Kuidas muuta DNS-i seadeid Amazon Fire Stickil

Fire Stick on suurepärane seade, mida saab kasutada, kui olete pidev striim. Nii suurepärane kui see ka pole, ei ole vaja vältida probleeme, millega teie Interneti-ühendus võib kokku puutuda. Või on olemas? Selles õpetuses saate teada, kuidas muuta Fire Sticki DNS-i sätteid, et vältida oma Interneti-teenuse pakkuja Interneti-gaasematust ja vältida geopiiranguid. Järgige minu juhiseid.


Kuidas muuta Fire Sticki DNS-i sätteid

Kuidas muuta Fire Sticki DNS-i sätteid

DNS-i käsitsi konfigureerimine Amazon FireStickis

Enne DNS-i sätete muutmist kirjutage kindlasti paberitükile praegused serveri aadressid või sätted. On väga oluline, et neid numbreid varundamise eesmärgil säilitataks, juhuks, kui peaksite nende juurde igal ajal naasma. Kui DNS-i muutmise protsess tundub üle jõu käiv, võite selle asemel installida VPN-i ka oma Fire Stickile.

Võite kasutada Google’i avalikku DNS-i. See on väga usaldusväärne ja tasuta.

 • 8.8.8.8
 • 8.8.4.4

Nüüd, nagu ma hõlmasin varem Xbox One’i ja PS4 DNS-i konfiguratsiooni, saate järgmiselt muuta oma FireSticki DNS-i sätteid:

 1. Lülitage oma Fire Stick sisse.
 2. Pea üle Seadistused -> Minu tule TV -> Umbes.Fire Stick About
 3. Näete oma ühenduse üksikasju. Pange need tähele.Fire Stick Network
 4. Minge nüüd Seadistused -> Võrgustik jälle.
 5. Klõpsake oma traadita ühendusel ja klõpsake nuppu Unustage võrk.Unusta parool
 6. Uurige oma ühendust uuesti ja koputage seda.Tuletõrjepulga otsimine
 7. Sisestage oma WiFi-parool, kuid vajutage nuppu Täpsemad seekord.
 8. Pidage meeles märkust, mille varem tegite, ja aega selle sisestamiseks:
  • IP-aadressIP tulepulk
  • VäravGateway tulekepp
  • Alamvõrgu mask (Kui viimane number oli 0, sisestage 24. Kui see on 255, siis 32 on teie arv).Alamvõrgu tulepulk
 9. Sisestage uus Esmane ja Teisene DNS (Võite kasutada Google DNS-i või OpenDNS-i)Fire Stick Muuda DNS
 10. Olete valmis.

DNS-serverite vahetamine – miks?

See teeb liiga pettumuse osaliseks, kui te ei saa täielikult ära kasutada sellise seadme nagu Fire Stick potentsiaali. Platvormil on voogesituse osas palju pakkuda. Alates Amazon Prime’i videotest kuni BBC iPlayerini on kõik saadaval, kui elate nende päritoluriigis. Seda mitte ainult, vaid tipptundidel on peaaegu võimatu videot vaadata ilma puhverdamise probleemideta.

Nii palju kui teile meeldib sisu voogesitamine, on teie Interneti-teenuse pakkuja igapäevane komme jälgida teie tegevusi ja luua ühendus. Ma räägin sellest järgmisena põhjalikult, jätkake kerimist.

PARANDAGE ÜHENDUSKIIRUST

Kui Interneti-teenuse pakkuja pakub teile Interneti-ühendust, saate serveri automaatselt kasutamiseks. Pidage meeles, et te pole ainus, kes serverit kasutab. Probleem on selles, et need serverid koormatakse üle ja aja möödudes võivad need aeglasemalt toimida.

Õnneks võite oma DNS-i sätete muutmisega seda probleemi vältida. Kui olete oma DNS-i rikkunud, võite ühenduda madala pingiga serveriga, mida peetakse väga heaks. Nii saate mööda minna aeglasest ühendusest, mis teile on pandud.

Kõrvalehoidvad geopiirangud

Amazon FireSticki olemus seisneb selles, et see on voogesitusseade. Mis kasu on voogesituse platvormist, kui te ei pääse sellele juurde? Kas olete kunagi mõelnud, miks te ei saa BBC iPlayerit väljaspool Ühendkuningriiki vaadata? Noh, selles tööstuses nimetatakse seda piirkondlikeks piiranguteks.

Ärge vihastage. Olete siin, et õppida ja ma olen siin, et teid juhendada. Kui kasutate nutika DNS-teenuse pakkujat, saate hõlpsalt geoplokkidest mööda minna. See on lihtne ülesanne, kui teate ümber. Pakkujaid, kes pakuvad nutikaid DNS-i teenuseid, on kümneid, näiteks UnlocatorBulletVPN, ja ExpressVPN.

Siit saate teada, kuidas see kõik töötab. Nutikad DNS-id manipuleerivad URL-idega, mis näitavad, kus te praegu olete. Kui teie asukohta paljastav on muutunud, näib, et sirvite mujal. Nii saate voogesitada geograafiliselt piiratud sisu olenemata sellest, kus te füüsiliselt asuda saate.

Aga ohutus?

DNS-i muutmine ei krüpteeri teie andmeid ega peida teie IP-aadressi. See tähendab, et olete endiselt ISP radaril, ükskõik mida. Nii et kokkuvõtlikult pole teie DNS-i muutmine turvaline või, teisisõnu, ei anna see teile täiendavat turvakihti.

See on VPN-i nime kandva Interneti-tööriista ülesanne. Seega, kui soovite end võrgus olles kaitsta, siis investeerige parem virtuaalsesse privaatvõrku. Teisest küljest mainisin eespool 2 VPN-i pakkujat, kes hõlmavad oma teenustesse nutikat DNS-i. Võite neid kasutada, kui soovite mõlemast maailmast parimat? Juhul, kui te ei tea selle ümber käimist, tehke järgmist kuidas saate VPN-i Fire Stickile installida.

Pidage meeles, et te ei saa kahte teenust korraga kasutada. Kas soovite turvalisust ja privaatsust? Tasuge siis Interneti kiirusega. Kas peate takistusteta ühendusega piirangutest mööda minema? Siis paljastage end, kui te pole just selline turbemeel. Enda kaitsmiseks FireSticki kasutamise ajal vaadake järgmistest tabelitest neid parimaid VPN-e.

Nutikad DNS-teenuse pakkujad

Nutika DNS-teenusega töötades saadetakse teie ühendus voogesituse veebisaidiga puhverserveri kaudu. Praegu muutub teie tegelik asukoht varjatuks, kvalifitseerides teid Interneti-kasutajaks, kus asub teie ühendatud server. Selle kaudu saab voogesituse meediateenuseid petta.

Näiteks kui ühendate nutika DNS-serveriga USA-s, on teil täielik juurdepääs Ameerika kanalitele. See on nii lihtne, usaldage mind. Siin on minu parimad nutika DNS-i pakkujad:

ExpressVPN

See on täiesti võimalik ExpressVPN on seal kiireim VPN. See koos oma silmapaistvate deblokeerimisvõimalustega teeb sellest minu voogesituse osas kindlasti esimese valiku. See räägib VPN-i funktsioonidest. Kuidas on lood MediaStreamiga? Sellel VPN-il on oma nutikas DNS, mis on peaaegu võimeline vabastama mis tahes soovitud voogesitusteenuse.

BulletVPN

BulletVPN on Eestis asuv VPN-i pakkuja, kellest on lühikese aja jooksul saanud lemmik. See on kujunenud Interneti-kasutajate väljapaistvaks VPN-lahenduseks. Kuid tegelikult on siin meeldejääv asjaolu, et kuigi see on stseenis uus, pakub see kasutajatele nutikat DNS-i. Mitte nii palju VPN-servereid, vaid see, mis teil kohati puudub, saate teistes kasu.

Unlocator

Unlocator on puhas arukas DNS-teenus, mis saadab ainult geograafilise asukohaga seotud DNS-liiklust vajalikesse kohtadesse. Ühendatud kiirust ei vähendata ja see töötab mitmel platvormil, sealhulgas PC, Mac, Apple TV, Roku, PS4, Xbox One, Phones ja isegi FireStick..

Seadistage FireStickis DNS – kokkuvõte

See on tõesti lihtne juhend, kutid. Kõik, mida peate tegema, on hoolikalt jälgida, mida ma pidin ütlema, ja olete tunnistajaks täiesti erinevale FireSticki kogemusele. Ärge laske Interneti-teenuse pakkuja käigul teie voogesituse tuju rikkuda. Isegi geopiirangud ei saa teie liigset jälgimisplaani tühistada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map