Kuidas vaadata HBO GO-d Hispaanias

HBO Go on kodu maailma mõnele parimale sisule. Ükskõik, kas otsite põnevaid filme, tapjasarju või lõbusaid saateid, on HBO teid hõlmanud. Võite isegi vaadata HBO Go-d ükskõik kus maailmas, sealhulgas Hispaanias, ja me ütleme teile lihtsalt, kuidas. HBO Go vaatamiseks Hispaanias mis tahes seadmes kasutage VPN-i või nutikat DNS-i.


Kuidas vaadata HBO GO-d Hispaanias

Kuidas vaadata HBO GO-d Hispaanias

Kuidas vaadata HBO GO-d Hispaanias VPN-i kasutades

HBO Go pakub laias valikus meelelahutuslikku sisu. Sellel on palju originaalseid HBO programmeerimisi, komöödia eripakkumisi, dokumentaalfilme, spordisaateid ja hilisõhtune eriprogramm täiskasvanutele. kui aga asute väljaspool USA-d, kus HBO asub, ei pruugi te sellele juurde pääseda. Kui olete kunagi välismaal viibides proovinud HBO Go juurde pääseda, olete tõenäoliselt kohanud järgmist teadet:

HBO GO-le pääsemiseks peate elama viiekümnes Ameerika Ühendriikide osariigis.

Kui elate selles piirkonnas ja teil on endiselt raskusi, võtke ühendust oma televisiooni pakkujaga.

See võtab kokku palju põhjused, miks te Hispaanias viibides ei saa HBO Go käest kätte. Ilmselt peate HBO Go sisule juurdepääsu saamiseks asuma USA piirides. Näete, et HBO Go ja muud sarnased voogesitusteenused seavad piiranguid sellele, kes mida näeb. Samuti saavad nad teada saada, kus see kasutaja asub, kontrollides, kuhu ta ühendub, ja seda IP-aadressi kaudu, mis näitab inimese füüsilist asukohta. Kokkuvõtteks, kui te ei asu USA-s, ei pääse te HBO Go juurde. Õnneks on olemas tööriist, mis aitab selle probleemi mõne minutiga lahendada, ja see on VPN.

Parim viis kogu HBO GO-s Hispaanias saadaoleva sisu vaatamiseks on VPN-teenuse pakkuja kasutamine. VPN võimaldab teil pingutuseta kogu HBO Go blokeeritud sisu blokeerida. VPN suunab teie seadmest teabe HBO GO veebisaidile ja sellest saab meedium kahe hosti vahel. Mis tähendab, et kogu teie asukoha kontrollimiseks vajalik teave suunatakse ümber VPN-i loodud privaatse digitaalse tunneli kaudu ja lõpuks teie valitud serveri kaudu. See võimaldab teil Hispaanias viibides saada täieliku juurdepääsu kogu oma lemmik HBO-sisule.

Kuidas VPN-i kasutada – sammud

Siin on sammud, mida peate järgima HBO Go blokeeringu tühistamiseks ja selle sisu voogesitamiseks Hispaanias.

 1. Kõigepealt tellige korralik VPN-teenuse pakkuja, eelistatavalt ExpressVPN.
 2. Seejärel laadige oma voogesitusseadmesse alla ja installige rakendus ExpressVPN.
 3. Nüüd käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
 4. Looge ühendus USA-s asuva serveriga, mis annab teile Ameerika IP-aadress.
 5. Lõpuks külastage Hispaanias viibimise ajal HBO Go veebisaiti või rakendust.
 6. HBO Go sisu voogesita Hispaanias viibimise ajal.

VPN-id on suurepärane viis nii andmete krüptimiseks kui ka asukoha peitmiseks, et saada võrgus vabadust ja turvalisust. Mis VPN meeldib ExpressVPN, saate juurdepääsu 160 serveri asukohale kogu maailmas. See tähendab, et saate mugavalt voogesitada sadu HBO tiitleid piiramatu ribalaiusega. Jälgimine ja logimine muutuvad teie mureks kõige vähem. Lisaks saate Interneti-teenuse pakkuja drosseliga võrkudes isegi kiiremat voogesitust. Allpool olevast tabelist leiate teavet teiste turul olevate VPN-i pakkujate kohta.

Kuidas vaadata HBO GO-d Hispaanias nutika DNS-i abil

Teil on veel üks võimalus HBO Go voogesitamiseks Hispaanias ja seda nutika DNS-puhverserveri kaudu. See ei pruugi olla kõige turvalisem variant, kuid saab siiski töö tehtud. Pidage meeles, et see tööriist ei krüpteeri kasutaja andmeid, mis selgitab, miks deblokeerimise protsess on nii kiire. Samuti ei häiri see teie Interneti-ühendust ega muuda teie IP-aadressi. Ainult teie andmed, mis määravad teie geograafilise asukoha, suunatakse teie valitud määratud serveri kaudu uuesti. Nutika DNS on lisaks veebipõhistest piirkondlikest piirangutest möödahiilimisele ka väga mitmekülgne. See töötab enamikus seadmetes ja on üsna taskukohane. HBO Go blokeeringu avamiseks Hispaanias nutika DNS-i abil saate teha järgmist:

 1. Kõigepealt peate registreeruma nutika DNS-i puhverserveriteenusega, mis toetab HBO Go blokeeringu vabastamist.
 2. Seejärel peate oma voogesitusseadmes seadistama Unlocatori DNS-serveri aadressid. Unlocatori DNS-i saate konfigureerida ka oma ruuteril.
 3. Minge HBO Go veebisaidile või selle rakendusse ja logige sisse.
 4. Lõpuks nautige kõiki parimaid saateid, mida HBO Go Hispaanias pakub

Saate blokeeringu tühistada ja juurde pääseda üle 200 kanalile Unlocator. Selle nutika DNS-i abil saate juurdepääsu kõikjale, sealhulgas HBO Go. See on Taani ettevõte, mis keskendub peamiselt meetoditele, mis aitavad inimestel sisemistest piirkondlikest piirangutest mööda hiilida. Ehkki Unlocator ei paku samu protokolle kui VPN, on see võimeline vabastama igasuguse sisu.

HBO GO sisu

HBO, lühike Home Box Office, pakub esmaklassilisi telesaateid, näiteks originaalseeriaid, teatrifilme ja elavat sporti. Siin on nimekiri sellest, mida HBO Go pakub.

 • Troonide mäng
 • Tüdrukud
 • Tõeline veri
 • Tõeline detektiiv
 • Boardwalki impeerium
 • Ohjeldada oma entusiasmi
 • HBO poks
 • Ebakindel
 • Ballers
 • Suured väikesed valed
 • Läänemaailm
 • Veep
 • Barry
 • Ülejäänud
 • Teravad objektid
 • Deuce
 • Pood
 • Öösel
 • Asepresident

Kuidas vaadata HBO GO-d Hispaanias – lõppsõnad

Mida sa ootad? Saate Hispaanias viibides juurdepääsu HBO Go-le ja voogesitage suurel hulgal kvaliteetset sisu. Võib kindlalt öelda, et nüüd on HBO Go teenus TV kõikjal. Kui kasutate VPN-i või nutikat DNS-i, on teenusele ligipääs peaaegu võimatu. Millist meetodit kavatsete valida HBO Go sisu voogesitamiseks Hispaanias? Mida plaanite seal olles näha? Andke meile oma mõtetest ja ettepanekutest teada allpool olevas kommentaaride jaotises. Vaadake parim VPN HBO Go jaoks täiendava ülevaate saamiseks.