Kas Bitcoini kasutamine on ohutu ja seaduslik?

Krüptovaluutad on hämmastav uus investeerimisvõimalus, mis kogub maailmas populaarsust. Vaatamata mõnedele tagasilöökidele ja häkkimisüritustele kasvab turg üha tugevamalt kui kunagi varem ning üha enam inimesi ja asutusi hakkavad krüptovaluutasid nägema elujõulise investeerimisvõimalusena. Kõige suuremad küsimused, mis kogu turul püsivad, on seotud turvalisuse ja anonüümsusega. Loomulikult tahavad inimesed enne oma raskelt teenitud dollarite investeerimist krüptovaluutasse nagu Bitcoin investeerida, kas seda on ohutu teha. Kas Bitcoini kasutamine on ohutu ja seaduslik?


Kas Bitcoini kasutamine on ohutu ja seaduslik?

Kas Bitcoini kasutamine on ohutu ja seaduslik?

Kas Bitcoini kasutamine on ohutu ja seaduslik?

Kuna Bitcoin põhineb Blockchainil, mis on nähtav kõigile, kes otsustavad Bitcoini tarkvara kasutada, siis kas on olemas viis, kuidas selle populaarse krüptovaluuta kaudu tehinguid tehes jääda anonüümseks?

Neile kahele küsimusele vastamiseks peame kõigepealt mõistma, kuidas traditsioonilised investeerimis- ja maksesüsteemid toimivad. Sukeldugem siis sisse.

Bitcoin vs pangad

Kui mõtlete pangandusprobleemidele, mõtlete tõenäoliselt tsentraliseeritud asutusele, millel on erinevad linna, osariigi, riigi või maailma filiaalid, eks? Bitcoin on täpselt vastupidine. Traditsioonilised pangad, laenuasutused ja muud finantsettevõtted nõuavad, et teil oleks nende teenuste saamiseks vajalik paberimajandus.

Bitcoini kasutamiseks on aga kõik, mida te tõesti vajate, e-rahakott. Seejärel saate krediitkaardiga vahetada oma Fiat-raha Bitcoinide vastu. Bitcoinide kasutamiseks pole vaja nime, telefoni, aadressi, e-posti id ega isegi Interneti-ühendust. Sellepärast on inimestele, kes soovivad makseid teha anonüümselt, Bitcoin palju parem ja turvalisem võimalus kui traditsioonilised meediumid.

Fakt, mida sageli valesti mõistetakse

Blockchaini kohta on levinud väärarusaam, et see võimaldab teil näha, kes kui palju omab. See eeldus on ainult pool tõene. Ehkki saate kindlasti näha, milline rahakott sisaldab kui palju raha, pole reaalselt võimalik teada saada, kellele see rahakott kuulub ja kus need asuvad.

Võite väita, et kui Bitcoini kasutaja kasutab Interneti-ühendust, saab teda suhteliselt hõlpsalt jälgida. Tõde on aga see, et kuna Bitcoini tarkvara ei nõua aktiivse Interneti-ühenduse olemasolu, võib iga kasutaja valida, kas see jääb jälgitavaks.

Üks puudus

Bitcoinil on aga üks probleem ja see on see, et kui makse on tehtud, saavad nii saatja kui ka saaja üksteise e-rahakoti aadressid teada. Sisuliselt siis, kui teete tehingut, paljastatakse teid ja avalikustatakse teie identiteet. Seega ei ole Bitcoin absoluutselt anonüümne tehingusüsteem. Kuid me kõik võime nõustuda, et see on palju turvalisem ja anonüümsem kui enamus traditsioonilisi investeerimis- ja tehingumeediume.

Väljapääs

Neile, kes on huvitatud anonüümseks jäämisest mis tahes põhjusel, on mitmel viisil jälile pääseda. Nemad on:

  • Altcoins
  • Segistid
  • Liituge turgudega nagu Coinjoin

Vaatame neid kõiki üksikasjalikumalt, et saaksite teada, kuidas saate neid praktiliselt anonüümseks jääda.

Altcoins

Altcoinid on mis tahes muud krüptovaluuta, mida peetakse Bitcoini populaarseks asendajaks. Saate sellistesse müntidesse investeerida oma Bitcoini ostude kaudu ja seda tehes on inimestel teid oluliselt raskemini tabada. Samuti saate oma altcoine Bitcoinidega kaubelda, muutes keerulisemaks kõik snooperid.

Pidage meeles, et peate valima ainult populaarsed Bitcoini asendajad, mis on piisavalt laialt levinud, et teistest tehingutest mitte eristuda. Kui saate, otsige altcoini, mis on eriti tõsine selle kasutajate privaatsuse suhtes. Samuti on kõige parem teha tehinguid erinevates, eelistatavalt väiksemates summades, et oma kaubandustegevust veelgi varjata.

Segistid

Mikserid on teine ​​parim võimalus Bitcoini anonüümsuse tagamiseks, kuna need hõlmavad põhimõtteliselt sama hulga Bitcoinidega kauplemist kahe rahakoti vahel. Kuna Bitcoinide kogus jääb samaks, kuid nende veebijälg muutub, on raske teada, kes on mikserit kasutanud, isegi kahe sellega seotud osapoole jaoks.

Selle meetodi ainus probleem on see, et seda võimalust pakuvad enamasti tsentraliseeritud teenusepakkujad. Kuid kui tunnete oma tehnikat natuke, saab samal otstarbel kasutada ka aatomi vahetustehinguid ja muid krüptovahendeid.

Liitu turgudega

Need on põhimõtteliselt Bitcoinide ja muude krüptovaluutade sulatusahi. Inimesed ühendavad oma investeeringud ja võtavad tagasi sama summa, ainult iga saadetud ja tagasi võetud mündi jaoks on erinevad lähtekoodid. Seega on see Bitcoinide anonüümseks muutmise krüptimisvõimalus rohkem. Joinmarketi üks puudus on see, et nad töötavad ainult suurte poiste või populaarsete krüptovaluutadega, mida peetakse vääriliseks, et neid mainitaks samal hingel, kui Bitcoin ise.

Kuidas bitcoine turvaliselt kasutada?

Nüüd teate mõnda olulist anonüümimise tehnikat. Nüüd saame uurida, kuidas kaitsta teie rahakotti valitsuse spioonide, häkkerite ja muude veebiohtude eest, millest peaksite olema teadlik:

Mitmekesistada

Teil võib olla juba kaks pangakontot. Niisiis, sa peaksid tegema sama ka oma Bitcoinsi rahakottidega. Tehke vähemalt kaks ja määrake mõlema kasutamine.

Olge kursis

Bitcoinil on oma turvasüsteemid ja neid uuendatakse regulaarselt. Turvalisuse põhitaseme tagamiseks veenduge, et teil oleks uusim versioon.

Luba kahefaktoriline autentimiskood

See ei pruugi olla Fort Knoxi lahendus, kuid see võib olla hädavajalik. Hankige kahefaktoriline autentimisseade. Saate kas ainulaadse koodi või on teil biomeetriline ID, nagu sõrmejälg.

Kasutage iga uue tehingu jaoks uusi Bitcoini aadresse

See töötab nii anonüümsuse kui ka turvalisuse jaoks. Kui kasutate uusi lähtevõtmeid, oleks sõna otseses mõttes raske teid jälitada, veelgi vähem rikuks see teie rahakoti turvalisust..

Kasutage VPN-i

VPN-id pakuvad kõige tõhusamaid turvameetmeid, mis Internetis tänapäeval saadaval on. Hankige üks paremini tasustatud ja hoidke oma Bitcoini investeeringud turvalised ja anonüümsed. Parimate VPN-ide, mida saate kasutada Bitcoini või muude krüptovaluutade veebimaksete tegemisel, põhjaliku ülevaate saamiseks lugege seda arvustust.

Kas Bitcoini kasutamine on seaduslik?

Bitcoinidega kauplevate inimeste vastu on keeruline võidelda, kuna see on anonüümne. Inimesed saavad selles krüptovaluutas kaubelda ja sellega kaubelda ilma oma teavet avaldamata. Maksimaalne kontroll, mida valitsus saab teostada, on see, et see ei luba inimestel veebis asju ostes Bitcoine kasutada. Hiina muutis kogu virtuaalvaluuta ebaseaduslikuks, mis tähendab, et te ei saa Hiinas avalikult Bitcoiniga kaubelda.

Venemaa seevastu on Bitcoini legaliseerinud. Samuti üritavad nad reguleerida Bitcoini kaevandamist. See, kas Bitcoini kasutamine on seaduslik või mitte, on riigiti erinev, kuid üldiselt ei tohiks Bitcoini ostmise, müümise ja investeerimisega seotud juriidilistesse probleemidesse sattuda..

Kas Bitcoini kasutamine on ohutu ja seaduslik? – Lõplikud mõtted

Bitcoin kui investeerimis- ja tehingumeedium võib tuua tohutut kasu, kuid peate teadma, kuidas seda kasutada. Kogu ülaltoodud teabe ja selle nõuetekohase kasutamise korral võite tõeliselt anonüümseks muutuda ja muretult murettekitavaid Bitcoini tehinguid imetleda..