Kuidas vaadata HBO Go Uus-Meremaal

Uus-Meremaa elanikel pole õnne, et neil on võimalus vaadata HBO Go filme ja seriaale seal, kus nad asuvad. Kuid nad saavad omaks võtta õnneliku lähenemise, kui nad on juba VPN-tehnoloogia tellinud. Seda seetõttu, et VPN aitab kasutajatel mõne sekundi jooksul Uus-Meremaal HBO Go blokeeringu blokeeringu tühistada. Siit saate teada järgmises artiklis.


Kuidas vaadata HBO Go Uus-Meremaal

Kuidas vaadata HBO Go Uus-Meremaal

Kuidas HBO Go-d Uus-Meremaal VPN-i abil vaadata

Veebi voogesitusest on saanud populaarseim meedium nende vaatajate jaoks, kes soovivad oma lemmiksisu otseülekandes ja nõudmise järgi vaadata. Hulu, Netflix ja HBO Go on hõlbustanud vaatajate elu mugava telerivaatamise aja osas. Probleem peitub nendes voogesitusteenustes siiski geopiirangutes, mis muudavad rahvusvaheliste vaatajate juurdepääsu välismaalt neile võimatuks. Sellegipoolest on nende piirangute jaoks võimalik lahendus ja see hõlmab VPN-i. Järgnevalt on toodud geoviga, mis ilmub teie ettevõttele HBO Go juurdepääsu proovimisel väljaspool USA-d.

HBO GO geoviga väljaspool USA-d

HBO GO geoviga väljaspool USA-d

Paljud riigid blokeerivad juurdepääsu populaarsetele saitidele autoriõiguse ja litsentsimisega seotud probleemide tõttu. Veebisait, millele proovite juurde pääseda nagu HBO Go, saab teie IP-aadressi asukoha tuvastades teada, kuhu ühendate. Kui näib, et ühendate Interneti-ühendust väljastpoolt USA-d, keelab HBO Go viivitamatult teie juurdepääsu selle sisule. Peate vaid HBO-d trükkima, et usuksite, et viibite USA-s, nii et pääsete juurde HBO Go-le ja saate kasutada selle teenuseid. VPN on teie viis HBO Go voogesituse saamiseks riigis, kus asute.

Vaadake HBO Go-d Uus-Meremaal VPN-i kasutades – Steps

Usaldusväärse ja usaldusväärse VPN-iga saab geograafilistest piirangutest üle saada ja neist mööda minna. VPN võimaldab teil valida oma serveri asukoha, mis annab teile juurdepääsu geograafiliste blokkide ja piiranguteta veebile. Virtuaalne privaatvõrk on turvaline meetod Interneti-liikluse saatmiseks teise Interneti-arvuti kaudu. Kogu teie veebiliiklus ja andmed krüptitakse kogu tee vältel. See juhtub kohe pärast ühenduse loomist mõne saadaoleva VPN-serveriga. Seejärel loob see digitaalse tunneli, mille kaudu teie seade pääseb Internetile juurde. Kui näete saadud IP-aadressi, näib, et kasutate internetti, mis erineb teie koduriigist. HBO Go Uus-Meremaal blokeeringu avamiseks peate järgima paari lihtsat sammu. Selleks tehke järgmist.

  1. Kõigepealt tellige korralik VPN-teenuse pakkuja, eelistatavalt ExpressVPN.
  2. Seejärel laadige alla ja installige rakendus ExpressVPN oma arvutisse, Maci, Androidisse, iOS-i seadmesse.
  3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Looge ühendus Ameerika VPN-serveriga, mis annab teile Ameerika IP-aadress.
  5. Lõpuks külastage Uus-Meremaal viibimise ajal HBO Go veebisaiti või rakendust.
  6. Nautige kogu HBO Go sisu voogesitust New Zelandis.

HBO GO on blokeeritud Uus-Meremaal

HBO GO on blokeeritud Uus-Meremaal

Loe Uus-Meremaa parim VPN et teada saada, millist VPN-i peaksite kasutama HBO Go blokeeringu minemiseks. Nüüd, kui te ei soovi artiklit entires läbi lugeda, soovitame teil seda kasutada ExpressVPN. See ülimalt usaldusväärne, turvaline ja hästi töötav VPN-teenuse pakkuja saab ülemaailmse sisu tõrgeteta vabastada. Tutvuge teiste turul saadaolevate VPN-teenuse pakkujatega allolevas tabelis.

Kuidas vaadata HBO-d Uus-Meremaal nutika DNS-i abil

Uus-Meremaal HBO Go blokeeringu tühistamiseks on teil kaks valikut. Üks neist suvanditest on VPN ja teine ​​on nutika DNS-i puhverserver. Nutikas DNS-puhverserver on tööriist, mis aitab teil HBO Go Uus-Meremaal blokeeringust lahti saada ja sellele juurde pääseda, kuid see pole seal kõige turvalisem valik. See pakkuja ei krüpteeri kasutaja andmeid, mis selgitab, miks blokeeringu avamise protsess nii kiire on. See ühendus ei mõjuta teie Interneti-ühendust ega IP-aadressi. Ainult teie andmed, mis määravad teie geograafilise asukoha, suunatakse teie valitud määratud serveri kaudu uuesti. Siit saate teada, kuidas kasutada nutika DNS-i abil HBO Go blokeeringut Uus-Meremaal.

  1. Esiteks peate registreeruma nutika DNS-i puhverserveriteenusega, mis toetab HBO Go vabastamist.
  2. Seejärel peate oma voogesitusseadmes seadistama Unlocatori DNS-serveri aadressid. Unlocatori DNS-i saate konfigureerida ka oma ruuteril.
  3. Juurdepääs rakendusele HBO Go rakendusele või veebisaidile.
  4. Lõpuks nautige kõigi Uus-Meremaal HBO Go kaudu saadete ja filmide voogesitust.

Koos Unlocator kui teie nutikas DNS, saate blokeeringu tühistada ja pääseda juurde üle 200 kanali ning pääsete juurde kõigele, sealhulgas HBO Go-le.

HBO Go Uus-Meremaal – lõppsõnad

Tõeline õnn maailmas on see, et suudate pääseda blokkidest, piirangutest või piirangutest hoolimata sellest, kui ranged need on ja ükskõik, kus te ka ei asuks. Nende kahe seadme, VPN ja nutika DNS-i abiga tagatakse teile juurdepääs kogu sisule, mida HBO Go Uus-Meremaal pakub. Rõõmsad voogesitussõbrad.