Kuidas muuta PlayStation 4 DNS-i sätteid

Ostsin mõni aeg tagasi PS4 ja märkasin, et selle allalaadimise kiirus pole minu arvuti ja mobiiliga võrreldes sugugi nii lähedal. See on üsna tüütu, kui olete pidev mängija. Tegin natuke uurimistööd ja tulin välja lahenduse. Seega, kui olete silmitsi sama probleemiga, mida ma tegin, aitab see loodetavasti teie probleemi lahendada.


Kuidas muuta PS4-s DNS-i sätteid

Käivitus

Lubage mul anda teile lühike idee meie tänase põhifookuse kohta. Õpime, kuidas muuta teie PlayStation 4 DNS-i sätteid.

DNS, üldtuntud kui domeeninimede süsteem, esindab veebiaadressi nagu IP-aadress. Inimeste silmis on veebisaitide nimede nagu google.com kasutamine ainus ilmne asi. Tegelik maagia juhtub siiski ridade vahel. Kui soovite teatud veebisaidiga ühenduse luua, võtab teie arvuti IP-aadressi ja proovib seda sisestatud domeeniga sobitada. Selle tulemusel laaditakse veebileht pärast tõlkimise lõpuleviimist.

Kuidas muuta oma PS4 DNS-i seadeid

Google on veel üks kõrge profiiliga ettevõte, mis pakub tasuta DNS-i ja mõlemal juhul või koos teistega, mida te saaksite kasutada, on see tõenäoliselt parem kui see, mida teie ISP pakub..

PlayStation 4 puhul saate kohandatud DNS-i rakendada otse konsooli. Pole eriti ilmne, kuidas seda teha, kuid kui teate, kust otsida, on see üsna lihtne.

Siit peate teadma.

 1. Minge jaotisse „Seadistused ” menüü oma konsoolil.
 2. Valige Võrgustik.Võrgu PS4
 3. Järgmisena valige Interneti-ühenduse seadistamine.Interneti-ühendus PS4
 4. Valige eelistustest lähtudes Wi-Fi või LAN.
 5. Valige Kohandatud.Lihtne või kohandatud
 6. Järgmised sammud on seotud IP-aadressi ja DHCP-sätetega. Kui teil pole eelistusi, valige mõlema jaoks vaikeseade.
 7. Kui kuvatakse „DNS-i seaded”, koputage „Käsiraamat ”.Manuaalne DNS
 8. Sisestage primaarse ja sekundaarse DNS-i väärtused.DNS-i seaded
 9. PS4 DNS-i seadeid on edukalt muudetud.

DNS-i muutmise eelised

ISP-serverites on teadaolevalt järsk langus. Need võivad ülekoormatud olla, seega palju aeglasemad. Kui muudate oma DNS-serverit, saate mängida võrgus, ilma et peaksite muretsema viivituste ja viivituste pärast.

Allalaadimiskiirus sõltub kasutatavast serverist. On üldteada, et ISP-serverid pole täiusliku allalaadimiskiiruse osas nii usaldusväärsed. Selliste probleemide vältimiseks peate vahetama oma DNS-serveri ja loodama, et saate seda tehes kiirema ühenduse. Kui soovite rohkem teada saada, lugege seda juhendit PS4 allalaadimiskiiruse suurendamise kohta.

Sellised teenused nagu ExpressVPN, BulletVPN ja Unlocator pakuvad nutika DNS-i funktsiooni. Nüüd on see rangelt piirkondlikest piirangutest möödahiilimine. Nagu me kõik teame, pole PS4 konsool mitte ainult mänguseade, vaid on teadaolevalt ka täiuslik voogesitusplatvormide kodu. Sõltuvalt sellest, millises piirkonnas elate, leiate Ameerika Netflixi, Hulu ja BBC iPlayeri meeldimisi.

Õnneks ei ole geopiirangud nutika DNS-teenuse kasutamisel probleem. Nii ei suuda kanalid teie algset asukohta tuvastada, kuna teid kvalifitseeritakse nende piirkonna elanikuks. Selle tulemusel saate voogesitada parimaid kanaleid kogu maailmas, olenemata teie asukohast.

VPN vs DNS – kõigepealt turvalisus?

VPN-id on turvalisuse tööriistad. Nii on nad olnud juba nende loomisest saadik. Kuid nad muudavad geopiirangud lihtsa IP-muudatusega mööda. Sel ajal krüpteerivad nad teie Interneti-liikluse ja kaitsevad seda igasuguse häkkimise või jälgimiskatse eest. Negatiivne külg on see, et krüptimisega aeglustub teie Interneti-kiirus. Kas soovite turvalisust ja privaatsust? Tasuge siis mõne ühenduse kiirusega.

Teisest küljest ei anna DNS ja nutikas DNS teile VPN-i abil täiendavat kaitsekihti. Nad muudavad serveri, mille teie Interneti-teenuse pakkuja teile andis, ja võimaldavad teil vastavalt vaadata blokeeritud kanaleid. Ärge unustage, et teie andmeid ei krüpteerita, nii et teid ohustab endiselt igasugune küberrünnak.

Olles seda öelnud, lubage mul heita pilk populaarseimatele teenustele, mis pakuvad nutikat DNS-i.

ExpressVPN

ExpressVPN ühendab parimad VPN-i funktsioonid ja pakub nutika DNS-i teenust, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. Interneti-ühendust saate kaitsta nii, et installite selle oma ruuterisse, või vooge kõik, mida soovite, kasutades selle nutika DNS-i funktsiooni.

BulletVPN

See on ideaalne valik kiire Interneti-kiirusega VPN-teenuse pakkujale. Kuigi BulletVPN võib olla uus, sellel on palju pakkuda. Nende nutika DNS-i funktsioonist saate PS4 kasutamisel kindlasti kasu.

Unlocator

Mõni inimene ei vaja ega soovi VPN-i turvafunktsioone. Teistel võib olla juba aeglane Interneti-ühendus ja nad ei taha riskida selle veelgi aeglasemalt. Kui olete üks neist inimestest, saate seda kasutada Unlocator kuna see on puhas arukas DNS-teenus.

Lisateavet nutika DNS-i teenuseid pakkuvate VPN-i pakkujate kohta leiate järgmisest tabelist.

Kuidas muuta PS4-s DNS-i sätteid

Oleme valmis. See on kõik, mida peate teadma PlayStation 4 DNS-i seadete vahetamise kohta. Nüüd saate võrgus mängida ja vaadata geopiiratud sisu, ilma et peaksite muretsema latentsusaegade ja puhverdusprobleemide pärast. Nautige uut PS4-kogemust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map