Kuidas vaadata BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas? BBC iPlayer töötab ainult Suurbritannias, mis on põrkumine igale Suurbritannia emigrandile ja elab sellistes riikides nagu Austraalia, Kanada, USA ja Lõuna-Aafrika. 65 protsenti Lõuna-Aafrika Interneti-kasutajatest, kellel on igapäevane juurdepääs Internetile, ei saa BBC iPlayerit nautida seal, kus neil on õigustega seotud probleemid ja geopiirangud. BBC iPlayer on populaarne voogesituse teenus, mis võimaldab vaatajatel vaadata veebis mõnda parimat tasuta sisu, alates telesaadetest ja filmidest kuni elavate spordialadeni.
Kuidas vaadata BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas


Kuidas vaadata BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas

BBC iPlayer on SA-s geoblokeeritud

Lõuna-Aafrika Interneti-kasutajad ei pääse suurele osale sisust IP-aadressi tõttu, mis määrab nende asukoha. BBC iPlayer GeoBlockedBBC iPlayeri sisule ligipääsemiseks peavad Lõuna-Aafrika elanikud asendama oma IP Briti omadega ja seda saab teha VPN-i või nutika DNS-i puhverserveri kaudu. Virtuaalne privaatvõrk on võimeline vabastama materjali kogu maailmast, säilitades samal ajal kõrgeimad turvastandardid. Siit saate teada, kuidas saate BBC iPlayeri blokeeringu Lõuna-Aafrikas avada ja selle sisu voogesitada arvutis, Macis. Android, iPhone ja iPad kasutavad VPN-i.

Kuidas vaadata BBC iPlayeri Lõuna-Aafrikas VPN-i kasutades

Mis tahes seadmesse VPN-i installimine on lihtsaim lahendus BBC iPlayeri blokeerimiseks Lõuna-Aafrikas. A VPN teenus krüpteerib kasutajate andmed enne nende ümbersuunamist ühe määratud serveri (kasutaja valitud) kaudu. BBC iPlayeri abil peab Lõuna-Aafrika Interneti-kasutaja Briti IP-aadressi saamiseks looma ühenduse Ühendkuningriigi serveriga. See paneb nad välja nägema nii, nagu nad tegelikult asuksid Britanis. Selle asukohateabe petmise abil ei keela BBC iPlayer Lõuna-Aafrika Vabariigil juurdepääsu oma rakendusele või veebisaidile. Järgige järgmisi samme, et saada teada, kuidas saate Lõuna-Aafrikas BBC iPlayeri blokeeringu tühistada:

  1. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
  2. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  3. Nüüd looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga. Nii saate a Ühendkuningriigi IP-aadress.
  4. Lõpuks minge BBC iPlayeri veebisaidile või käivitage iPlayeri rakendus.
  5. Saate igal ajal tutvuda lemmik-episoodidega Miranda, Keeping Faith, Requiem ja Detectorists.

BBC iPlayer on blokeerimataKui kasutate ExpressVPN, teie võimalused BBC iPlayeri vabastamiseks on ülikõrged. See teenusepakkuja garanteerib sisu vabastamise kogu maailmast, sealhulgas Lõuna-Aafrikast. ExpressVPN-i kasutajad saavad puhverdada oma ühenduse 148 VPN-serveri asukohaga 94 riigis üle maailma. VPN-i ühendamine ja kasutamine pole kunagi olnud lihtsam tänu nende kasutajasõbralikele rakendustele ja abivalmis klienditeenindusele. Siit saate teada, mis on BBC iPlayeri parim VPN. Lisateavet teiste teenusepakkujate kohta leiate allolevast tabelist.

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas nutika DNS-puhverserveri abil

Geo-blokeerimistegevuse suure kasvu tõttu töötati välja nutikad DNS-puhverserverid, mis aitaksid Interneti-kasutajatel pääseda juurde geopiiratud sisule. Kuna VPN-id olid väga sõltuvad, pidi sisupiirangute ümber olema veel üks meetod. Kuid samu turvastandardeid ei kohaldata nutikate DNS-puhverserverite suhtes, kuna need töötavad kiiremini, et kasutajate andmeid täielikult mitte krüpteerida. Kasutajate geograafilise asukoha määramise liiklus suunatakse enne Internetti jõudmist ümber, võimaldades kasutajatel juurdepääsu veebisaitidele ükskõik kust. Nii saate nutika DNS-i abil vaadata BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas.

  1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
  3. Minge BBC iPlayeri veebisaidile.
  4. Nautige oma piiramatut juurdepääsu kogu BBC iPlayeri sisule.

Unlocator on parim nutikas DNS-puhverserver sellise töö jaoks. Kasutajasõbralike rakenduste kaudu saab see blokeerida üle 200 kanali kogu maailmas. Teie liiklus jääb puutumatuks, ettevõte tegutseb Taani privaatsusseaduste kohaselt ja nad järgivad ranget privaatsuseeskirja. Mis kõige tähtsam – nad ei pea kasutajate Interneti-toimingute logisid. Nii et kui otsite usaldusväärset tarka DNS-i, on Unlocator kõige parem valik.

Vaadake BBC iPlayerit Lõuna-Aafrikas

Lõuna-aafriklased ei leia BBC iPlayerile väljaspool Ühendkuningriiki juurde pääsedes enam tõrkelehte. VPN-i või nutika DNS-i abil lahendatakse kõik nende vigadega seotud probleemid. Lõuna-Aafrikas elavad britid ega isegi seal elavad elanikud ei pea kandma mingeid geopiiranguid, kui nad saavad kasutada VPN-e ja volikirju. Andke meile allpool olevas kommentaaride jaotises teada, millist VPN-i olete BBC iPlayeri blokeeringu avamiseks Lõuna-Aafrikas kasutanud.