Kuidas vaadata BBC aastaid internetis

Aastad ja aastad on see uus BBC draama, mis järgneb Lyonile, hõivatud Manchesteri perekonnale, kui nende elu on 2019. aastal ja sellele järgneval 15 aastal tähtsal õhtul sassis. Sarjas keskendutakse ka parlamendiliikme Vivienne Rooki poliitilisele karjäärile ja tema võimule tõusmisele. Kui keegi teist on huvitatud selle saate vaatamisest väljaspool Suurbritanniat, saate siit kõike õppida. Siit saate teada, kuidas vaadata aastaid ja aastaid välismaal asuvas BBC iPlayeris.


Kuidas vaadata aastaid ja aastaid BBC iPlayeris VPN-i kasutades

Aastad ja aastad eetris teisipäeval, 14. mail BBC One’is ja jätkub iganädalaselt veel 5 nädalat BBC iPlayeris. Kahjuks on saade piiratud nende jaoks, kes pole Suurbritannia. Selle põhjus on seotud Ühendkuningriigi väliste elanike elukoha ja geopiirangutega. Fakt, et te ei asu Suurbritannias, kus BBC iPlayer asub, vabastab teid kohalikest privileegidest, nagu juurdepääs piirkondlikule sisule. Ilma IP-aadressita, mis näitab, et ühendate Interneti-ühendust Ühendkuningriigist, ei anna BBC iPlayer ega ükski teine ​​Ühendkuningriigis asuv kanal ega teenus teile juurdepääsu. Kuid saate seda VPN-teenuse pakkujaga ühenduse loomisega muuta.

Virtuaalse privaatvõrgu VPN-lühis ulatub üle avaliku või jagatud võrgu ja toimib privaatse digitaalse tunnelina. See, mida VPN teeb, ühendab teie seadme ühe selle serveriga ja suunab teie tunneli kaudu liikluse ümber, mille tulemuseks on teie IP-aadress. Kuna serveri IP-aadress asub riigis, kus sisu, millele soovite juurde pääseda, koheldakse teid kui kohalikku. VPN suunab teie andmed uuesti läbi oma serveri ja teie avalik IP muutub lõpuks vastavalt teie valitud serveri asukohale. Selle tulemusel muutub kogu soovitud sisu teile kogu aeg kättesaadavaks.

 VPN-i kasutamine – sammud

Nii saate kasutada VPN-i abil BBC iPlayeri blokeeringut ja vaadata aastaid ja aastaid kõikjal maailmas:

 1. Kõigepealt registreeruge VPN-i pakkujaga, kes töötab koos BBC iPlayeriga.
 2. Seejärel laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
 3. Logige sisse oma VPN-konto abil ja käivitage seejärel VPN-rakendus.
 4. Nüüd minge edasi ja looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga.
 5. Kasum a Briti IP-aadress.
 6. Lõpuks võite külastada BBC iPlayeri veebisaiti või käivitada selle rakenduse.
 7. Juurdepääs BBC iPlayerile ja voogesitage aastaid ja aastaid ükskõik, kus te ka pole.

ExpressVPN on tänapäeval üks usaldusväärsemaid teenusepakkujaid. Kui soovite saada BBC iPlayeri ükskõik millisesse maailma riiki, soovitame tungivalt tellida see VPN-i teenusepakkuja. Nüüd on ExpressVPN tuntud geograafilistest piirangutest möödahiilimise ja sisu lahtiühendamise kaudu kogu maailmast. Meie artiklit saate lugeda parim VPN BBC iPlayeri jaoks või tutvuge teiste teenusepakkujatega allolevas tabelis.

Kuidas vaadata nutitelefoni abil aastaid ja aastaid BBC iPlayeris

Geograafiliselt piiratud sisule pääseb juurde ka nutika DNS-i puhverserveri abil. Ehkki see pole nii turvaline kui VPN, pakub see samu tulemusi. Ükskõik, kas kasutate VPN-i või nutikat DNS-i, peate kindlasti jõudma sama tulemuseni. Erinevused on aga tegevused, mis on seotud tegevuste vabastamisega. Nutika DNS-i abil pääsete veebisaitidele üle kogu maailma oma valitud seadme abil. Nutil DNS-il puuduvad tugevad turvafunktsioonid, kuna see ei krüpteeri teie andmeid ega muuda teie IP-aadressi. See tähendab, et te ei ole veebis anonüümne ja teie andmed pole turvalised. See puhverserver aitab teil pääseda juurde geograafiliselt piiratud veebisaitidele, suunates ümber geograafilise asukoha määramiseks vajaliku liikluse. Nii saate kasutada nutika DNS-i abil BBC iPlayeri blokeeringut kõikjal:

 1. Esiteks vaadake välja Unlocator ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
 2. Soovitame teil neid järgida videod / seadistusjuhendid juhendamiseks.
 3. Seadistage oma voogesitusseadmes nutikas DNS.
 4. Külastage BBC iPlayeri veebisaiti ja rakendust.
 5. Nautige aastate ja aastate voogesitust BBC iPlayeris kõikjal.

Unlocator on nutikas DNS-puhverserver, mis võimaldab teil mööda minna geograafilistest piirangutest kõikjal maailmas. See on pakkuja, kes ei valmista pettumust, kuna suudab suurel kiirusel vabastada üle 200 kanali. Enne kohustuste võtmist võtke arvesse 7-päevase tasuta prooviversiooni pakkumist, mis on helde ja hädasti vajalik.

Näituse kohta

Poliitik, nimega Vivienne Rook, põhjustab ühel õhtul 2019. aastal otse-eetris skandaali. Ligikaudu sünnitab Rosie poja ning vennad Stephen ja Daniel ja vanaema Muriel ei saa kuidagi imestada, milline saab olema elu väikese Lincolni jaoks..

Valatud

Siin on kiire nimekiri tegelastest, kes osalevad seerias Aastad ja Aastad:

 • Emma Thompson
 • Jessica Hynes
 • Rory Kinnear

Emma on näitlejanna, kes pole sissejuhatust vaja. Ta pole mitte ainult aktivist, vaid ka rahvuslik varandus. Tema esimene roll BBC-s oli filmis Noor Ones kui Miss Money-Sterling. Ta on liikunud tohutute filmide tegemise ja telerollide maandumise juurde. Selles sarjas mängib Thompson parlamendiliiget Vivienne Rookit – sõnavõttu ja poliitilist tegelast, kelle ebapologeetilised ja vastuolulised arvamused võivad rahvas kiilu põhjustada. Jessica esimene roll BBC-s oli seevastu 1994. aastal Charlotte Parker BBC Draama, The House Of Eliotti saates. Mitte nii kaua aega tagasi mängis Hynes Miss Kittsi Paddington 2-s ja PR-guru, Siobhan Sharpe BBC Komöödias. Aastail ja aastatel võtab Hynes revolutsioonilise, ohtliku ja plahvatusliku Edith Lyoni rolli. Kinneari esimene BBC roll oli kohtunik John Deedil 2001. aastal. Pärast Tony Cootose mängimist siirdus Rory suuremale rollile, näiteks Bill Tannerile James Bondi sarjas alates 2008. aastast ja Henry Huntina filmis Peterloo. Aastail ja aastatel mängib Rory Stephen Lyonsit, finantsnõustajat ja pere rahuvalvajat.

Aastad ja aastad BBC iPlayeril – treiler

Siin on esimene ülevaade BBC uuest draamasarjast järgmises treileris.

Vaata seriaali välismaal – lõppsõnad

Ärge unustage vaadata teisipäeval, 14. mail BBC iPlayeris aastaid ja aastaid, olenemata sellest, kus te maailmas olete. Kasutage lihtsalt VPN-i või nutikat DNS-i ja saate voogesitada uusimaid draamasarju sõltumata sellest, kas viibite USA-s või mitte. Millist tööriista kavatsete kasutada? Kindlasti loetlege oma eelistused allpool olevas kommentaaride jaotises.

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map