Kuidas muuta Apple TV DNS-i sätteid

Aeglane ühenduse kiirus rikub teie Apple TV kogemusi. Olen probleemi lahendamiseks proovinud palju erinevaid parandusi. Mõni neist töötas siiski lühikest aega, kuid ükski neist ei paistnud kinni. Pisut uurides oli minu jaoks kasulik Apple TV-s DNS-sätete muutmine. Niisiis, kui olete silmitsi sama probleemiga, toimige järgmiselt, kuidas konfigureerida DNS-i Apple TV-s.


Kuidas muuta DNS-i Apple TV-s

Kuidas muuta DNS-i Apple TV-s

Kuidas muuta oma Apple TV-s DNS-i

Tavalised veebisurfajad jätavad veebisaidi nime meelde ja sisestavad selle juurdepääsu saamiseks. Teie enda arvuti ei tööta aga nii. See ei saa aru, mida te kirjutate, ja sinna, kuhu DNS sisse tuleb. Teenus tõlgib teie sisestatud nime IP-aadressiks, mis on põhimõtteliselt Interneti-brauserite keel.

Kõigepealt soovitan teil oma praegused serveri aadressid või seaded kõrvale kirjutada. On väga oluline, et te neid numbreid säilitaksite, kui peaksite lähitulevikus nende juurde naasma.

Enne alustamist on siin märkimisväärsed DNS-serverid, mida saate kasutada

 • (Pange tähele, et Apple TV töötab erinevalt. Kui sisestate Google DNS-i, peate Apple TV-sse sisenema “008.008.008.008”. 0 kasutatakse eesliitena:
 • Google DNS: Google pakub kiiret ja usaldusväärset tasuta DNS-teenust:
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS: OpenDNS on veel üks kiire ja usaldusväärne DNS-server, võite valida ühe järgmistest aadressidest:
  • 208,67,222,222
  • 208,67,222,220

Kui te pole sellest teada, saate oma Apple TVs DNS-i konfigureerida järgmiselt:

DNS-i seadistamine Apple TV 4-s

Apple TV 4 DNS-i sätete muutmiseks on vajalikud järgmised toimingud.

 1. Apple TV-st Peamenüü, kliki Seadistused.Apple TV 4 1
 2. Kliki Võrgustik.Apple TV 4 2
 3. Olenemata sellest, kas kasutate WiFi-d või Etherneti, klõpsake nuppu Seadistage DNS.Apple TV 4 3
 4. Valige Käsitsi.Apple TV 4 4
 5. Sisestage oma DNS.Sisestage DNS Apple TV 4
 6. Kui teie DNS on sisestatud, klõpsake nuppu Valmis.
 7. Taaskäivitage seade.

Muutke Apple TV vanemate põlvkondade DNS-i sätteid

Siinne protsess on sama lihtne kui Apple TV 4. põlvkonna puhul. Vanemate versioonide (nt Apple TV 3) DNS-i konfigureerimine toimub järgmiselt.

 • Minema Seadistused > Üldine.Seadistused Apple TV Pre
 • Valige Võrgustik.Võrgu Apple TV
 • Valige WiFi või Ethernet (Olenevalt sellest, mida kasutate).Apple TV-ühendus
 • Kliki Seadistage DNS.DNS-i seadistamine
 • Tulemus Käsitsi.DNS-juhend Apple TV
 • Nüüd Sisestage DNS sa kasutad. Sisestage DNS

Miks muuta oma Apple TV DNS-i sätteid??

Kui näete oma Internetis mõne väiksema langusega, hakkate oma Interneti-teenuse pakkujat süüdistama. Kas mul on õigus? Noh, nii tehnilise asjatundlikkusega inimeste jaoks kui mina olen, otsiksite alternatiive, mis paneksid teie aju natuke rohkem funktsioneerima. Kui olete aga minu õpetusi varem näinud, olen seda juba katteks saanud DNS muutub Macis. Täna õpite seda Apple TV-s tegema. Kuid tegelik küsimus on, miks? Siin on teie vastus.

Parandage ühenduse kiirust

Teie Interneti-teenuse pakkuja servereid ei peeta kiirete kiiruste korral nii usaldusväärseteks. Nad segavad ühendust alati ja tipptundidel viibides peate palju kannatama. Kunagi mõelnud, miks osa episoodi ei laadita korralikult? Noh, sa pole praegu ainus, kes vaatleb. Teie kasutatav server võib olla ülekoormatud, nii et ühenduse järsk langus.

Kui muudate oma DNS-i, siis maandate tõenäoliselt vähem liikluse saanud serveri, mida saate kasutada voogesituse kiirendamiseks. Apple TV kasutamisel on sellest tõesti palju abi, kuna voogesitamine on platvormi peamine olemus.

Piirkondlikest piirangutest mööda minna

DNS-i muutes saate blokeerida geograafiliselt piiratud sisu, mis pole teie riigis saadaval. Teisisõnu, pääsete juurde ameerika Netflixi, Hulu ja paljude teiste meeldimistele, sõltumata sellest, kus te võiksite olla.

Rahvusvahelise voogesituse materjalide kasutuselevõtmine on lihtne töö, kui olete sellega tuttavaks saanud. Kõik, mida peate tegema, on muutke oma Apple TV piirkonda et saaksite soovitud rakenduse alla laadida. Pärast seda peate investeerima nutikasse DNS-i teenusesse, et suunata oma liiklus rakenduse riiki. Näiteks pakuvad sellised teenused nagu ExpressVPN, BulletVPN ja Unlocator klientidele nutikat DNS-i.

Selle abil muudate oma praeguse asukoha kuvamise eest vastutavaid URL-e. Kui olete oma Apple TV-s konfigureerinud, saate oma veebipositsiooni rikkuda ja ilmuda teises riigis. Piirkond, mis toetab soovitud kanali kasutamist. Võtame näiteks Ameerika Netflixi, nutikas DNS aitab teil USA-sse kolida. Selle tulemusel on kogu Ameerikas geograafiliselt piiratud materjal teie käsutuses.

Kas Apple TV-s on DNS-i muutmine ohutu?

Kui mainime privaatsust, ei takista DNS-serverite vahetamine teie Interneti-teenuse pakkujat teie külastatavate saitide jälgimisel. See võib siiski piirata, millist teavet nad võivad teie kohta koguda.

Lisaks võib vale DNS-i kasutamine oma Apple TV-s kaotada Interneti-ühenduse. Samuti soovitame teil mitte kunagi kasutada DNS-serveri aadresse, kui te pole täiesti kindel, kes neid haldab.

Sirvimistegevuse tõeliseks peitmiseks vajate VPN-i, et teie andmed krüptitaks. Ehk teisisõnu, oma DNS-i muutmine pole turvaline ja nutika DNS-teenuse kasutamine möödub ainult piirkondlikest piirangutest, mitte rohkem.

Kui olete üks neist ohutuseotsijatest, võite allolevas tabelis valida VPN-teenuse pakkuja.

Nutika DNS-funktsiooniga parimad pakkujad

Siin on parimad pakkujad, kes pakuvad nutikat DNS-i teenust:

ExpressVPN

ExpressVPN on üks parimaid võimalikke teenuseid, mida ealesite tellida. Auhinnatud pakkuja on tegutsenud juba üle kümne aasta. Sellel on peaaegu 2000 serveri võrk kogu maailmas. Samuti võimaldab teenus oma kasutajatel olla kuni 3 üheaegset ühendust ja pakub MediaStreamerit, omaenda nutika DNS-i teenust.

See VPN pakub ka parimat klienditeenindust valdkonnas, meeskonnaga, kes on alati ööpäevaringselt kättesaadav, võetakse ühendust saidi e-posti, sotsiaalmeedia või reaalajas vestlusteadetega.

BulletVPN

BulletVPN annab kasutajatele võimaluse jälgida tänapäeva Interneti-tsensuuri ja kõiki radu, mida valitsus oma kodanike jaoks peab. Selline VPN on tänapäeval hädavajalik. Pealegi ei kaitse see VPN ainult teie privaatsust, vaid pakub nutika DNS-i teenust nagu ükski teine. Ehkki Apple TV-d käitades on BulletVPN põhimõtteliselt hea valik.

Unlocator

Ettevõte pakub kohandatud arvutiprogrammeerimisteenuseid ja andis 2013. aastal välja oma SmartDNS-i teenuse, et rahuldada netizenide juurdepääsetavuse ja vabastamise vajadusi kogu maailmas. Hiljuti laienes nende teenus ka VPN-i. Kuid me kõik teame Unlocator oli ja jääb alati üheks parimaks nutika DNS-i kliendiks maailmas. Seega, kui otsite ägedat Apple TV kogemust, siis investeerige Unlocatorisse.

Muutke Apple TV DNS-i seadeid – lõppsõnad

Kui kogete voogesituse aeglast toimimist ja allalaadimisi, võib DNS-i sätete muutmine mõnikord probleemi leevendada. Nüüd teate kõike, mis on seotud teie DNS-i muutmisega Apple TV-s. Olen oma osa ära teinud, nüüd on teie kord. Nautige Apple TV-d maksimaalselt.