Kuidas muuta Nintendo Switchi DNS-i sätteid

Nintendo uusim tugev meelelahutusriist on kogu maailma üle võtnud. Alates “Let’s Go Pikachu and Eevee” kuni Hulu voogesituse lubamiseni on Nintendo Switch teinud kõik. Nagu te kõik teate, tugineb mängude platvorm Interneti-ühenduse loomiseks WiFi-le. Enamik teist ei tea seda, kuid teie ühendus võib osutuda väga ebatõhusaks ja ebajärjekindlaks. Probleemi lahendamiseks on tungivalt soovitatav oma DNS-i sätteid optimeerida. Nintendo Switchis saate seda teha järgmiselt.


Kuidas muuta Nintendo Switchi DNS-i sätteid

Kuidas muuta Nintendo Switchi DNS-i sätteid

DNS – lühitutvustus

Domeeninimede süsteem aitab teie ühendusel lahendada selle URL-i IP-aadressi, millele proovite juurde pääseda. See lihtsalt tõlgib teie sisestatud kirjutatud sõnad selle IP-aadressiks, et brauser saaks aru, mida te proovite teha.

On mitmeid põhjuseid, miks keegi soovib teenuse tellimisel muuta DNS-serverit, mille ISP talle andis. Mõned neist võivad olla ebausaldusväärsed või liiga koormatud, et mäng saaks Nintendo Switchil korralikult töötada. Pange tähele, et peaksite oma praegused DNS-sätted kirja panema, juhuks, kui peaksite lähitulevikus nende juurde tagasi pöörduma.

Nii et enne alustamist on siin parimad tasuta DNS-serverid, mida peaksite meeles pidama:

 • Google
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208,67,222,222
  • 208,67,220,220

Kuidas konfigureerida Nintendo Switchi DNS-i sätteid

Nintendo Switchi DNS-i sätteid on väga lihtne kohandada. Mõni meist pole siiski nii asjatundlik, et seda maha tõmmata. Seetõttu aitab see juhend teil seda hõlpsalt teha:

 1. Nintendo Switchi lehel Avakuva, Valige Seaded.Lülitage seaded
 2. Minema “Internet” -> Interneti-seaded.
 3. Valige oma WiFi-võrk ja klõpsake nuppu Muuda seadeid.Muutke Interneti-sätteid
 4. Tulemus “Käsitsi.”Valige käsitsi
 5. Valige Esmane DNS ja hoidke nuppu B nuppu kustutamiseks. Tehke sama ka Teisene.Esmane ja teisene
 6. Muutke neid vastavalt teie valitud DNS-serverile.
 7. Klõpsake nuppu Okei.
 8. Kõik tehtud.

Miks muuta Nintendo Switchi DNS-i sätteid??

Nintendo Switchit peeti ainult mänguvahendiks, mida igaüks saab nautida. Tüübi möödumisel hakkas Nintendo oma poodi VoD-rakendusi lisama. Saime Hulu ja Youtube’i meeldimised, et nautida ühte imelist voogesituse kogemust.

Kas olete kunagi olnud Interneti-ühenduse järsu languse tunnistajaks videot mängides või seda vaadates? Jah, see võib juhtuda, kui kasutate oma Interneti-teenuse pakkuja servereid. Ülekoormuse ja tipptundide tõttu langeb Interneti-kiirus võrgumängude ja video voogesituse järsult. Selle vältimiseks peaksite oma DNS-i sätete muutmiseks kasutama meetodit, mida ma teile eespool õpetasin. See aitab paljudel viisidel, usaldage mind. Vaadake Nintendo Switchi DNS-i sätete käsitsi sisestamise eeliseid.

Parem Interneti-kiirus

Interneti kiirus sõltub sellest, kui head on teie Interneti-teenuse pakkuja ressursid. Kui teenusepakkuja ei investeeri hästi oma serveritesse, näete tõenäoliselt kõige hullemat, mida võrgumängurid peavad läbi tegema – mängude mahajäämus.

Kui muudate oma DNS-i, võite kasutada serverit, milles töötab väga vähe inimesi. See suurendab teie Interneti-kiirust ja väldib viivitusi ja viivitusi, kui olete võrgus.

Teisest küljest saavad voogesitajad vaadata oma videot ilma, et iga 2 minuti tagant ilmuks pettumust tekitav puhverdusmärk. Kaks minutit on liialdus. Mõnikord juhtub see umbes iga 3 sekundi järel. Seetõttu peaksite proovima seda DNS-serveri muutmisega vältida.

Juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule

Pärast Hulu ja Youtube’i väljaandmist Nintendo Switchis said voogesitajad sündmuste kena pöörde, kuna platvormi saab kasutada mängude mängimiseks ning oma lemmiksaadete ja videote vaatamiseks. Nintendo Switchi saab ühe nupuvajutusega projitseerida suure ekraaniga telerisse. Kujutage siis ette, kui lahe on Hulu üle vaadata.

Kahjuks on voogesitushiiglane Hulu saadaval ainult Ameerika Ühendriikides. Sama kehtib mõnede Youtube’i videote kohta, mis on saadaval ainult teatud maailma osades. Kui töötate nutika DNS-teenusega, siis saate oma veebipõhist asukohta rikkuda ja kuvatakse kõikjal maailmas. Nutikad DNS-teenused nagu ExpressVPN, BulletVPN ja Unlocator muudavad URL-i osi, mis valgustavad teie asukohta. Muudetud kujul kuvatakse teid kõikjal, kus server asub, millega olete ühendatud. Kui see asub USA-s, on teil näiteks juurdepääs Hulule.

Muide, on kõnelusi, et Netflix on peagi mänguvahendis saadaval. Kui see vastab tõele, on kõige parem kasutada nutika DNS-teenuse kasutamist Ameerika Netflixi teegile ligipääsemiseks.

Kas DNS-i sätete muutmine on turvaline?

Ohutus on midagi, mis kuulub rangelt VPN-i. DNS-sätete muutmine ei lisa seda täiendavat kaitsekihti, mida te kõik soovite. See võib kiirendada ja anda teile juurdepääsu geograafiliselt piiratud materjalidele, kuid see on kõik.

Ehkki Google’i serverid võivad vältida pahatahtlikke ja andmepüügisaite ning keelata DoS-i rünnakuid, kuid sellest ei piisa. Enda kaitsmiseks võrgus peate installima VPN oma Nintendo Switchisse.

Teie andmete krüptimine VPN-iga võib teie Interneti-kiirust pisut aeglustada, kuid see on hind, mida peate oma turvalisuse eest maksma. Kui te ei taha end avatuna paljastada, on nutikas DNS teie ideaalne viis täiusliku Interneti-kiiruse saavutamiseks.

Ohutus on alati esikohal. Seetõttu on siin VPN-i äri peamised kandidaadid.

Parimad teenused, mis pakuvad nutikat DNS-i

Nutikate DNS-teenuste ülesanne on piirkondlikest piirangutest mööda hiilida. See on kõik. Teate kõik, mida pakutakse välismaal asuvates kanalites. Need kanalid pole aga käeulatusest saadaval ja saadaval ainult seal, kus nad on loodud. Seega, kui investeerite järgmistesse teenustesse, saate garanteerida endale Nintendo Switchis suurepärase voogesituse kogemuse.

ExpressVPN

ExpressVPN VPN-tööstuse parim pakkuja. See VPN-i pakkumine on usaldusväärne ja usaldusväärne pakkuja. Selle ühendamisel Nintendo DNS-iga on teil täiesti uus mängukogemus. See pakub MediaStreami, mis on oma nutika DNS-i teenus. Vaadake ja mängige Internetis, ilma et peaksite muretsema vastavalt piirangute ja hilinemise pärast.

BulletVPN

BulletVPN pakub lõõskavaid kiireid servereid kogu maailmas. Serverite arvu osas pole eriti vaja minna, kuid asukohad on üsna strateegilised. Nutika DNS-i pakkumisel on striimerid andnud hämmastavaid ülevaateid selle VPN-i teenuste kohta.

Unlocator

Unlocator saab blokeerida rohkem kui 240 kanalit kogu maailmas. Alates American Netflixist kuni E! -Ni leiate kõik selle kanalite loendist. Viimati tuli see puhas nutikas DNS-teenus välja hübriidina. Nüüd pakub see VPN-teenust nagu ükski teine. Sellel on lihtne ja sõbralik liides ning seda on lahe vaadata.

Kuidas muuta Nintendo Switchi DNS-i sätteid

Kui teil on probleeme Nintendo Switchi DNS-serveri muutmisega, aitab see juhend teid. Nüüd, kui teate kõike Nintendo Switchi DNS-ist ja selle toimimisest, ei vaata te oma seadet kunagi samamoodi nagu enne seda juhendit. Teil on nüüd optimeeritud mänguplatvorm, millel on võimalus möödaminnes mööda pääseda ja pääseda juurde geopiirangutele kogu maailmas.