Kuidas vaadata HBO Go Belgias

Ma ei usu, et seal on ilma internetita mingit aktiivset voogesitajat HBO Go tellimus. Kuidas nad muidu vaataksid Troonide mängu ja Sopranosid? Vastasel juhul ei loeta neid pühendunud HBO Go abonentideks. Pühendumuse tase laiendab USA piire. Kui kaugele te oma lemmikvaliku HBO Go sisu vaatamiseks lähete?


HBO Go pole Belgias geopiirangute tõttu saadaval, ja kuigi vaadata on palju kohalikke saite, ei saa te HBO-d peast välja raputada. Sel põhjusel peate tellima kas VPN ja nutikas DNS. Lugege edasi, kui te ei tea, kuidas neid kahte tööriista kasutada.

Kuidas vaadata HBO Go Belgias

Kuidas vaadata HBO Go Belgias

HBO Go Belgias

Kahjuks pole see üldse nii. HBO Go on geograafiliselt piiratud ainult USA vaatajaskonnaga. Teisisõnu, kättesaadav neile, kes elavad USA-s Ameerika IP-aadressiga. Belgias on isegi USA kodanikel Belgia IP-aadress, mis tähendab, et kui neil on kehtiv tellimus, ei tööta see samamoodi.

Kui proovite HBO Go Belgias voogesitada, saate selle geovea. “Pole teeninduspiirkonnas. HBO Go toetatakse ainult USA-s ja teatud territooriumidel. ”

HBO GO pole teeninduspiirkonna viga

Sellest piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks peate kasutama VPN-i, virtuaalset privaatvõrku. Peale selle ei näe te enam seda voogesitushiiglase pakutavat.

Vaadake HNB-d Belgias koos VPN-iga

Selleks on vaja ainult VPN-i. Kui teil on kehtiv telekaabli tellimus, saate pärast seda, kui soovite, vaadata kõike, mida soovite. VPN on onlain-tööriist, mis teie andmeid saadab ja suunab või liiklust valitud maa ühe serveri kaudu. Kui andmed voolab läbi selle serveri, näib teil justkui olevat riik, kellel on selles piirkonnas kehtiv IP-aadress.

Näiteks kui elate Belgias ja soovite HBO Go-d, peate ühenduse looma USA serveriga. Nii, saate USA IP-aadressi ja kohene juurdepääs HBO Go-leSisu Belgias. Näete? Väga lihtne, järgige allolevaid samme ja blokeeringu HBO Go avamine Belgias.

 1. Valige VPN-teenuse pakkuja ja tellige see. Vihje: ExpressVPN on parim server seal.
 2. Sa pead installige VPN-rakendus seadmetest, millega VPN ühildub.
 3. Kui rakendus on installitud, käivitage see, ja läbida sisselogimise protsess.
 4. Nüüd, otsige USA serverit. Kui te ei leia seda, tippige otsinguribale „USA”.
 5. Mõne hetke pärast saate selles kindel olla ühendus on toimunud.
 6. Käivitage HBO Go ja voogesitage parimat esmaklassiline sisu Belgias.

Parim HBO VPN-i omanik Belgias

ExpressVPN väärtustab veebiturvalisust nagu ükski teine ​​VPN. See kaldub kasutajate privaatsusele, rakendades kõige karmimad sõjaväelised krüpteeringud ja jäädes truuks null-logide poliitika. Lisaks oma tähelepanelikkusele kasutajate turvalisusele ja privaatsusele on ExpressVPN-d deblokeerimise võimalused pole võrreldavad.

Mitte ainult VPN-id ei saa avage selliste suuremate voogesitusteenuste nagu HBO Go blokeerimine. See ei tähenda aga, et seal pole häid VPN-e, mis aitaksid teie ettevõtte blokeerimise lõpetamist. Siin on tabel, mis tõstab esile parimad VPN-id HBO Go jaoks. Kontrollige neid.

HBO Go blokeeringu tühistamine Belgias nutika DNS-puhverserveri abil – VPN-i alternatiiv

Nutikas DNS-puhverserver annab teile samad tulemused kui VPN, kuid erineva lähenemisviisiga. See möödub geoplokkidest, kuid erinevalt VPN-ist ei muuda see teie IP-aadressi. See muudab lihtsalt URL-i osi, mis näitavad teie geograafilist asukohta. Selle tulemusel saate seda teha stream HBO Go Belgias kaotamata kohalikele kanalitele juurdepääsu eeliseid.

Teisest küljest on teid hõlpsasti jälgitav see, kes teie tegevusi silmitseb, sest teie andmed pole krüptitud. Kui te aga ei hooli turbeasjadest, on see teile hea võimalus, kuna töötate täiskiirusel. Nutika DNS-i seadistamiseks peate tegema järgmist.

 1. Liituge nutika DNS-teenusega mis võib HBO Go blokeeringu avada. Ma soovitan väga Unlocator.
 2. Sisestage Unlocatori DNS-serveri aadressid kasutatavas seadmes. Kasutage nende veebisaidil pakutavaid juhendeid; neid on lihtne jälgida.
 3. Minge üle HBO Go veebisaidile või käivitage selle eraldiseisev rakendus.
 4. Nüüd, logige sisse oma loodud kontoga.
 5. Voogesitage ühte saadet allpool loetletud mis tahes kohas kogu maailmas.

Parim nutikas DNS-puhverserver HBO Go jaoks

Unlocator on vaieldamatult parim nutikas DNS-teenus turul. See on lahendus HBO Go voogesitamiseks kus see pole saadaval. Ettevõtte oma 7-päevane tasuta prooviperiood periood annab teile võime peksid geograafilisi piiranguid nädala jooksul. Seejärel otsustate, kas soovite pühenduda või mitte. Võtke see proovisõiduks ja määrake siis, kas nad köitsid teie tähelepanu või mitte.

Mis HBO Go peal on?

Kui olete kaabeltellimuse ja VPN-i tellinud, saate kasutada laia sisukogu. Siin on minu parimad valikud:

 • Läänemaailm
 • Troonide mäng
 • Juhe
 • Tõeline detektiiv
 • Suured väikesed valed
 • Sopranod

HBO Go ühilduvad seadmed

HBO GO on saadaval järgmistes seadmetes. Vaata parim HBO originaalmaterjal nendel platvormidel allpool:

 • iPhone / iPad
 • Amazoni tuletõrje teler
 • Apple TV
 • Amazon Fire’i tahvelarvutid
 • Androidi telefonid
 • Android TV
 • Arvutid (veebibrauser)
 • Chromecast
 • PlayStation 4
 • Roku
 • Samsungi nutitelerid
 • Xbox One

Kuidas vaadata HBO Go Belgias

Pärast pikaajalist edu ja turgu valitsevat seisundit avaldas HBO 2010. aastal lõpuks oma võrgus voogesituse teenuse HBO Go. HBO Go koosneb enam kui 1000 tunnist sisu, mis on teie jaoks nauditav. Kahjuks pole Belgias elavate inimeste jaoks kanal siin VPN-i abistava käega saadaval.

Mine edasi, hankige usaldusväärne VPN-i pakkuja ja naudi HBO Go-d Belgias igal ajal ja öelge meile, millist neist kasutasite allolevates kommentaarides.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map