Kuidas vaadata BBC iPlayerit Belgias

Pärast lõputuid katseid BBC iPlayerile juurde pääseda olen aru saanud, et minu geograafiline asukoht takistab mind Belgias Killing Eve voogesitamast. Ma ei asu seal, kus BBC iPlayer oma teenuseid pakub, ja see on Ühendkuningriik.


Juhusliku ja rahvusvahelise juurdepääsu vältimiseks on domineeriv voogesitusteenus BBC iPlayer, pöördub geoblokeerimise poole. Nendel päevadel saavad Interneti-kasutajad siiski seda teha eemalda geoplokid igat tüüpi, kasutades erinevaid meetodeid, näiteks VPN ja Nutikas DNS, millest räägin lähemalt allpool.

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Belgias

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Belgias

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Belgias VPN-i kasutades

Saadaval Interneti-TV, raadio ja mobiilirakendusena, BBC iPlayer on Ühendkuningriigis leibkonna nimi. Belgias asuvatel Briti emigrantidel puudub geopiirangute tõttu juurdepääs sellele voogesitusteenusele. Selle teatega saate kokku puutuda, kui proovite:

„BBC iPlayer töötab ainult Suurbritannias. Kahjuks on selle põhjuseks õigustega seotud probleemid. ”

BBC iPlayer GeoBlocked

Kõik, kes elavad Belgias ja tunnevad huvi BBC iPlayeri sisu voogesituse vastu, saavad seda teha siis, kui ühendatud usaldusväärse VPN-teenuse pakkujaga. Blokeeringu edu põhjus on VPN-i digitaalne tunnel. VPN loob privaatse tunneli mille kaudu see edastab kasutajate andmeid enne teise serverisse jõudmist. Kui see juhtub, näib, et andmetel on erinevad omadused, näiteks kust nad pärinevad.

VPN-ühenduse abil saate kasu turvalisuse eelised samuti. Lisaks sellele, et näete asuvat teises riigis, saate ka siia saavad kasu anonüümsusest veebis. Belgias BBC iPlayeri blokeeringu tühistamiseks peate toimima järgmiselt.

 1. Hankige VPN-teenuse pakkuja mis vabastab BBC iPlayeri usaldusväärselt.
 2. Sa pead luua VPN-i konto, nii pääsete rakendusele juurde.
 3. Hankige oma voogesitusseadmesse VPN-i rakendus.
 4. Käivitage rakendus aotsige Suurbritannia servereid.
 5. Leidke Ühendkuningriigi server ja looge sellega ühendus.
 6. Nüüd, ilmute Briti IP-aadressi abil.
 7. Nautige kogu voogesitust, mida BBC iPlayer Belgias pakub.

BBC iPlayer on blokeerimata

ExpressVPN on üks parimaid pakkujaid sisu eemaldamiseks. Sellel on suurepärased turvaelemendid ja põnevad kiirused. See pakkuja ei paku muud kui garanteeritud tulemused ja tagab klientide rahulolu. Võite kasutada ka muid BBC populaarseimad VPN-teenuse pakkujad, tutvuge kindlasti alloleva tabeliga.

Kuidas vaadata Belgias BBC iPlayerit nutika DNS-i abil

Hea uudis ei lõpe siin, sest selleks on rohkem võimalusi vabastage BBC iPlayeri blokeerimine Belgias. See viis hõlmab vähem krüptimist ja kiiremad kiirused; see kasutab nutikat DNS-puhverserverit. Nutika DNS-i kasutamisel saadab teie brauser DNS-ile päringu BBC iPlayeri veebisaidi tegeliku IP-aadressi leidmiseks. See otsib selle oma aadressiraamatust ja tagastab seejärel brauserisse. Seejärel laadib teie brauser BBC sisu tagastatud IP-aadressilt.

Nutikas DNS saab paneb sind ilmuma seal, kus te ei asu. Selle tulemusel pääsete juurde pääseda juurde selles riigis asuvale sisule. Saite soovitud sisu; teie andmed polnud aga sugugi turvalised. See seade erineb VPN-ist turvalisuse osas, kuna see pakub null krüptimist ja ei muuda teie IP-aadressi.

See vastutab ainult geograafilise asukoha määramise eest vastutava liikluse ümbersuunamine määratud serveri kaudu, mille tulemuseks on teie viivitamatu juurdepääs piiratud sisule. Nutika DNS-i abil saate Belgias BBC iPlayeri blokeeringu avada järgmiselt:

 1. Liituge nutika DNS-serveriga nagu Unlocator.
 2. Vaadake neid videoid / häälestusõpetusi.
 3. Nüüd, konfigureerige oma voogesitusseadmes nutikas DNS.
 4. Minge edasi BBC iPlayeri rakendusele või veebisaidile.
 5. Otseülekanne Killing Eve või mõni BBC iPlayer näitab ilma raskusteta. 

Soovitan kasutada Unlocator kui teie nutika DNS-i puhverserver. See on Taani ettevõte, mis pakub nii VPN-i kui ka nutika DNS-i teenust. Nüüd aitab nutika DNS-i esmane funktsioon kasutajatel blokeerida geograafiliselt piiratud sisu blokeerimine.

Unlocator on lihtne kasutada ja pakub parimaid seemneid. Kui te pole sellises otsuses kindel, võite sellest kasu saada 7-päevane tasuta prooviperiood. Nii on teil piisavalt aega, et otsustada, kas soovite teenust või mitte.

Vaadake BBC iPlayerit Belgias

Nii VPN kui ka nutikas DNS saavad teid kätte 2000 pluss tund Briti telesaateid 13 erinevas žanris teie soovil Belgias. Valitud meetod sõltub sellest, mida eelistate rohkem: turvalisus või kiirus.

Nüüd, kui teate, et neid on kahel viisil saate BBC iPlayeri blokeeringu Belgias avada kumma valiksite? Andke mulle allpool olevas kommentaaride osas teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map