Loend VPN-idest, mis aktsepteerivad BitCoini

Bitcoinid ja muud krüptovaluutad muudavad oma maksete käsitlemist tõesti palju. See tehnoloogia on võimaldanud inimestel oma maksete käsitlemisel paremini läbipaistvust saada. Cryptocurrency on selle ka palju mugavamaks teinud & tasuv rahvusvaheliste tehingute tegemine. Bitcoinide kasutamine on eriti tehnoloogiamaailmas väga hästi vastu võetud ja see on tähendanud suurt hulka teenuseid, mille eesmärk on aktsepteerida neid makseviisina. Samas vaimus on paljud VPN-teenused töötanud selle nimel, et nende teenus aktsepteeriks bitcoine, ja seda väga erinevatel põhjustel..


Loend VPN-idest, mis aktsepteerivad BitCoini

Loend VPN-idest, mis aktsepteerivad BitCoini

Bitcoin anonüümsete VPN-maksete jaoks

Üks suurimaid põhjuseid, miks on mõistlik maksta oma VPN-i tellimuse eest bitcoinide abil, on see, et jääte anonüümseks. Enamik inimesi kipub eeldama, et lihtsalt kasutades maksete jaoks bitcoine, on iga tehingu leidmine teile keeruline. See pole päris tõsi, kuna teie rahakotist tehtud tehingud jätavad jälje, mis tõenäoliselt paljastaks teie identiteedi. Täieliku anonüümsuse tagamiseks peate asju tegema pisut nutikamalt. Meie peamised soovitused oleks luua varjunimi, mida saaksite kasutada oma Bitcoini kontoga, ning tagada ka see, et teie rahakoti ja pangakonto vahel ei oleks kontakti.

Kui saate kõik tehtud ja maksate ikkagi bitcoinide kaudu, ei saa teie VPN-teenus teie kohta mingeid täpseid isikuandmeid salvestada, lisades sellega kogu teie veebikogemusele veel ühe kindla turvakihi. Bitcoinide kaudu tehtavad maksed võtavad häkkerid ja petturid teie krediitkaarditeabega võrreldes palju vähem tõenäoliseks ka seetõttu, et kasutatav tehnoloogia on just palju turvalisem.

Bitcoin Paymentsi jaoks VPN-i valimine

Kuna üha enam inimesi võtab omaks bitcoinide kasutamise kas turvalisuse või investeeringute huvides, on teenusepakkujad hakanud ka mõistma, kui vajalik on neil areneva keskkonnaga kohaneda. Seetõttu teevad mitmed kasvule orienteeritud VPN-teenused väga selgeks, et nende teenus toetab paljusid erinevaid makseviise ja Bitcoinid jäetakse sellest loendist harva välja..

Aitamaks teil tuvastada, milline teenus on teie bitcoinide käitlemiseks võimeline ilma teie identiteeti kahjustamata, koostasime teenusepakkujate loendi, kes on kohanenud sellele, kellele võite loota, nii et te ei pea ise otsimist tegema. Oleme proovinud esile tuua veel mõned funktsioonid, mis muudavad need tellimiseks parimate hulka. Vaadake meie Allpool on loetelu parimatest VPN-idest, mis aktsepteerivad bitcoine:

  • ExpressVPN   
  • CyberGhost VPN
  • BulletVPN
  • NordVPN
  • IPVanish
  • PrivateInternetAccess

Parimad bitcoine aktsepteerivad VPN-id

Oleme varem katnud parimad VPN-id, mida saate Bitcoini jaoks kasutada. Siin on jälle meie parimad valikud:

1. ExpressVPN

ExpressVPN asutati 2009. aastal Briti Neitsisaartel ja see seati välja VPN-teenuse pakkujana, kes pakub parimat kaitset veebiturvalisuse alal. Asutajad tegid kindlaks ettevõtte asutamise piirkonnas, kus andmete reguleerimisega tegelevad asutused ei mõjutaks, ja see võimaldas neil lubada oma klientidele usaldusväärset nullloogimise poliitikat. Teenus tugineb ka 256-bitisele AES-krüptimisele, mis töötab kõige paremini OpenVPN-i protokolliga, kuid see ei takista neid pakkumast olenevalt teie kavandatud kasutusest alternatiivina L2TP / IPSec, PPTP või nii IKEv1 kui ka IKEv2..

ExpressVPN-il on oma nimele umbes 2000 serverit, mis võimaldab abonentidele juurdepääsu suurele hulgale saitidele ja kanalitele üle kogu maailma. Teenus toetab ka laias valikus maksevõimalusi, alates Bitcoinist kuni Paypalini, Visa, Mastercard, Webmoney ja hunnik muid tuntud makseteenuseid. Pakkujal on ka mitmesuguseid salajased serverid ühenduvuse tagamiseks & turvalisus kõrgelt tsenseeritud riikides, sellised funktsioonid nagu jagatud tunneldamine ja null-teadmiste DNS ning ka kuni 3 samaaegse ühenduse maht ühe konto kaudu. Lisateavet ja seda, mida peate tellimuse eest maksma, leiate meie ExpressVPN arvustuse.

2. BulletVPN

See Eesti põhine teenus on üks parimaid valikuid, millega võiksite minna, eriti kui otsite pakkujat, kes ei vähenda teie kiirust nii palju. Teenuse olemasolu on kasvav umbes 22 riigis ja sarnaselt ExpressVPN-ga võimaldab see ühe kontoga luua kuni 3 mitut ühendust. Turvalisuse mõttes pakub teenus standardset 256-bitist AES-krüptimist ega sea piiranguid ribalaiuse kasutamisele, serveri lülititele ega kiirusele neile, kes selle teenusele tuginevad.

BulletVPN võimaldab teil tellimuse eest tasuda Bitcoinide, teadaolevate krediitkaardiettevõtete või PayPali kaudu ning tal on VPN-klient, mis on ka üsna hästi üles seatud. VPN-i rakenduse versioonid on saadaval Windowsi, iOS-i, PayPali ja Linuxi jaoks ning neid kõiki on lihtne kasutada ja nendes navigeerida. Teenus blokeerib Netflixi blokeeringu ja pakub ka nutika DNS-i teenust, et vältida geopiiranguid. Klienditugi on samuti alati saadaval ja sellele pääseb juurde e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Lisateavet selle kohta, mida sellelt pakkujalt võite saada, vaadake meie BulletVPN ülevaadet.

3. NordVPN

Meie arvates pole tegelikult ühtegi teist teenust, mis pakuks nii laia valikut funktsioone võrreldes sellega, mida saate NordVPN-ist. Pakkujal on enam kui 4000 serverit, mis on hajutatud üle 60 riigi, mis tähendab, et geograafiliselt blokeeritud saitide ja kanalite valik, millele teil selle teenuse kaudu juurde pääseb, on lihtsalt tohutu. Kuni 6 üheaegse ühenduse loomiseks saate kaitsta nii palju oma Interneti-ühilduvaid seadmeid, kui soovite.

NordVPN-i tellimuse eest saab maksta sularaha, PayPali, Bitcoinide või krediitkaartide abil. Tugi on saadaval ka selliste rakenduste jaoks nagu Google Play või iTunes. NordVPN on jõuline VPN-i pakkuja, mis tagab teie andmete privaatse ja turvalise hoidmise alati, kui olete võrgus. Tänu rangele nullilogide poliitikale, automaatsele tapmislülitile, mis lülitab teie ühenduse välja, kui VPN satub ohtu, DNS-i lekkekaitse kaitseks DNS-serverid krüptimata päringute saatmiseks väljaspool teie VPN-tunnelit ja Tor-i kaudu VPN-i tugi suurema veebis anonüümsuse tagamiseks. Selle serverid on hästi optimeeritud teie voogesituse, piinamise ja allalaadimise vajaduste eest hoolitsemiseks ning sisaldavad ka P2P-failide jagamise tuge. Nende ja muude funktsioonide kohta lisateabe saamiseks vaadake meie NordVPN ülevaadet.

Järeldus parimate VPNide kohta, mis aktsepteerivad bitcoine

Bitcoinide või mõne muu krüptovaluuta vormi kasutamine on mis tahes teenuse eest tasumine on paljuski mugavam kui raha kasutamine. Seetõttu töötavad selle nimel ka VPN-id ja tagavad, et nende klientidel on õigus jääda anonüümseks ka siis, kui nad kasutavad oma teenust.