Kuidas vaadata BBC iPlayerit Saksamaal

BBC iPlayer pole rahvusvahelisele publikule täielikult kättesaadav. Suurbritannia elanikud on ainsad, kes pääsevad Briti teenusele juurde ja saavad seda voogesitada. Ma õppisin seda rasket teed. Ma ei teadnud, et geopiirangud on olemas enne, kui ma seda üritasin juurdepääs BBC iPlayerile Saksamaal. Kuigi on piiranguid, mis keelavad väljastpoolt juurdepääsu, kaks tööriista võib aidata olukorda leevendada.


Kuidas vaadata BBC iPlayerit Saksamaal

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Saksamaal

Kas BBC iPlayer on saadaval väljaspool Ühendkuningriiki?

Ei, BBC iPlayer on saadaval ainult Suurbritannias. Suurbritannia emigrandid, kellel juba on teenuse konto, ei pääse BBC iPlayerile juurde, kui nad asuvad Ühendkuningriigi pinnast eemal. Tegelikult, kui proovite teenusele juurde pääseda väljaspool Suurbritannia piire, saate tõenäoliselt selliseid sõnumeid:

„BBC iPlayer töötab ainult Suurbritannias. Kahjuks on selle põhjuseks õigustega seotud probleemid. ”

või

“BBC iPlayeri saateid saab mängida ainult Suurbritannias.”

Nii näeb teie ekraan välja umbes selline:

BBC iPlayer GeoBlocked

Nüüd pole see BBC mingi diskrimineerimise katse. Põhjus, miks teenus piirdub Ühendkuningriigiga, on selle järgimine autoriõiguse reeglid ja seadused. BBC iPlayer jõustab IP keelud kõigile, kes pole pärit Ühendkuningriigist, et veenduda, et nende sisu on nähtav ainult riigis, kus neil on õigus seda levitada.

Sellegipoolest on olemas kaks tööriista, milles saate kasutada juurdepääs BBC iPlayerile Saksamaal ja mujal mujal maailmas: VPN ja a Nutikas DNS.

Hankige VPN-i abil BBC iPlayer Saksamaal

Esimene meetod, mida saate rakendada, pärineb VPN-i tellimus.

VPN tähistab virtuaalset privaatvõrku, mis on küberturbe tööriist mis võimaldab kasutajatel sisu blokeeringu tühistamine sama hästi kui saada Interneti-turvalisus ja veebipõhine privaatsus. Selle kaks peamist funktsiooni hõlmavad reiside andmete krüptimine oma serverite ja oma avaliku IP võltsimine. 

Need kaks funktsiooni kvalifitseerivad VPN-i üliturvaliseks võrgutööriistaks kaitseb kasutajaid võrgupõhise kahju eest nagu andmete vargus. Lisaks krüpteerimistele muudab marsruudi muutmise protsess teie liikluse justkui teisest kohast. Sina omakorda, näib asuvat teises riigis.

Kui ühendate VPN-iga, siis teie IP-aadress muutub automaatselt mis vastavad teie valitud riigis asuva serveri IP-aadressile. Oma IP-aadressi üle kontrolli saamiseks ja soovi korral selle muutmiseks peate vaid ühendama oma valitud riigi VPN-serveriga.

Niisiis, kui soovite näib olevat Ühendkuningriigis, pead vaid tegema ühendage Suurbritannia serveriga. Peate seda tegema, kui soovite võimalust vaadates BBC iPlayerit Saksamaal viibimise ajal. Siit saate teada, kuidas BBC iPlayeri deblokeerimise protsess töötab:

 1. Esimene asi, mida peate tegema, on otsige usaldusväärset VPN-i pakkujat. Meie nõuanne teile oleks registreerumine “ExpressVPN“.
 2. Seejärel saate laadige alla VPN-i rakendus Windowsi, MacOS, iOS ja Android seadmetes.
 3. Installige rakendus ja siis käivitage rakendus oma voogesitusseadmes.
 4. Logige sisse oma kontole ja seejärel uurige VPN-i teenuseid.
 5. Pärast serverite skannimist, ühendage Suurbritannia serveriga.
 6. Oodake ühenduse loomist.
 7. Lõpuks, külastage BBC iPlayerit ja vaadake Saksamaal mida iganes soovite.

BBC iPlayer on blokeerimata

Kuidas avada nutika DNS-puhverserveri abil BBC iPlayer Saksamaal

Kuigi VPN on üliturvaline tööriist, mis seda teeb krüpteerib kasutajate andmed, nutikas DNS ei paku samu turvastandardeid. Mõlemad tööriistad aga saavad aitab kasutajatel geograafiliselt piiratud sisust mööda minna, kuid kasutades erinevaid lähenemisviise. VPN ei luba kasutajate andmetel seda privaatset tunnelit krüptimata läbi viia. Teisest küljest eelistab nutikas DNS turvalisusele kiirust, mistõttu see ka on ei krüpteeri kasutajate andmeid.  

Seega, kui te ei hooli VPN-i pakutavast lisaturvalisusest, saate sisu blokeerimiseks kasutada nutika DNS-i puhverserverit. Seejärel saate vaadata BBC iPlayerit Saksamaal samal ajal voogesitades USA Hulu muus brauseris. See on võimalik, kuna nutikas DNS-puhverserver ei muuda teie IP-aadressi. See suunab teie liikluse ümber ainult ühe selle määratud serveri kaudu, võimaldades teil sellest kasu saada juurdepääs piiratud sisule. Siit leiate veel, mida peate nutika DNS-i kohta teadma.

 • See ei krüpteeri teie andmeid ega muuda teie IP-aadressi.
 • Te ei saa anonüümsust veebis.
 • Nutikat DNS-i saate konfigureerida paljudel platvormidel ja seadmetes, näiteks iOS, Mac, Apple TV, Roku, PS3 / 4, Chromecast, Amazon Fire TV ja Xbox One..
 • Nutikas DNS ei pruugi töötada, kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab DNS-i kaaperdamist või läbipaistvaid puhverservereid.

Nüüd, kui soovite nutikas DNS, mis saab blokeerida BBC iPlayeri, soovitame Unlocatorit. Seda teenust saab blokeerige üle 200 kanali, ja BBC iPlayer on üks neist. Lisaks pakub Taani ettevõte tasuta 7-päevast prooviperioodi ja 14-päevast tagasimakse poliitikat. Enne kui võtate endale kohustusi, võite proovida.

Saksamaa parim VPN

ExpressVPN on parim VPN-teenuse pakkuja, mida Saksamaal kasutatakse. Tegelikult kirjutas Charles sellest isegi terve artikli.

ExpressVPN-iga saate ühenda üle 2000 serverit enam kui 94 riigis, a väga toetav klienditiim, ja 30-päevane raha tagasi garantii. See poliitika on kasulik, kuna see annab teile aega mõelda enne, kui otsustate endale kohustuse võtta. 

Kui te ei arva, et ExpressVPN teile sobib, võite alati otsida teisi pakkujaid. Vaadake neid allolevas tabelis. Andke neile tipptasemel pakkujatele võimalus.

Vaadake BBC iPlayerit Saksamaal

Olgu, nii et enne kui kõik põnevil on, peaksite teadma, et VPN ega nutikas DNS ei saa teile tasuta tellimusi! Nii see ei toimi. See annab teile juurdepääsu ainult soovitud sisule, mitte mööda minna registreerimistasudest sunnime ütlema, et BBC iPlayer – kui see oli olemas.

See oli üsna ilmutus! Vaatasin kõike Saksamaal viibimise ajal BBC iPlayeris. Ma ei pidanud kahe silma vahele jätma mängu „Day of the Day” ja VPN / Nutika DNS-i eest olen tänulik. Sa võid ka olla. klõpsake siin ExpressVPN tellimus ja siin on Unlocator üks. Andke meile allolevas kommentaaride jaotises teada, millist neist valite.