Kuidas vaadata Kanadas BBC iPlayerit

Head uudised veebipõhised aurikud! Suurbritannia parimale järelejõudmise televisiooniteenusele pääseb Kanadas lihtsaid ja tõhusaid viise kasutades. BBC iPlayer on piiratud Ühendkuningriigi elanikega. Kanadalased saavad seda teenust siiski kasutada sealt, kus nad asuvad. Mina kasutasid BBC iPlayeri blokeeringu tühjendamiseks VPN-i ja nutikat DNS-i, ja nad töötasid nagu võlu. Vaadake allpool, kuidas ma seda tegin.


Kuidas vaadata Kanadas BBC iPlayerit

Kuidas vaadata Kanadas BBC iPlayerit

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Kanadas VPN-i kasutades

BBC iPlayer pakub palju sisu ja seda saab voogesitada mitmel platvormil. Kuigi BBC on ainus Ühendkuningriigi elanike jaoks, Kanadalased saavad sellele juurde pääseda VPN-iga. Kuid enne VPN-ühenduse loomist näete tõenäoliselt teadet: „BBC iPlayer töötab ainult Suurbritannias. Kahjuks on selle põhjuseks õigustega seotud probleemid. ”

BBC iPlayer GeoBlocked

Virtuaalse privaatvõrgu loob VPN digitaalne tunnel mis ulatub üle jagatud või avaliku võrgu. See ühendab teie kasutatava seadme selle võrgu serveriga. Sõltuvalt VPN-ist võib serverivõrk olla suur või väike. serverid on levinud ka võtmekohtades üle maailma. Server, kellega soovite ühenduse luua, muudab teid näib asuvat serveriga samas kohas olete ühendunud. 

See juhtub tänu ümbersuunamise protsess mis toimub VPN-i digitaalses tunnelis. Muud kui liikluse ja andmed krüptitud selle eratunneli kaudu suunatakse nad ümber ka serveri kaudu. See annab teile Selle serveri IP-aadress ja nii tajutakse teid kui kohalikku. Selleks, et vabastage BBC iPlayer Kanadas blokeeringust, peate tegema järgmist. 

 1. Ärge minge liiga kaugele, otsides usaldusväärset teenusepakkujat. Selle asemel, registreeruge ExpressVPN-iga. 
 2. On aeg laadige alla ja installige vajalik VPN-i rakendus oma seadmes.
 3. Nüüd, lkäivitage ja aktiveerige VPN-rakendus.
 4. Rakenduse kasutamiseks peate logige sisse oma VPN-i konto kaudu.
 5. Otsige Ühendkuningriigi serverit riigis, kus BBC iPlayer on lubatud.
 6. Vajutage nuppu Ühenda ja oodake ühenduse loomist.
 7. Juurdepääs BBC iPlayeri veebisaidile või rakendust ja liikuge läbi.
 8. BBC iPlayer on nüüd teile Kanadas saadaval.

BBC iPlayer on blokeerimata

Kuidas vaadata Kanadas BBC iPlayerit nutika DNS-puhverserveri abil

Eri piirkondade piiratud sisule pääsete juurde nutika DNS-puhverserveri abil samal ajal. Nutika DNS-i abiga saate ühelt poolt mitmel seadmel kogu maailmas kehtivatest piirangutest mööda minna ja saate selle hõlpsalt seadistada, kui seal on pole tarkvara konfigureerimiseks.

Pidage meeles, et nutikas DNS ei paku turvafunktsioone. Selle põhjuseks on asjaolu ei krüpteeri teie andmeid või asendage oma IP-aadress teisega. Kas usute, et nutika DNS-i tellimuse abil saate hankida Hulu, HBO, Netflixi, BeInSportsi ja palju muud? Ka suurtel kiirustel. Ainult seda suunab ümber liikluse, mis määrab teie geograafilise asukoha ühe serveri kaudu, ilma et peaksite ühenduma ühegi serveriga.

Järgige neid samme ja saate BBC iPlayeri otseülekandeks Kanadas:

 1. Esimene samm on väljaregistreerimine Unlocator ja registreerumine tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
 2. Nutika DNS-i seadistamine oma voogesitusseadmes, järgides neid videoid / häälestusõpetusi.
 3. Nüüd, külastage teenuse veebisaiti või rakendust. Teil peaks olema sellele hõlpsasti juurde pääseda.
 4. Naudi oma piiramatu juurdepääs kogu BBC iPlayeri sisule Kanadas viibimise ajal.

Unlocator on nutikas DNS-puhverserver, millel on palju pakkuda, sealhulgas võimalus blokeerida rohkem kui 200 kanalit. See tehnoloogia võimaldab teil seda teha mööda minna geograafilistest piirangutest mis tahes kohast üle maailma. See Unlocatori ülevaade annab teile parema ülevaate teenusest ja sellest, milleks see on võimeline.

Parim VPN BBC iPlayeri jaoks

Kui soovite parimat VPN-teenust, peate seda tegema ExpressVPN. See on väga usaldusväärne teenusepakkuja ja VPN-i kasutajate seas populaarne valik mitmel põhjusel. Üks neist põhjustest võlgneb selle uskumatud vabastamise võimalused. Kui otsite Kanadas BBC iPlayeri blokeeringu avamiseks VPN-i, on see üks ExpressVPN. See pakkuja on enam kui võimeline blokeerima geograafiliselt blokeeritud sisu kogu maailmast.

Kui soovite endiselt teada, kas ExpressVPN on teie VPN, lugege meie artiklit Kanada parim VPN ja BBC iPlayeri parim VPN. Allpool toodud tabel pakub teile ka muid võimalusi, kui te ei nõustu ExpressVPN-i tellimisega.

Vaadake BBC iPlayerit Kanadas

Kui soovite saada BBC iPlayerilt uskumatut valikut programmeerimist, peate hankima VPN-i või nutika DNS-i puhverserveri. Kumbki meetod vabastab BBC iPlayeri blokeerimise väljaspool Suurbritanniat lihtsalt. Millise meetodi valiksite BBC iPlayeri blokeeringu vabastamiseks Kanadas? Soovime teada, milliseid valikuid teete allpool olevas kommentaaride jaotises.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map