Kuidas vaadata HBO GO-d Hollandis, kasutades kahte erinevat meetodit

Kas soovite jõuda HBO uusimate filmide ja saadeteni? Siis peaksite kasutama HBO GO-d. Probleem on selles, et kui elate väljaspool USA-d, ei pääse te HBO GO-le üldse juurde. Selle saavutamiseks on aga viise. Lugege edasi, et teada saada, kuidas HBO GO blokeeringut Hollandis kasutada 2 erineva meetodi abil.


Kuidas vaadata HBO GO-d Hollandis, kasutades kahte erinevat meetodit

Kuidas vaadata HBO GO-d Hollandis, kasutades kahte erinevat meetodit

Kuidas vaadata VPN-iga HBO GO-d Hollandis

Kui olete proovinud juurdepääsu HBO GO-le väljaspool USA-d, siis teate, et teil on tõsiseid geoplokke, millega hakkama saada. Tõsi on see, et HBO ja HBO GO mõlemad osutavad oma teenuseid ainult USA-le. Kui proovite HBO GO-le juurde pääseda väljaspool USA-d, saadakse järgmine geoviga:

HBO GO geoviga väljaspool USA-d

HBO GO geoviga väljaspool USA-d

Siiski saate neist plokkidest hõlpsalt mööda minna, ilma et peaksite osariikidesse lendama. Kõik, mida vajate, on VPN.

Lühidalt – virtuaalse privaatvõrgu jaoks – krüpteerib VPN kõik teie andmed ja suunab teie liikluse ümber oma turvaliste serverite kaudu. Kui teie liiklus suunatakse ümber, muutub teie avalik IP-aadress automaatselt, et see vastaks teie ühendatud VPN-serveri asukohale. Seega, valides VPN-serverid, mis asuvad piirkonnas, kus ülalmainitud geoplokke pole, saate oma avalikku IP-d rikkuda ja pääseda juurde blokeeritud kanalile.

Teisisõnu, kõik, mida peate tegema Hollandis HBO GO juurde pääsemiseks, on luua ühendus Ameerika VPN-serveriga. Siit saate teada, kuidas seda teha;

 1. Liituge usaldusväärse ja usaldusväärse VPN-i pakkujaga.
 2. Laadige alla ja installige VPN-rakendus, mis sobib teie voogesitusseadmega. Leiate installimiseks valmis rakendusi Windows, MacOS, Android, ja iOS seadmed, millel on enamus tipptasemel VPN-i pakkujaid.
 3. Logige sisse oma kontole ja valige ameerika server, kellega ühenduse luua.
 4. Oodake, kuni ühendus on loodud. Kui see on tehtud, saate oma ameerika intellektuaalomandi valmis! Selle veebisaidi abil saate kontrollida, kas teie IP-aadress on tõesti muutunud või mitte.
 5. Minge saidile HBO GO ja nautige oma sisu kogu Hollandist!

HBO GO on välismaal blokeeritud

HBO GO on välismaal blokeeritud

Parim HNO GO VPN

Meie VPN-i ekspert Charles on kirjutanud üksikasjaliku ülevaate parimatest VPN-idest, mida peaksite kasutama HBO GO blokeeringu tühjendamiseks. Tema parim valik läks ExpressVPN-i.

ExpressVPN pakub 2000 serverit 94+ riigis, sealhulgas USA-s. Neil on ka viietärniline klienditoe meeskond, tasuta nutika DNS-i funktsioon ja suurepärane 30-päevane tagastamispoliitika, mida ei küsita – mida saate kasutada nende teenuste testimiseks..

Kui leiate, et ExpressVPN ei ole teie jaoks pakkuja, võite selle asemel proovida mõnda neist tipptasemel pakkujatest. Neil kõigil on kehtiv tagasimaksepoliitika, millest saate kasu enne teenusele pühendumist:

Kuidas vaadata HBO GO-d Hollandis nutika DNS-puhverserveri abil

Mõni kasutaja ei pruugi olla huvitatud VPN-i pakutavatest lisaturvalisuse eelistest. Kui soovite siiski Hollandis HBO GO-le juurde pääseda, võite selle asemel kasutada nutikat DNS-puhverserverit. Enne kui selle meetodi kallale asuda, pean siiski esile tooma mõned asjad:

 • Nutikad DNS-puhverserverid, nagu VPN-id, on teenused, mida saate tellida mis pakuvad blokeerimata kanalite loendit. Iga teenus on erinev ja sellel on erinev kanaliloend, seega kontrollige kindlasti, kas HBO GO sisaldub teie nutika DNS-i tellimuses.
 • Te peate seda tegema nutika DNS-puhverserveri seadistamine oma seadmes. See nõuab teie nimel teatavat tehnilisust. Ärge siiski muretsege. Enamiku nutikate DNS-teenuste jaoks koostatakse põhjalikud häälestusjuhendid, mis aitavad uusi kasutajaid nende konfiguratsioonis.
 • Nutikas DNS-puhverserver ei suuna kogu teie liiklust ümber. See tähendab, et see ei aeglusta teie ühendust, aga ka seda ei riku teie IP-aadressi.
 • Nutika DNS-i abil saate minna üle USA kanali vaatamiselt Ühendkuningriigi kanalile (näiteks) ilma serverite vahetamiseta.

Nüüd, kui need punktid on kaetud, on siin meie nutika DNS-i teenuse ettepanek, mida peaksite kaaluma tellimisega: Unlocator.

Unlocatori abil saate vaadata HBO GO-d Hollandis või mõnes muus riigis, aga ka tervet nimekirja populaarsetest voogesituskanalitest. Teil on juurdepääs ka hõlpsasti mõistetavatele juhenditele ja juhenditele, mis aitavad teil installiprotsessist läbi saada. Kõigele lisaks saate kasu ka 7-päevasest tasuta prooviperioodist ja 14-päevasest tagasimakse poliitikast, nii et saate teenust enne oma kohustuste täitmist proovida.

Juurdepääs HBO GO-le Hollandis – lõplikud mõtted

Daamid ja sugulased, see on teil olemas! Nii saate VPN-i või nutika DNS-puhverserveri abil HBO GO Hollandis blokeeringu avada. Pidage siiski meeles, et VPN ega nutikas DNS-puhverserver ei eemalda voogedastuskanalilt tellimistasu vajadust. Kui peate teenuse HBO GO tellima, ei vabasta kumbki meetod teid sellest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map