Kuidas vaadata Uus-Meremaa Hulu minutit

Kas olete proovinud Hulu vaatamist Uus-Meremaal? Kui jah, siis olete kindlasti märganud tõsiseid geoplokke, mida Hulu teatab kõigile väljaspool USA-d. Siiski ei pea te nendest geopiirangutest järele andma. Siin on 2 erinevat tööriista, mis võimaldavad teil Hulu vaadata NZ-s mõne minutiga.


Kuidas vaadata Uus-Meremaa Hulu minutit

Kuidas vaadata Uus-Meremaa Hulu minutit

Kuidas HNV-d Uus-Meremaal VPN-i abil vaadata

Kui proovite Hullu pääseda väljaspool USA-d, näete järgmist geoviga:

„Vabandame, praegu saab meie videoteeki voogesitada ainult Ameerika Ühendriikides”

Hulu geobloki teade

Hulu geograafilise blokeerimise teade

Esimene tööriist, mida Uus-Meremaal Hulule juurde pääseda saate, on VPN.

Ehkki VPN-id on peamiselt küberturbe tööriistad, võimaldavad need teil oma IP-d rikkuda ja hõlpsalt mööda minna piirkondlikest piirangutest.

Las ma selgitan.

VPN-il on 2 peamist funktsiooni: (1) teie andmete krüptimine ja (2) liikluse marsruutimine nende enda turvaliste serverite abil. Kui teie liiklus suunatakse ümber, võtate lõpuks vastu avaliku IP-aadressi, mis vastab serveri asukohale. Teisisõnu, kõik, mida peate Hulu vaatamiseks Uus-Meremaal, on Ameerika IP. Selle IP saate, kui ühendate oma VPN-i pakutava USA serveriga.

Hulu vaatamiseks Uus-Meremaal VPN-i abil peate toimima järgmiselt.

  1. Registreeruge usaldusväärse VPN-i pakkujaga. Veenduge, et tasuta VPN-id oleksid võimalikult kaugel, kuna need on uskumatult riskantsed.
  2. Laadige alla ja installige teie seadmes töötav VPN-rakendus. Tipptasemel VPN-i pakkujate kaudu leiate valmisrakendusi Android, iOS, Windows, ja MacOS seadmed.
  3. Käivitage rakendus ja looge ühendus arvutiga Ameerika server.
  4. Oodake, kuni ühendus on loodud. Kui see juhtub, võite minna Hulu veebisaidile või rakendusse ja vaadata oma sisu ilma geoplokkideta.

Blokeeringu Hulu

Blokeeringu Hulu

Hulu parim VPN

Meie VPN-i ekspert Charles on juba kirjutanud üksikasjaliku ülevaate Hulu parimate VPN-ide kohta. Charles leidis ülevaates, et ExpressVPN on graafikute tipus, kui tegemist on kasutusmugavuse, serveri kiiruse ja töökindlusega. See tipptasemel pakkuja pakub 2000+ serverit 94+ riigis, viietärni klienditoe meeskonda, millele pääseb ligi 24-tunnise reaalajas vestluse kaudu, ja 30-päevase raha tagasi garantii. Selle garantii abil saate teenust proovida ja ise järele vaadata.

Kui leiate, et ExpressVPN ei ole teie jaoks pakkuja, proovige julgelt proovida järgmisi kõrgeima taseme pakkujaid:

Kuidas Hullu Uus-Meremaal nutika DNS-puhverserveri abil vaadata

Kasutajatel, kes tegelikult VPN-i lisatud turvalisuse eeliste eest ei hoolita, on Uus-Meremaal Hulu blokeeringu avamiseks veel üks võimalus: Nutikas DNS-puhverserver.

Nüüd tahan siin märkida mõned asjad:

  • Nutikas DNS-puhverserver pole VPN: See ei krüpteeri teie andmeid, ei suuna liiklust ümber ega riku teie IP-d.
  • Aeglane Interneti-kiirus puudub: Kui VPN suunab teie liikluse ümber, aeglustab see pisut teie Interneti kasutamist. Tipptasemel pakkujad teevad seda viisil, kus see on vaevu märgatav, kuid mõned VPN-id mõjutavad teie Interneti-ühendust tõsiselt. Nutikas DNS-puhverserver ei aeglusta teie kiirust, kuna see ei suuna teie liiklust ümber.
  • Kõik nutikad DNS-puhverserverid pole sündinud võrdselt: Nutikas DNS-puhverserver on teie tellitud teenus. Igal teenusel on oma kanalite loend, mille ta saab blokeeringu tühistada. Mitte kõik nutikad DNS-puhverserverid ei saa Hulu blokeeringut tühistada. Tehke kindlasti oma uuringud.
  • Vajalik tehniline oskus: Selle töötamiseks peate seadistama nutika DNS-puhverserveri. See protsess nõuab küll teatud tehnilisi oskusi, kuid heal teenusepakkujal on üksikasjalikud juhendid ja juhendid, mis aitavad teil installida.

Parim nutikas DNS-puhverserver Hulu jaoks

Parim Hulu nutika DNS-i puhverserveri teenuse pakkuja on Unlocator. Neil on väga muljetavaldav kanaliloend ja nad on alati avatud ettepanekute jaoks, mida järgmisena lisada. Neil on ka suurepärased häälestusjuhendid ja videoõpetused, mis näitavad teile, kuidas nutika DNS-i puhverserverit detailselt konfigureerida.

Kõigele lisaks pakuvad nad kõigile 7-päevast tasuta prooviversiooni, krediitkaarti pole vaja. Kui tellite teenuse, saate kasu ka 14-päevasest tagasimakse poliitikast juhul, kui muudate meelt.

Vaata Hulu Uus-Meremaal – lõppmõtteid

VPN-i või nutika DNS-puhverserveri abil saate mõne minutiga vaadata Uus-Meremaal asuvat Hulu. Pidage meeles, et VPN ega nutikas DNS-puhverserver ei ületa Hulu kehtestatud liitumistasu. Kõik need tööriistad võimaldavad teil teenusele juurde pääseda – need ei jäta tellimis- ja registreerimistasudest mööda.