Kuidas vaadata ihukaitsjat BBC Live’is väljaspool Suurbritanniat

Ehkki kõik võivad eeldada, et Ihukaitsja on tõeline lugu, osutub see väljamõeldiseks, kuid põhineb väga reaalsel poliitilisel maailmal. Bodyguardi ametlik esilinastus oli pühapäeval, 26. augustil kell 21 BBC One’is. See sari jutustab Londoni Metropolitani politsei korraldusel Ühendkuningriigis toimuvate erioperatsioonide sündmustest, kus on filiaalid, mis pakuvad kaitset diplomaatidele, poliitikutele ja autoritasudele. Need, kes soovivad uut poliitilist põnevust vaadata, peavad asuma Suurbritannias, vastasel juhul keelatakse juurdepääs BBC-le. Vaatamata BBC-le kehtestatud geopiirangutele saavad Austraalia, USA, Kanada ja Saksamaa inimesed siiski Ihukaitsjat vaadata, kui nad kasutavad kas VPN-i või Smart DNS-i. Siit saate teada, kuidas saate voogesitada eelseisvat kuueosalist poliitilist draamat mis tahes maailma piirkonnast mis tahes seadme personaalarvutites, Macis, Androidis, iPhone’is ja iPadis.


Kuidas vaadata Bodyguardi otseülekandena BBC-s väljaspool Suurbritanniat

Kuidas vaadata Bodyguardi otseülekandena BBC-s väljaspool Suurbritanniat

Kuidas vaadata Bodyguardi telesarju BBC-s VPN-i kasutades

VPN toimib teie seadme ihukaitsjana. Saad selle? See pakub kaitset teie andmetele, tundlikule teabele ja hoiab teid võrgus olemise ajal kahjustusest eemal. Kui VPN on teie kõrval, tunnete end veebis sirvides palju turvalisemana. See ulatub üle avaliku või jagatud võrgu ja toimib nagu tunnel, nii et saate Interneti kaudu andmeid turvaliselt ja anonüümselt vahetada, nagu oleksite otse eravõrku ühendatud. VPN ühendab teie seadme ka ühe selle serveriga, mis annab teile selle serveri IP-aadressi (riigis, kus see asub). Nii saate VPN-i abil vaadata Bodyguardi BBC-st väljaspool Ühendkuningriiki:

  1. Registreeruge VPN-i jaoks.
  2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
  3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Nüüd looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga.
  5. Lõpuks minge BBC veebisaidile või käivitage selle rakendus.
  6. Nüüd, kui teil on Briti IP-aadress saate Bodyguardi voogesitada mujalt kui Ühendkuningriigist.

ExpressVPN on juhtiv VPN-teenuse pakkuja turul. Soovitame tungivalt selle teenuseid tellida, vaatamata sellele, et pakute kõige soodsamat hinda. See on testinud, et see on iga senti väärt. ExpressVPN-il on geopiirangutest mööda minnes pikk ajalugu. See pakkuja suudab säilitada teie turvalisuse ja privaatsuse Interneti kasutamise ajal. Võite lugeda meie artiklit BBC iPlayeri parim VPN ja tutvuge teiste teenusepakkujatega allolevas tabelis.

Kuidas vaadata BBC ihukaitsjat nutika DNS-puhverserveri abil

Kuigi VPN on turvaline valik, oleks kiirem meetod nutika DNS-i puhverserver. See tehnoloogia loodi suurema geograafilise blokeerimise ajastul. See ei krüpteeri kõiki teie andmeid, mis muudab selle palju kiiremaks, kuid vähem turvaliseks kui VPN. Nutikas DNS-puhverserver ei muuda ka teie IP-aadressi, see suunab ümber ainult liikluse, mis näitab teie geograafilist asukohta. Sellegipoolest toimib see korraliku geoblokeerija tööriistana. Nutika DNS-i abil saate Ihukaitsjat BBC-s vaadata järgmiselt:

  1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
  3. Minge BBC veebisaidile.
  4. Nautige oma piiramatut juurdepääsu kogu BBC sisule.

Unlocator on nutika DNS-puhverserveri jaoks parim valik. Kasutajasõbralike rakenduste kaudu saab see blokeerida üle 200 kanali kogu maailmast. Teie liiklus jääb puutumatuks, ettevõte tegutseb Taani privaatsusseaduste kohaselt ja nad järgivad ranget privaatsuseeskirja. Lisaks ei pea nad logisid kasutajate Interneti-toimingute kohta.

Ihukaitsja BBC-s

Vastuolulise konservatiivse kodusekretäri Julia Montague juhtivkaitseametnik on määratud veteranpolitseinik David Budd. Julial on ülesandeks suruda läbi terrorismivastane seaduseelnõu, mis suurendab massiliselt nn snooperi volitusi. Seadusandluse vastuolulise iseloomu ja tema enda poliitiliste ambitsioonide tõttu on Montague kõrgetasemeline eesmärk ja vajab ööpäevaringset kaitset. Sarjas uuritakse nende kahe ja Buddi jagatud lojaalsuse suhet tema kohustuse ja omaenda põhimõtete vahel.

Vaata Ihukaitsjat BBC-st

Kui kasutate VPN-i või nutikat DNS-i, saate vaadata peaaegu kõike ükskõik kust. Mõlemad tööriistad pakuvad teile soovitud sisu, olenemata sellest, kus te maailmas asute. Nüüd saate oma VPN / DNS-i tellimisega voogesitada kõiki Bodyguardi episoode BBC-s otse-eetris väljaspool Suurbritanniat. Andke meile teada, millise VPN-i valiksite Bodyguardi vaatamiseks välismaal.