DNS-i muutmine Samsung Smart TV-s

Samsungi nutiteleri omamise üks peamisi eeliseid on see, et pääsete juurde kümnetele voogesituserakendustele. Siia hulka kuuluvad näiteks Youtube, Netflix, Hulu ja paljud teised. Olen aga olnud oma seadmes tunnistajaks mitmele probleemile, mis puudutab kiirust ja minu piirkonnas saadaolevat sisu. Ärge muretsege, ma leidsin selle ümber. Kui olete silmitsi samade probleemidega, õpetab see juhend teid, kuidas muuta oma Samsung Smart TV-s oma DNS-i ja nautida selle seadme kvaliteeti maksimaalselt.


DNS-i muutmine Samsung Smart TV-s

DNS-i muutmine Samsung Smart TV-s

Mis on DNS?

Kui registreerite Interneti-ühenduse saamiseks kohaliku Interneti-teenuse pakkuja, saate teatud teavet kohapeal. See hõlmab teie Interneti-teenuse pakkuja poolt automaatselt määratud IP-aadressi ja DNS-serverit.

Domeeninimede süsteem või lühikeste pükste DNS on Interneti keel. Sarnaselt meie erinevat tüüpi keeltele ja kirjutamisstiilidele on ka Interneti-brauseritel oma suhtlusviis.

Te ei pruugi seda teada, kuid URL-i sisestamine ja lehe külastamine pole nii lihtne, kui võite arvata. Sisestatud sõnad saadetakse DNS-serverisse, tõlgitakse IP-aadressiks ja saadetakse seejärel brauserile tagasi, et aru saada, mida soovite, ja laadige leht üles.

Veel üks asi: DNS-serverid vastutavad enamasti selle kiiruse eest, mille lõpuks saavutate. Kui server on maas või ülekoormatud, võite märgata Interneti-ühenduse järsku langust.

Seal on tasuta DNS-serverid, kuhu saate üle minna. Siin on paar:

 • Google
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208,67,222,222
  • 208,67,220,220

DNS-seadete muutmine Samsung Smart TV-s

Nagu kõik Interneti-ühendusega seadmed, jagavad ka Samsung Smart TV-d ühendamisel teie võrgu DNS-i. See seob selle mitme Interneti-probleemiga, millest üks on muidugi Interneti kiirus. Ärge vihastage. Tehke nii nagu päeval tagasi ja muutke oma seadme DNS-i sätteid. Kui te ei tea ringi, siis toimige järgmiselt.

 1. Lülitage oma Samsung Smart TV sisse.
 2. Vajutage kaugjuhtimispuldil nuppu Menüü.
 3. Valige peamenüüst “Võrk”.Samsung Smart TV DNS
 4. Minge võrgu olekusse.Samsung Smart TV - võrgu olek
 5. Oodake mõni sekund. Valige võrgu oleku all nupp „IP-seaded“.
 6. Minge jaotisse „DNS-i säte”.DNS-seaded Samsung Smart TV
 7. Valige „Sisesta käsitsi”.Sisestage käsitsi
 8. Sisestage DNS, mida soovite muuta.
 9. Olete valmis.

Miks muuta Samsung Smart TV-s DNS-i?

DNS-serverid, millele teie ISP on omistanud, ei ole alati usaldusväärne valik. Ükskõik, kas voogesitate Youtube’i või mõnda oma lemmik Netflixi seeriat, tekivad puhverdamisprobleemid. Niisiis, parim DNS-serveri muutmine on teie parim võimalus. Allpool kirjeldan natuke eeliseid, mida saate, kui muudate oma Samsung suvandite DNS-i valikuid. Vaata.

Parem kiirus

Sisu voogesitus on kodus nutiteleri olemasolu üks suuremaid eeliseid. Eriti rääkides Samsungi teleritest, võite leida palju voogesitusteenuseid, mis hõlbustavad teie kogemusi. Hulust, Netflixist, CW TV-ni, kõik saadaval haaramiseks.

Kuid aeglase ühenduse korral ei saa te enam kõiki neid funktsioone nautida. Teil on vaja ainult mõnda latentsusaega ja palju puhverdusmärke.

Kui te oma nutiteleris DNS-i käsitsi konfigureerite, saate ümber teha selle, mida teie ISP teile kehtestas. See tähendab, et koputate serverisse, mida teie Interneti-teenuse pakkuja tellijad ei ole ülekoormatud. Kunagi ei tea, võib see anda teile serveri erinevas piirkonnas, kus on erinev ajavöönd. Sellega varieeruvad tipptunnid ja võivad olla magamise ajal.

Ükskõik, mis selle põhjuseks on, ei tohiks te halva Interneti-ühenduse all kannatada ainult seetõttu, et teie Interneti-teenuse pakkuja andis teile halva serveri. Mõelge väljastpoolt ja muutke oma serverit käsitsi.

Piirkondlikest piirangutest mööda minna

See nõuab teie DNS-i seadistamist, kuid nutika DNS-teenuse abil. Kui saate oma teleris voogesituskanali rakenduse, saate seda kasutada lihtsalt Interneti-ühenduse kaudu. Kuid see pole üldse selline. See, mida saate, põhineb teie IP-aadressil, kuna voogesitusteenus uurib seda teile juurdepääsu tagamiseks.

Võtame näiteks Netflixi, USA-s saadaval olev voogesitusteek on palju suurem kui Suurbritannias. Sama kehtib kõigi riikide kohta kogu maailmas, kus on olemas erinevad sisukataloogid. Nutika DNS-teenuse nagu ExpressVPN, BulletVPN ja Unlocator abil saate ilmuda riigis, kus kanal pakub voogesituse juurdepääsu.

BBC iPlayer on seevastu saadaval ainult Suurbritannias. Nutikas DNS muudab URL-ide osi, mis näitavad teie praegust asukohta. Selle tulemusel näib, et sirvite justkui Suurbritannias ja pääsete kanalile otse juurde. Ma räägin sellest parimad nutikad DNS-teenused hiljem artiklis.

Kuidas muuta Samsung Smart TV piirkonda

Ükskõik, kas muudate oma DNS-i või mitte, ei saa te oma nutiteleri täielikku potentsiaali kasutada, kui see on lingitud kindla piirkonnaga. Kas olete kunagi mõelnud, miks Hulu pole väljaspool USA-d elamiseks allalaadimiseks saadaval? Selle põhjuseks on geograafilised piirangud. Igal maailma territooriumil on konkreetne juurdepääsurakenduste kataloog.

DNS-i muutmine ei tee trikki, see aitab teil kanaleid vaadata alles pärast seda, kui olete need juba alla laadinud. Neile piiratud rakendustele juurdepääsu saamiseks peate seda tegema muutke oma Samsung Smart TV piirkonda. See on väga lihtne, kui järgite esitatud juhiseid hoolikalt.

Kui turvaline on teie DNS-i muutmine?

Üldse mitte. See ei lisa teie sirvimistegevustele täiendavat kaitsekihti. Kõik, mida teete, on serveri muutmine, mille kaudu olete kunagi ühendatud. Peale selle on VPN-id endiselt ülim ohutusvahend.

VPN suunab kogu teie liikluse läbi krüptitud tunnelite. See väldib teie ISP või valitsuse soovimatuid piilumiskatseid. Lisaks ei pääse häkkerid ja küberkurjategijad kõrgetasemeliste turvaprotokollide abil teie isiklikele andmetele kunagi, hoolimata sellest, kui raske nad proovivad.

Seadmena ei ühildu Samsung Smart DNS loomulikult VPN-klientidega. Kui soovite VPN-ühendust jagada, peate seda tegema installige VPN oma ruuterisse. Kui olete selle teinud, saab turvaline Interneti-lähenemine kasu kõigist teie võrgu levialas olevatest seadmetest.

Altpoolt leiate parimad Samsung Smart TV VPN-id. Kasutage seda tabelit ja valige vastavalt teie vajadustele.

Parim nutikas DNS Samsung Smart TV jaoks

Geopiirangutest möödahiilimine on see, mida nutikad DNS-teenused kõige paremini teevad või peaksin ütlema, mida nad teevad. Nagu ma juba varem mainisin, on nutikas DNS teenus, mis võimaldab juurdepääsu piirkondlikult piiratud sisule ja mitte teie andmete kaitsmiseks. Võite leida palju pakkujaid, kes seda teenust pakuvad, kuid mitte kõik pole teie aega väärt. Seetõttu katsetasin paari ja tulin välja parimatega, mida kasutada. Ja tulemused on järgmised:

ExpressVPN

ExpressVPN on usaldusväärne VPN-i pakkuja, mis võimaldab kasutajatel kasutada üle 2000 serveri kogu maailmas. Vaatamata sellele, et see on üks populaarseimaid VPN-e maailmas, pakub see üks nutika DNS-i teenust. MediaStream on selle nimi ja see suudab avada üle 150 voogesituskanali kogu maailmas.

Lisaks pakub see pakkuja oma ametlikul veebisaidil juhendeid, mis juhendavad teid, kuidas nutikat DNS-i seadistada ükskõik millisesse seadmesse. See on natuke kallis, kuid lõpuks saate selle, mille eest maksisite.

BulletVPN

BulletVPN pakub hulgaliselt teenuseid korraliku liitumistasu eest. See on turul endiselt uus, nii et selle serverite võrk on omamoodi väike. Eeldame, et aja möödudes laieneb see veelgi. See VPN on suurepärane turvalisuse tööriist. Noh, mis tal serveritest puudu on, see koosneb turvaprotokollidest.

See on siis, kui me räägime VPN-ist. Teisest küljest pakub BulletVPN ka nutika DNS-i teenust. Pange tähele, et tellides ei saa te valida, milliseid funktsioone tellimuse jaoks saada. Saate ühe kontoga nii VPN-i kui ka nutika DNS-i. BulletVPN pakub 30-päevast tagasimaksegarantiid, mis tähendab, et teil pole selle pakkujaga midagi kaotada. Kui soovite, võtke see proovisõiduks.

Unlocator

Unlocator on olnud alates 2013. aastast. See on pakkunud veebiserveritele üle 230 kanali blokeerimata ja kasutamiseks valmis. Oma suure hulga voogesitusteenuste tõttu peetakse seda nutika DNS-i valdkonnas kõige tähtsamaks kliendiks.

Lisaks pakub Unlocator tänapäeval VPN-teenust. Nii saate Interneti-kasutamise ajal kaitsta oma võrgutegevusi ja varjata oma identiteeti. Teenus pole üldse kallis. Saate registreeruda tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks ja maksta siis igakuiselt 4,95 dollarit.

DNS-i muutmine Samsung Smart TV-s – järeldus

DNS-i seadistamine mis tahes seadmes on väga lihtne. Kui olete oma Samsung Smart TV-ga kunagi kokku puutunud, olen teile andnud väga põhjaliku üksikasjaliku ülevaate. Nüüdsest näete tohutut erinevust selle vahel, mida teie teler praegu teeb, ja mida ta suutis teie ISP serveril toona teha. Nautige.