Kuidas seadistada ExpressVPN nutikat DNS-puhverserverit mis tahes seadmel?

Kas olete kunagi olnud tunnistajaks pettunud veateatele, kui proovite mõnda kanalit välismaal voogesitada? Noh, mul on ja las ma ütlen teile, see on üsna tüütu. Siiski õnnestus mul leida lahendus selle jaoks, kasutades ExpressVPNi nutika DNS-i teenust. Vaatamata sellele, et seda on lihtne paigaldada, võib mõni teist seda pisut hirmutada. Nii et näitan selles juhendis teile täpselt, kuidas saate seadistada ExpressVPN puhverserveri (MediaStreamer) mis tahes seadmes.


Kuidas installida ExpressVPN Smart DNS mis tahes seadmesse

Kuidas installida ExpressVPN Smart DNS mis tahes seadmesse

ExpressVPNi nutikas DNS-puhverserver: MediaStreamer

Nutikas DNS on teenus, mis eksisteerib rangelt piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks. Võtame oma isikliku kogemuse, näiteks elan Ühendkuningriigis väljaspool. Seetõttu on enamik Suurbritannia populaarseimaid voogesituskanaleid minu asukohas blokeeritud.

Kui ma mõni aeg tagasi proovisin BBC iPlayeri voogesitada, oli kõik, mis ma sain, geo-tõrketeade, mis blokeeris mu juurdepääsu. BBC iPlayer GeoBlocked

Nutikas DNS-teenus suunab teie liikluse need osad, mis vastutavad teie praeguse asukoha kuvamise eest. See aitab teie veebipõhist asukohta rikkuda, kuna näib, et sirvite otse kanali piirkonnast. Plussküljest ei muuda nutika DNS-i kasutamine teie Interneti-kiirust, mis tähendab, et koputate ühenduse kiirusega geograafiliselt piiratud sisu. Lisaks saate MediaStreameriga opereerides kasutada samal ajal ka oma kohalikke veebisaite.

Niisiis, MediaStreamer võimaldab kasutajatel juurdepääsu erinevate geograafiliste piirkondade kõige populaarsematele voogesituskanalitele. Saate täiusliku voogesituse kogemuse igas seadmes lihtsa seadistusprotsessiga ilma aeglustuseta.

Kuidas seadmes ExpressVPN puhverserverit häälestada?

Selles õpetuses toon näite, mis põhineb minu kogemusel Maci kasutamisel. DNS-i seadistamine Mac Bookis pole tegelikult nii raske. Kõik, mida vajate, on õige juhendamine ja teil on hea minna. Seda öeldes saate nii öelda, kuidas saate ExpressVPNi nutika DNS-i installida Mac-i.

  1. Minema ExpressVPN Oma veebisaidil ja klõpsake nuppu Alusta.ExpressVPN alustamine
  2. Registreeruge ExpressVPN-iga.
  3. Logige sisse oma kontoga ja minge DNS-i sätete juurde.Vajutage DNS-sätted
  4. Kerige järgmisel lehel oma käeulatuseni alla “DNS-i konfiguratsiooni kontrollija”.
  5. Vajutage nuppu Seadistage selle seadme DNS.Seadistage DNS-i seadistamine
  6. Nüüd suunab see teid DNS-i seadete lehele. Kopeerige aadressid, vajate neid hiljem.ExpressVPN DNS-i seaded
  7. Minema Süsteemi eelistused klõpsates ekraani vasakus ülanurgas ikoonil „Apple“.Maci süsteemi eelistused
  8. Nüüd klõpsake nuppu Võrgustik.Valige Võrk
  9. Valige WiFi või Etherneti vahel.
  10. Valige „Täpsemad”Täpsemad valikud
  11. Nüüd klõpsake vahekaarti „DNS”.
   • Kui soovite lisada veel ühe serveri, klõpsake nuppu „+“.
   • Topeltklõpsake DNS IP-l, kui soovite redigeerida.
   • Olemasoleva serveri kustutamiseks valige see ja klõpsake nuppu Kustuta.Muuda DNS-i
  12. Sisestage DNS-i aadress pakub ExpressVPN (Vt number 6)
  13. Kui see on valmis, klõpsake nuppu „OK“.
  14. Puudutage muudatuste jõustumiseks nuppu „Rakenda”.

Registreerumine ExpressVPN on suurepärane võimalus astuda sellest piiratud kastist välja. Selles saate kontrollida kõiki selle pakkuja funktsioone ExpressVPN ülevaade.

Viimased sammud

Seadistamisprotsessi kokkuvõtmiseks peate järgima veel kahte sammu:

Registreerige oma IP-aadress

Lihtsalt nii, et teate, ainuüksi DNS-i sätete muutmine ei anna teile seda, mida otsite. ExpressVPN nutika DNS-puhverserveri kasutamiseks peate registreerima oma IP-aadressi. Kõik, mida peate tegema, on minna tagasi nende veebisaidile ja minna oma kontole. Pärast seda klõpsake DNS-i sätetel, mis suunab teid sinna, kust te kõigepealt DNS-aadressid saite. Nüüd kerige alla, kuni jõuate IP-registreerimise sektsiooni.IP-aadressi registreerimine

Klõpsake nuppu „Registreeri minu IP-aadress” ja oletegi valmis.

Kontrollige, kas DNS-i konfiguratsioon leidis aset

Pärast oma IP-aadressi registreerimist peate kontrollima, kas muudatus toimus. Selleks saate sirvida jaotise IP registreerimine allpool, kus leiate DNS-i konfiguratsiooni kontrollija. Oleku kõrval peab see ütlema: „Selles seadmes konfigureeritud”.Seadistatud

Kui see pole nii, peatub teie Interneti-teenuse pakkuja teie DNS-liiklust – seda kutsume me DNS-i kaaperdamine. Teine konfiguratsiooni tõrke põhjus on a läbipaistev puhverserver. Sellega suunatakse kogu teie liiklus ümber ja teie Interneti-teenuse pakkuja näeb kõike, mida teete. Seega, kui need kaks juhtumit juhtuvad teiega ExpressVPNi nutika DNS-puhverserveri seadistamise ajal, on nende VPN-teenuse kasutamine parim.

Milliseid seadmeid saab DNS-i muuta??

Kui olete ExpressVPN-i tellimuse saanud, saate seda teha seadistage mis tahes seadmes DNS. Kõik, mida peate tegema, on järgida juhiseid, mille andsin teie poolt kasutatava platvormi põhjal ja teil on kõik korras. ExpressVPNi nutika DNS-teenuse saab seadistada enamikus teie suuremates seadmetes, see hõlmab järgmist:

 • Mac
 • Windowsi arvuti
 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • Amazoni tulekepp
 • Android TV
 • Apple TV
 • iOS
 • Android
 • Nintendo lüliti

Miks kasutada ExpressVPN nutikat DNS-i??

ExpressVPN on teadaolevalt üks populaarsemaid VPN-i pakkujaid seal. Kuid teie ja mina sarnaste voogesitajate jaoks eelistame, et meie ühendus oleks teatud video vaatamise ajal täiskiirusel. Kellelegi ei meeldi puhverdusmärk, kui ta on põnevusfilmi keskel.

Ehkki see VPN-teenus on ülaosas, kuid see krüpteerib teie liikluse täiendava kaitsekihi jaoks. Sellega kaasneb hind, teie Interneti-kiirus. Võite märgata väikest langust, mis on mõnikord üsna tüütu, eriti kui olete diivanikartul.

Niisiis, MediaStream on selles olukorras teie parim valik. Pidage meeles, et VPN-i ja nutikat DNS-i ei saa korraga kasutada. Sa kas möödad geopiirangutest täiskiirusel ilma turvameetmeteta või teed seda, kaitstes oma andmeid vähenenud ühenduse kiirusega.

Selle valdkonna tippu kuulumine on tiitli vääriline ExpressVPN. Sellegipoolest peab ta sellega hakkama saama. Mõned kanalid, näiteks Netflix, on leidnud võimaluse VPN-ide blokeerimiseks. Noh, endiselt on vähe VPN-e, mis töötavad Netflixiga suurepäraselt, sealhulgas ExpressVPN. Mitte ainult see, vaid MediaStreamer saab blokeerida sadu kanaleid kogu maailmas. Siin on mõned:

 • Hulu
 • Amazoni peaministri video
 • Eluaeg
 • HBO Mine
 • Sky Go NZ
 • BBC iPlayer
 • NüüdTV
 • My5
 • Netflix USA
 • Eurosport
 • HBO Põhjala
 • Kuumstar
 • GloboPlay
 • 9. kanal
 • TF1
 • Kanalimäng
 • SportsNet
 • Disney kanal

Kas see on ohutu?

Kui kasutate nutikat DNS-i, ei kuulu ohutus paketti. Õnneks on ExpressVPN VPN-teenuste osas juhtiv ettevõte. See pakub uusimaid sõjalise kvaliteediga turvatehnoloogiaid, mis kaitsevad teie seadmeid võimaliku küberrünnaku eest. Kui loote ühenduse teatud serveriga, peidate oma IP-aadressi. See muudab teie Interneti-lähenemise anonüümseks ja hoiab teid eemal jälgimiskatsetest, sealhulgas teie Interneti-teenuse pakkujast.

Ehk siis kokkuvõtlikult on MediaStreamer saadaval lihtsalt piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks. Kui eelistate privaatsust ja turvalisust, siis kasutage ExpressVPN VPN-i teenust.

Kuidas installida ExpressVPN nutikat DNS-i mis tahes seadmesse – järeldus

Nutika DNS-i kasutamine on väga oluline, kui soovite oma saateid ja filme voogesitada ilma Interneti-luksumiseta. Ükskõik, kus te ka ei viibiks, on teil täielik kanalite kataloog kogu maailmas, mis ootab teid blokeeringu tühistamiseks. ExpressVPN on üks populaarsemaid pakkujaid, kes saate seda aidata. Lisaks on see VPN-teenus, nii et saate end kaitsta ka siis, kui olete üks neist turvatundlikest kasutajatest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map