Parimad Bitcoini alternatiivid 2020. aastal

Millised on parimad alternatiivid Bitcoinile? Millisesse krüptovaluutasse on kõige parem investeerida 2020. aastal? Ei saa eitada, et krüptovaluutad on Bitcoini lansseerimisest alates jõudnud kaugele. Uute tehnoloogiate väljatöötamisega iga päev ja kindlamate turvafunktsioonide pakkumisega pole investeerimisvõimalustest puudust. Nii suure hulga alternatiivide korral võib aga olla pisut segane mõista, kuhu oma raha paigutada. Siin on nimekiri parimatest Bitcoini asendajatest, mis põhinevad nende populaarsusel ja turu toimimisel.


Parimad alternatiivid Bitcoinile

Parimad alternatiivid Bitcoinile

Parimad Bitcoini alternatiivid

Kuigi Bicoin on kindlasti krüptovaluuta kõige populaarsem vorm, pole see ainus. Seal on palju muid digitaalseid valuutasid, millega inimesed kauplevad. Siin on neist parimad.

Ethereum

Kui on mõni krüptovaluuta, mis läheneb Bitcoini populaarsuse konkureerimisele tänapäeva turul, oleks see Ethereum. See valuuta on lähiminevikus aeglaselt ja ühtlaselt populaarsust kogunud. Kuid kuigi see on Bitcoini järel suuruselt teine ​​krüptovaluuta, teenivad mõlemad need krüptorahad erinevatel eesmärkidel. Vastupidiselt Bitcoini plokiahelapõhistele lihtsate tehingute ideoloogiale, töötab Ethereum detsentraliseeritud platvormina rakenduste arendamiseks. Mõnede sõnul on see loomulikult parem alternatiiv Bitcoinile, kuid paljud inimesed pole sellega nõus.

Ehkki Ethereum pakub hulgaliselt arukaid lepinguvõimalusi, on see ka oluliselt keerulisem. Samuti muudab investeeringud natuke ebakindlamaks asjaolu, et Ethereumi väärtus põhineb selle kaudu arendatavatel rakendustel. Lisaks sellele jagab ETH Bitcoini volatiilsust. Kuna ETH ei soovi Bitcoini asendada, vaid kaardistab oma kursi, on teie enda otsustada, kas see sobib teile hästi või mitte.

Kriips

Dash on üks neist krüptovaluutadest, mis eelistab anonüümseid tehinguid kõige muu ees. Valuuta on turul turule toomisest alates teinud palju edusamme ja seda peetakse nüüd üheks turvalisemaks investeerimisvõimaluseks.

Samuti pakub see palju kiiremat tehingukiirust kui Bitcoin. Veel üks suurepärane asi Dashis on see, et see pakub investoritele ja nende tehingutele kahte turvataset. Põhimõtteliselt maksab see vabatahtlikele tehingute eest allkirja andmise eest ja saab seeläbi isemajandavaks süsteemiks.

Kõike seda öelduna ei paista Dashil olevat potentsiaali Bitcoiniga konkureerida, rääkimata sellest, et sellest ületada. Isegi kahetasemelise juhtimissüsteemi korral ei suuda see tagada tehingute täielikku turvalisust. Kuna see tugineb põhimõtteliselt samale blockchain-tehnoloogiale nagu Bitcoin, on see vastuvõtlik ka samadele ohtudele nagu Bitcoin. Dash on hea investeerimisvõimalus neile, kes otsivad Bitcoinist pisut paremat turvafunktsiooni ja võimaldavad ka kiiremaid tehinguid. Pikaajaliste investeeringute puhul ei pruugi see krüpto siiski esimene kõne sadam olla.

Litecoin

Kui Bitcoin on krüptomaailma kuld, siis Litecoin on hõbe. Seda krüptomünti on pikka aega peetud Bitcoinile lähedaseks ning see pakub palju täiustatud tehingu- ja kauplemissüsteemi. Litecoin oli üks kolmest Coinbase poolt 2017. aasta keskpaigas kasutusele võetud krüptomündist ja sellest ajast alates on münt krüptoinvestorite seas märkimisväärset populaarsust kogunud..

Me mainime siin Litecoini, kuna see pakub paremat ülesehitust ja süsteemi kui Bitcoin, tänu oma eraldatud tunnistajale või SegWiti tehnoloogiale. Sellega on ta oma eeliste loendisse märkimisväärselt täiendanud. Nüüd saab see hõlpsasti ja hulgitehingutega hõlpsamini hakkama. Need on mõned tegurid, mis toetavad tõsiselt Litecoini kui elujõulist alternatiivi Bitcoinile lähitulevikus.

Monero

Monero on uus krüptovaluuta plokis (ahelas) ja see tõotab olla üks parimaid anonüümse veebikaubanduse jaoks. Erinevalt Bitcoinist, mille blockchain on enam-vähem läbipaistev ja millele pääseb igaüks juurde, et näha asjakohaseid tehingupäevikuid, ei iseloomusta Monero seda võimalust üldse.

Põhimõtteliselt takistab see inimesi teadmast teiste inimeste tehtud tehinguid ja pakub seeläbi kasutajatele suuremat turvalisust. Kas see on hea asi või mitte, tuleb veel arutleda. Kuid tõsiasi on see, et Monerosse investeerimine võib tegelikult lahendada palju privaatsusprobleeme, mida inimesed teistesse krüptovaluutadesse investeerimisel arvestavad. Kui anonüümsus on teie mängu nimi, võib Monero olla teie jaoks ideaalne krüptovaluuta investeerimisvõimalus.

Ripple

Ripple on ideaalne krüptovaluuta rahvusvaheliste tehingute tegemiseks. See pakub investoritele minimaalsete tehingukuludega kiireid piiriüleseid tehinguid. Arvestades rahvusvahelise krüptovaluutaturu suurt potentsiaali, võib Ripple’i tehtud investeering põhjustada turuosa stabiilse püsimise korral suuri väljamakseid. Ja kuigi Ripple ei pruugi praegu olla parim krüptovaluuta turul, kuhu investeerida, on sellel mitmeid eeliseid, mis muudavad selle peamiseks rahvusvaheliste maksete rahavahendiks.

Parimad alternatiivid Bitcoinidele – lõplikud mõtted

Seal sul see on. Need on praegu turul parimad alternatiivid Bitcoinile. Kuna turule tuuakse uusi krüptoraha münte, on alati võimalus, et järgmise trendinäitajana ilmub uus krüptovaluuta. Kui olete tõsine krüptoinvestor, siis pidage sammu uusimate arengutega ja investeerige vastavalt turul praegu valitsevatele krüptovaluutade levinud suundumustele, eelistele ja puudustele. Sellegipoolest on väga tõenäoline, et 5 meie siin loetletud münti on üks populaarseimaid, mis asendab teie krüptovaluuta investeerimisportfelli Bitcoini. Kas saate olla järgmine cryptocurrency miljonär?