Kuidas vaadata 1. hooaega võrgus

Hulu uusim teos The Act on üks häirivaimaid tõelisi krimilugusid: Dee Dee Blanchardi mõrv tema väidetavalt haige teismelise tütre mustlase käe läbi. Luude jahutamise seeriat saab striimida väljaspool USA-d Hulus, kasutades VPN-i ja Smart DNS-i. Siit saate teada, kuidas saate mõlemat kasutada.


Kuidas vaadata Hulu seadust veebis

Kuidas vaadata Hulu seadust veebis

Hulu väljaspool USA-d?

Kuidas te tunneksite, kui teie enda ema valmistas vale, mis on nii suur, et te lõpetasite selle ratastoolis? Teil on õigus, see on haige! Kuid kihla vedada, et soovite teada saada, mis ajendas Dee Dee võltsitud mustlast põdema. Kõigil USA-s elavatel inimestel ei ole probleeme Hulu teenustele juurdepääsu ja selle sisu voogesitamisega. Kuid kõik, kes asuvad väljaspool USA-d, ei pääse Hulule kehtestatud geopiirangutest mööda. Selle tingimuse muutmiseks on vaja VPN-i. Kanadas, Austraalias, Suurbritannias või mujal väljaspool USA-d toimuvate seriaalide voogesitamiseks toimige järgmiselt.

Kuidas vaadata saadet kõikjalt maailmast

VPN ehk virtuaalne privaatvõrk saab need geopiirangud eemaldada, võimaldades juurdepääsu Hulule välismaalt. See loob digitaalse tunneli, mille kaudu teie seade pääseb Internetti. VPN suunab teie liikluse ja ühenduse teie valitud riigis asuva määratud serveri kaudu.

See annab teile mitte ainult anonüümsuse ja turvalisuse, vaid ka juurdepääsu sisule, mida soovite. Selle tegemine peab olema seotud teie IP-aadressi muutumisega. Mingil viisil poleks teil olnud juurdepääsu välismaale ühenduse loomiseks ilma uut IP-aadressi hankimata või VPN-teenuse pakkujaga ühenduseta. Hulu välismaal blokeeringu avamiseks toimige järgmiselt:

  1. Esiteks registreeruge VPN-teenuse pakkujaga.
  2.  Järgmisena laadige VPN-rakendus alla ja installige oma voogesitusseadmesse.
  3.  Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Nüüd looge ühendus USA serveriga.
  5. Hankige Ameerika IP-aadress.
  6. Lõpuks pääsege Hulu juurde ja vooge The Act otseülekandena ükskõik kus.

ExpressVPN on VPN-tööstuse kõige usaldusväärsem teenusepakkuja. Lisaks pakub see pakkuja mõnda lisat, mis lisab väärtuslikku väärtust juba niigi suurepärasele paketile. Lisaks varjatud turvafunktsioonidele pakub ExpressVPN tugevat möödavooluvõimet ja kiireid teenuseid. Kui ExpressVPN pole teie otsitav pakkuja, saate alati vaadata Hulu teisi parimaid VPN-e.

Kuidas vaadata Hulu Online’i seadust nutika DNS-i abil

Mustlane peab oma ema tapmise eest kandma kümneaastase vanglakaristuse, selleks et vabastada end ema toksilisest mõjust. Kui halb elu oli mustlasel, kui ta pidi oma ema tapma, et sellest lahti saada? Sellel on ainult üks viis. Tegelikult ei, kahel viisil: üks toimub VPN-i kaudu, mida me eespool mainisime, ja teine ​​nutika DNS-puhverserveri kaudu.

See teine ​​meetod tagab kiiremad tulemused, kuid vähem turvavõimalusi. Nutikas DNS ei krüpteeri kasutaja andmeid, ei muuda kasutajate IP-aadressi ega muuda nende Interneti-ühendust. Teil on vaja ainult liiklust ümber suunata, mis määrab teie geograafilise asukoha ühe selle määratud serveri kaudu. Kui soovite pääseda Hulu juurde ja voogesitada seadust veebis kõikjal, on nutika DNS-i puhverserver katsetamist väärt meetod.

  1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
  3. Külastage Hulu.
  4. Voogesituse seadus kõikjal maailmas.

Usaldusväärse puhverserveri saamiseks veenduge, et valisite Unlocator. See pakkuja sobib suurepäraselt sisu deblokeerimiseks ja geopiirangutest möödahiilimiseks. See võib blokeerida üle 200 kanali ja see pakub 7-päevast tasuta prooviversiooni.

 Seaduse kohta

The Act on hooajaline antoloogiasari, mis jutustab kummalisi ja segaseid tõestisündinud krimilugusid. Selle esimene hooaeg jutustab loo krooniliselt haigest tütrest, kes mõrvab oma haiguse eest kehastades oma ülikaitsva ema. Teismeline tüdruk Gypsy Blanchard (Joey King) püüab raskesti pääseda toksilisest suhtest, mis tal on oma petliku ema Dee Dee’iga (Patricia Arquette). Mustlase igatsus vabaduse järele viib paljude saladuste lahti mõtestamiseni, mis lõpuks viib Dee Dee mõrvani.

Teo 1. hooaeg – lõplikud mõtted

Kuigi see sari kannab selles muinasjutukvaliteeti, pole see kaugeltki õnneliku lõpuga. Pole midagi maagilist, kui pääsete oma ema kitsast käest, tappes ta. Ja pole ühtegi pealtnäha liiga kaitsvat ema, kes suruks tütre ratastoolis ringi, teades, et temal pole midagi viga. See antoloogiasari jutustab teile kindlasti reaalsetel sündmustel põhinevatest võõrastest kui ilukirjanduslikest kuritegudest, mis segaksid teid nii segamini kui ka segadusse. Kas SmartDNS-i ja VPN-i abil saaksite ükskõik millise aja jooksul Hulu sisu voogesitada kõikjal maailmas.