, kui nad muidugi ei saa Suurbritannia IP-aadressi. Uue IP saamist saab hõlpsalt hallata, kui tagate VPN-ühenduse mis tahes personaalarvuti, Maci, PS4, Xboxi, Apple TV, Roku, Androidi, iPhone’i ja FireSticki abil. Jätkake lugemist, et teada saada, kuidas.


Kuidas saada BBC iPlayer Uus-Meremaal

Kuidas saada BBC iPlayer Uus-Meremaal

Kuidas saada Uus-Meremaal BBC iPlayer VPN-i kasutades

Kui proovite juurde pääseda BBC iPlayerile Uus-Meremaalt, siis näete tõenäoliselt veateadet, milles antakse teada, et iPlayer pole teie asukohas saadaval.BBC iPlayer GeoBlocked

BBC iPlayer teab, kus te asute, nad saavad tuvastada IP-ühenduse, millega olete ühenduses. Niipea kui nad saavad teada, et see pole pärit Ühendkuningriigist, lõpetavad nad teie juurdepääsu. Hea uudis on see, et vajate vaid VPN-i ja saate BBC iPlayeri sisu voogesitada kõikjal maailmas, sealhulgas Uus-Meremaal. VPN-iga ühenduse loomisel suunatakse teie ühendus uuesti teie valitud riigis asuva määratud serveri kaudu. Pärast seda antakse teile selle riigi serveri IP-aadress, millega olete ühendatud. See mitte ainult ei anna teile anonüümsust veebis, vaid aitab teil ka igasugustest geopiirangutest mööda minna. Nii saate kasutada VPN-i BBC iPlayeri blokeeringu vabastamiseks Uus-Meremaal.

  1. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
  2. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  3. Nüüd looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga.
  4. Lõpuks minge BBC iPlayeri veebisaidile või käivitage iPlayeri rakendus.
  5. Vaadake BBC iPlayerit Iirimaal.

BBC iPlayer on blokeerimata

ExpressVPN on turul kõige usaldusväärsem VPN-teenuse pakkuja ja soovitame tungivalt selle teenused tellida. Ehkki see pole just kõige odavam, on see, mida ta pakub, iga senti väärt. Lisaks ulatuslikule geopiirangutest möödahiilimise ajaloole suudab ExpressVPN säilitada teie turvalisuse ja privaatsuse ka võrgus olles. Võite lugeda meie artiklit Uus-Meremaa parim VPN või tutvuge teiste teenusepakkujatega allolevas tabelis.

Hankige BBC iPlayer Uus-Meremaal nutika DNS-i abil

Kui te mingil põhjusel VPN-i kasutamist ei mõelnud, võite alati proovida nutika DNS-puhverserveri. Nii nagu VPN, aitab see vabastada geopiirangud kõikjalt maailmast. Mida see aga ei tee, on samade turvameetmete pakkumine kui VPN-i puhul. Nutikas DNS-puhverserver pakub kiiremat kiirust, kuna teie andmed ei ole protsessis täielikult krüptitud. Samuti ei saa te uut IP-aadressi, kuid kuidagi pääsete juurde blokeeritud materjalile. Nii saate Uus-Meremaal BBC iPlayeri saamiseks nutika DNS-puhverserveri:

  1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
  3. Minge BBC iPlayeri veebisaidile.
  4. Nautige oma piiramatut juurdepääsu kogu BBC iPlayeri sisule.

Unlocator on suurepärane ettevõte. Alates tipptasemel klienditeenindusest kuni kasutajasõbraliku programmeerimiseni võite VPN-d peaaegu unustada. See on kõige usaldusväärsem nutikas DNS-teenus, mis tagab geopiirangutest möödahiilimise kõikjal maailmas. Nii et kui otsite nutikat DNS-i, mis aitab teil BBC iPlayeri Uus-Meremaal hankida, siis vaadake mitte kaugemale kui Unlocator.

Hankige BBC iPlayer Uus-Meremaal

Kas olete vahele jätnud doktor Who viimase osa, kuna viibisite ajutiselt Ühendkuningriigist? Kas tunnete, et soovite jõuda The Graham Nortoni show naljakamate bittideni? Siis pole teil muud valikut kui blokeerida BBC iPlayer. Ükskõik, kas olete Uus-Meremaal või USA-s, pääsete juurde BBC iPlayerile ükskõik kus, kus te VPN-i või nutika DNS-i puhverserverit kasutate. Andke meile allpool olevas kommentaaride jaotises teada, millise meetodi olete valinud, et saada BBC iPlayer teie jaoks blokeeritud.