IPVanishi installimine FireStickile

Paar aastat tagasi sain endale Amazoni tuletõrjepulga, et lihtsalt näha, mis askeldamist tekitab. Noh, on tõsi, see seade on kõik, mida voogesitajad võiksid küsida. Kuid see oli väga piiratud. Kanalid olid geograafiliselt piiratud teatud piirkondadesse. Noh, ei läinud kaua, kuni avastasin, et VPN-id meeldivad IPVanish saab neist geopiirangutest mööda hiilida. Oh, muide, IPVanish on loonud a spetsiaalne VPN-i rakendus jaoks Amazon Fire TV ja Fire Stick. Nii et kui te ei tea teistpidi, näitan teile, kuidas saate hõlpsalt hakkama saada installige IPVanish oma FireStick’i.


Kuidas installida IPVanish Kodi Fire Stickile

Kuidas installida IPVanish Kodi Fire Stickile

IPVanishi installimine Fire Stickile – lihtne viis

IPVanish on esimene VPN-teenuse pakkuja, kellel on spetsiaalne VPN-rakendus Amazon Fire TV ja FireStick jaoks. Selle kõige seadistamine on üsna lihtne. VPN-i rakendus on iseenesest tasuta, kuid sisselogimiseks vajate IPVanish-kontot.

 1. Lülitage oma Amazon Fire Stick sisse.
 2. Pea üle „Rakendused”. Leiate selle ekraani vasakus ülanurgas.Minge rakendustesse
 3. Valige Kategooriad ja koputage nuppu Utiliit.Valige Utiliit
 4. Tüüp IPVanish otsingumootoris.
 5. Puudutage nuppu IPVanish kui sa seda näed.Valige IPVanish App
 6. A “Hangi ” nupp ilmub. Klõpsake sellel.
 7. Allalaadimine algab automaatselt. Kui see on valmis, vali Avatud.
 8. Kui olete juba IPVanishiga liitunud, logige oma mandaatidega sisse.Logige sisse VPN-i rakendusse
 9. Minge serverite loendisse ja vali VPN-server vastavalt sellele, mida otsite.Ühendage VPN-serveri asukohaga
 10. Oodake mõni sekund et ühendus toimuks.
 11. Voogesitage suvalist rakendust ükskõik mis riigis see on piiratud.

Kas olete Kodist kunagi kuulnud? See on vastupidav voogesitusplatvorm, mille saab installida FireSticki. Kui te ei tea, kuidas saada, järgige seda juhendit kuidas installida Kodi FireSticki ja kontrollige seda. Leiate, et see on väga kasulik, kuna see võimaldab teil juurde pääseda sadadele voogesituse materjalidele. Siiski võib teil tekkida kiusatus kasutada mõnda mitteametlikku lisandmoodulit. Peaksin kinni neist, mis ei julgusta piraatlust.

IPVanishi installimine FireStickile – alternatiivne meetod

Igaks juhuks, kui leiate FireStickist jaotise Utiliit, võite selle asemel kasutada otsingufunktsiooni. Sisestage lihtsalt „IPVanish VPN” ja VPN-i rakendus peaks ilmuma. Kui ka see ei õnnestu, kasutage IPVanish VPN installimiseks Fire Sticki või Amazon Fire TV-s allolevaid juhiseid.

 1. Esiteks, käivitage oma Fire Stick ja minge seadete juurde.
 2. Nüüd vali „Seade” -> ‘Arendaja valikud.’
 3. Luba „Luba rakendused tundmatutest allikatest”.
 4. Peate alla laadima ES File Explorer. Rakenduse leidmiseks kasutage otsingumootorit ja klõpsake nuppu Saada.
 5. Pärast seda aktiveerige ES File Explorer ja minge edasi Tööriistad -> Lae alla -> Halda.
 6. Näete a “+” logige sisse alammenüüsse. Klõpsake sellel ja sisestage see tee: https://thevpn.guru/ipvanish.apk.
 7. Puudutage nuppu OK. Teilt küsitakse esitage nimi, kasutage IPVanishit muidugi.
 8. Kliki Lae alla nüüd. Teie faili hakatakse alla laadima mõne sekundi pärast.
 9. Järgmine, installige rakendus IPVanish oma FireStickis.
 10. Minge tagasi avaekraanile ja käivitage IPVanish.
 11. Logige sisse oma IPVanishi kontoga, vali server ja vajuta ühenduse loomiseks.

Parim VPN Fire Sticki jaoks

Teil pole aimugi, mida Amazon Fire Stick tegelikult teha saab. Seda seetõttu, et peate kinni piirangutest, mida seade teie piirkonnas pakub. Kas teadsite, et kui installite VPN-i Fire Stickile, saate seda teha avage kümneid voogesituskanaleid kogu maailmast?

Mitte ainult seda, vaid saate ka hoida oma identiteet varjatud kogu aeg võrgus olles. Jah, IPVanish aitab teil seda hõlpsalt teha. Lubage mul näidata teile, mida saab IPVanishi installimine Fire Stickile teha:

 • Piirkondlike piirangute ümbersõit: Kui loote ühenduse teatud riigis asuva serveriga, saate seda teha hankige piirkonnas ajutine IP-aadress. Selle tulemusel pääsete sellel territooriumil juurde eksklusiivsele veebisisule. Sa pead jälgima meeldimisi HBO, ESPN, CBS või toiduvõrk.
 • Parem Interneti-kiirus: Kas olete videote vaatamise ajal olnud ühenduse järsu languse tunnistajaks? Jah, see on tõenäoliselt teie oma ISP drossel teie internet. Kui olete VPN-iga ühenduse loonud, saate juurde sellest küsimusest mööda hiilida ja vaadake kanaleid Fire Stickil ilma puhverdamisprobleemideta.
 • Turvalisus ja privaatsus: VPN suurendab teie privaatsust ja turvalisust. See kaitseb teie andmeid sõjaväelised krüpteeringud ja peidab teie IP-aadressi. Internetis saate ränduda ilma, et teie Interneti-teenuse pakkuja või valitsus neid jälitaks.
 • Spetsiaalsed rakendused: Sellised VPN-id nagu IPVanish omavad kasutajasõbralikud rakendused, eriti Fire Sticki peal. Toimimiseks ja ühendamiseks ei pea te olema asjatundlik. See on vaid mõni koputus siin ja seal.

Olen kokku puutunud kümnete VPN-pakkujatega ja IPVanish on alati olnud minu nimekirja tipus. Neil on kiired serverid, logimata jätmise poliitika, mis on suurepärane teie privaatsuse tagamiseks, ja hämmastav rakendus Fire Stick jaoks. Vaadake, kuidas see üks teiste seas on VPN-i hiiglased Fire Sticki jaoks.

RankVPN pakkuja link
kohtvpn-pakkujaFunktsioonidkülastada
2vpn-pakkujakülastada
3vpn-pakkujakülastada
4vpn-pakkujakülastada

Kuidas installida IPVanish Fire Stickile või Amazon Fire TV-le

Seal on kutid. Nüüd teate kuidas installida IPVanish oma Amazon Fire Stickile. IPVanishi seadistamine FireStickis ei erine sugugi ühegi teise rakenduse installimisest Amazon Fire TV-s. Igaks juhuks, kui olete mõne probleemiga kokku puutunud, saate seda teha jätke mulle allpool kommentaar ja aitan teid hea meelega teie probleemiga seotud probleemide lahendamisel.