Parim VPN BBC iPlayeri jaoks aastal 2020

BBC iPlayer on Suurbritannia tasuta voogesitusteenus, mida tuntakse selliste saadete järgi nagu EastEnders, Ordinary Lies, MOTD ja The Missing. Kurvalt, Suurbritannia emigrandid sisse elama Austraalias, Hispaanias, USA-s või Kanadas, leiab BBC iPlayer olema geograafiliselt blokeeritud väljaspool Ühendkuningriigi piire. Ärge muretsege, ikkagi on virtuaalse privaatvõrgu abil võimalik BBC iPlayer välismaale saada. See ülevaade annab teile ülevaate järgmistest parimad VPN-teenused võite kasutada vaadata BBC iPlayerit välismaal.

Parim BBC iPlayer VPN

Parim BBC iPlayer VPN

BBC iPlayer väljaspool Suurbritannia geograafilise asukoha viga

Kui proovite telesaateid otseülekandena või otseülekandena BBC iPlayeri kaudu välismaal saada, saate selle asemel järgmised geovead.

„BBC iPlayer töötab ainult Suurbritannias. Kahjuks on selle põhjuseks õigustega seotud probleemid. ”

“BBC iPlayeri saateid saab mängida ainult Suurbritannias.”

BBC iPlayer GeoBlocked

BBC iPlayeri jaoks õige VPN-i valimine võib olla pisut hirmutav, kui te ei tea, mida otsida. Selles ülevaates kirjeldan üksikasjalikumas analüüsis peamisi VPN-e, mida saate töö jaoks kasutada.

Kuidas vaadata BBC iPlayeri välismaal, kasutades VPN-i?

Ainult Suurbritannias asuvate saitide, rakenduste ja kanalite blokeeringu vabastamise protsess põhineb Ühendkuningriigi IP-aadressi omandamisel välismaal. Kui registreerute mõne ülaltoodud soovitatud VPN-iga, saate seda teha. Siit saate teada saada, kuidas saate VPN-i abil BBC iPlayeri hankida kõikjal maailmas. Ma tegin järgmist:

 1. Ma logisin sisse VPN-iga, mis tegelikult töötab koos BBC iPlayeriga ja VPN on ExpressVPN.
 2. Seejärel laadisin ja installisin oma telefoni VPN-i rakenduse (mõni muu seade töötab lihtsalt suurepäraselt)
 3. Pärast rakenduse käivitamist ühendasin ühenduse Suurbritannia VPN-serveriga.
 4. Kui VPN-ühendus oli loodud, sirvisin ma Ühendkuningriiki veebist sirvima.
 5. Mul oli juurdepääs BBC iPlayerile, Now TV-le, Sky-le või muule geograafiliselt piiratud Ühendkuningriigi kanalile USA-st, Iirimaalt, Austraaliast, NZ-st või mujalt mujalt mujalt..

BBC iPlayer on blokeerimata


Parim VPN BBC iPlayeri jaoks – lühidalt

Võimalik, et peate tutvuma VPN-funktsiooni ja toimimisprotsessi üksikasjadega – see tähendab, kui olete sellest juba teadlik. Sel juhul keskenduge allpool olevale parimatele VPN-i pakkujatele. Me koondasime need teie jaoks kokku ja klassifitseerisime nad parimateks BBC iPlayer VPN-ideks.

ExpressVPN

BBC iPlayeri vabastamise korral on vaja kindlat ja lugupeetud VPN-i. On palju tasuta VPN-e, mis pakuvad BBC blokeeringu tühistamist, kuid neid ei tohiks usaldada. Testid on seda tõestanud ExpressVPN on parim VPN-teenus jaoks piirkondlikest piirangutest möödahiilimine. Jah, saate küll voogesita BBC iPlayeri sisu väljaspool Ühendkuningriiki. Selle kõige silmatorkavamad aspektid leiate siit:

 • Plokkide eemaldamine kõigist Ühendkuningriigi kanalitest välismaal. BBC, my5, Channel 4, ITV, Sky GO, BT Sport, jne.
 • Sõbraliku tarkvara pakkumine seadmetele, millel on Android, Linux, Windows, Mac, ja iOS
 • lubab kuni 3 samaaegset VPN-ühendust.
 • abivalmis ööpäevaringne tugimeeskond
 • järgib 30-päevast rahagarantii poliitikat.

NordVPN

NordVPN-id asub Panamas, mis tähendab, et pole võimalust, et valitsused säilitaksid kasutajate sirvimisrekordid. Riigile ei kehti ükski kinnipidamise seadus. Nord’i ettevõte kaitseb kasutajate logisid, kui neid peetakse, ja neil pole midagi, kui neid küsitakse. Samuti võimaldab teenus kuni 6 samaaegset ühendust. See tähendab, et saate BBC iPlayeri blokeerida üheaegselt 6 seadmes.

Selle varjatud turvafunktsioonid kajastavad tipptasemel VPN-i pakkujaid. Enamik neist funktsioonidest on ainult NordVPN-i jaoks. Topelt-hopp VPN-funktsioon suunab liikluse ainult ühe serveri asemel läbi kahe serveri. See mitte ainult ei suurenda turvalisuse taset, vaid raskendab ka kedagi teist jälitamast. Logi sisse keelamise poliitika on samuti aktiivne ja toob selgelt välja, et kasutaja logisid ei peeta. Saate veebi sirvida, muretsemata selle pärast, et ajalugu satub valedesse kätesse või registreeritakse.

BulletVPN

See on veel üks parim VPN-teenuse pakkuja, mida saate kasutada BBC iPlayeri vaatamiseks väljaspool Ühendkuningriiki. BulletVPN pakub kasutajatele a 30-päevane raha tagasi garantii. BulletVPN-i rakenduse saate installida oma arvutisse, Mac-i, Androidi, iPhone’i, iPadi või FireSticki. Nutikas DNS-puhverserveri funktsioon on saadaval ka juhul, kui soovite voogesitada geograafiliselt blokeeritud sisu seadmetes, mis natiivselt ei toeta VPN-i.

BulletVPN pakub üsna korralikke kiirusi ja teenuseid. Selle 5-tärni klienditeenindus meeskond ei jäta ühtegi küsimust vastamata. Igasuguse video mahajäämuse vältimiseks vajate sellist VPN-i nagu BulletVPN. Koos VPN-protokollid nagu PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec ja IKEv2, on teie veebiturvalisus tagatud. Sel viisil saate BBC sisu voogesitada suure jõudluse ja turbetasemega. piiramatu ribalaius funktsioon on voogesituse ajal kasulik, eriti kui see on oluline voogesitusteenus nagu BBC.

SurfShark

Surfshark iseloomustab väga minimalistlikku, hõlpsasti kasutatav liides, mis sobib ideaalselt nii algajatele kui ka eraisikutele, kellel pole liiga palju tehnilisi teadmisi. Klient on üsna sirgjooneline ja tal puuduvad tarbetud menüüd ja nupud. Veelgi enam, VPN lubab piiramatu samaaegne ühendused ühe konto kohta. See tähendab, et saate kaitsta kõiki kodus olevaid seadmeid ja jagada oma VPN-ühendust sõprade ja pereliikmetega. Vaatamata sellele, et see VPN on uus, on sellel palju kasulikke omadusi.

Selle VPN-iga on kaasas lõõmavad kiired serverid kogu maailmas ja silmapaistev tugimeeskond mis on teie probleemide lahendamiseks kohal ööpäevaringselt. Lisaks pakub see: range logimata jätmise poliitika ja tapmislüliti sirvimistegevuse tagamiseks, kui ilmneb järsk ühenduse katkemine. Kirsi lisamiseks on SurfSharkil a 30-päevane raha tagasi garantii, mis tähendab, et saate VPN-i proovisõidu kaudu ja oma raha tagasi saada, kui see ei vasta teie ootustele. Kuigi ma väga kahtlen, et kuna see VPN töötab BBC iPlayeriga üsna hästi, ei saa te kunagi teada, milliseid privileege kasutaja võib VPN-i pakkujalt oodata.

IPVanish

IPVanish’id suured serverikiirused on premeeritud tohutu jälgijate baasiga. Need kiirused on olulised BBC iPlayeri sisu, näiteks uudiste, otseülekannete ja spordiürituste voogesituse ajal. Lisaks hõlbustavad selle teenusepakkuja serverikiirused allalaadimiskiirust, hoolimata hiiglasliku voogesitusteenuse piiratud turvast. Kasutajasõbralik ja hõlpsasti kasutatav tarkvara on üsna nauditav. See toetab ka enamkasutatavaid platvorme, nagu Windows, Mac, iOS, Android ja Linux.

Ettevõte juhib rohkem kui 850 serverit levis enam kui 60 riigis. Tänu nutikale levitamisele saavad kasutajad hõlpsasti ühe oma serveriga ühenduse luua. See teenus ei salvesta ega salvesta ühtegi kasutaja sirvimisajalugu. See on nende keeles selge sisselogimisreeglid. Turvalisuse tagamiseks pakub IPVanish turvalisuse tagamiseks järgmisi protokolle PPTP, L2TP ja OpenVPN koos 256-bitise AES-krüptimisega. Selle pakkuja jaoks on erinev see, et ta pakub ainult 7 vaba päeva et kliendid saaksid otsustada, kas nad soovivad seda teenust või mitte.

VyprVPN

See teenusepakkuja asub Šveitsis. Saate oma IP-aadressi teisega asendada, ühendades selle ühega 70+ serverit kogu maailmas. VyprVPN pakub abonentidele mitut Suurbritannia VPN-serverit, mida saab kasutada Ühendkuningriigi erinevate kanalite ja veebisaitide blokeeringute avamiseks välismaal. Piiramatu allalaadimine / voogesitus on oluline neile, kes tahavad asukohapõhistest plokkidest mööda minna ja vaadata nende lemmiktelesaateid või filme. Privaatsuse tase tõuseb VyprVPN voogesituse ajal.

VyprVPN ei paku tagasimakse poliitikat. Neil on 3-päevane tasuta prooviperiood jõudluse ja kiiruse parema ettekujutuse saamiseks. Neil on kaks kava. Põhiplaan, mis võimaldab kuni kolme ühenduse loomist, ja lisatasu plaan, mis võimaldab kuni viit ühendust.

Nutikas DNS-puhverserveri alternatiiv BBC iPlayerile

Kui ükski neljast ülaltoodud VPN-ist teie tähelepanu ei köida, võib nutikas DNS toimuda. Nutikas DNS-puhverserver on ka harjunud tööriist vabastage geograafiliselt piiratud saitide blokeerimine nagu BBC iPlayer. Kasutajad väljaspool Ühendkuningriiki saab oma teenustest kasu kiire vabastamise ajal.

Siin on kõik, mida peate teadma:

 • Selle ühilduvus on kõrge; sa saad oja BBC iPlayer iPhone’is, Macis, PS3 / PS4, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, ja Xbox.
 • Teie IP-aadress jääb samaks.
 • Interneti-liiklus on puutumata ja krüptimata.
 • Kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab läbipaistvad puhverserverid või DNS-i kaaperdamine, nutikas DNS ei tööta teie jaoks välja.
 • Nähtava IP-aadressiga anonüümsus puudub.

Kui teid huvitavad need omadused, soovitame teil need anda Unlocator lask. Ettevõte pakub otsustamatutele inimestele tasuta 7-päevast prooviperioodi. Samuti toetab see blokeeringu vabastamist BBC, ITV, Sky Go, Now TV, ja muud Ühendkuningriigi kanalid.

Parim BBC iPlayer VPN 2020. aastal

Kui otsite VPN-teenuse pakkujat, mis tagab juurdepääsu saidile BBC iPlayer väljaspool Ühendkuningriiki, pea üle ExpressVPN. Juhul kui soovite proovida mõnda muud meetodit välismaal blokeerige geograafiliselt blokeeritud sisu, saate alati kasutada a Nutikas DNS selle asemel. Aga. mida sa arvad? Mida sa tahad? Mõni teist võib leida nutika DNS-i sobivaks, samas kui teised võivad VPN-i tellimisega end turvaliselt tunda. Kumba eelistate? Andke meile kommentaaridest teada.