Kas Kodi kastid on illegaalsed või legaalsed Austraalias, Kanadas, USA-s?

Kas Kodi boksid on ebaseaduslikud või seaduslikud sisse kasutama Suurbritannias, Kanadas, Austraalias või USA-s? Kodi XBMC on kiiresti muutumas üheks enim kasutatud voogesituserakenduseks. See tõi kaasa Kodi TV kastide olulise tõusu. Neid Androidi-põhiseid voogesitusseadmeid saate hõlpsalt leida Ebay või Amazon. Nad tulevad kaasa Kodi on eelinstalleeritud, säästes aega, vaeva ja vaeva, kui peate oma KODi koos oma hoidlate ja lisanditega käsitsi installima oma Android TV Boxi. Kuid, kas neid Kodi kaste on ohutu kasutada? Ja mis veelgi olulisem, Kas Kodi teleri ostmisel Internetist võite sattuda juriidilistesse probleemidesse??


Kas Android TV karbid on ohutud ja legaalsed?

Kas Kodi kastid on ebaseaduslikud või legaalsed?

Kas Kodi karpe on ohutu kasutada?

Android TV karbi turvalisus on peamiselt seotud sellega, kas sellel voogesitusseadmel on pahavara või viirused sellele installitud. On olnud mitmeid juhtumeid, kus sellised Kodi telerid olid tõepoolest pahatahtliku tarkvaraga nakatunud. Sellised juhtumid on Kodi ametlikul veebisaidil hästi dokumenteeritud. Kui kavatsete osta Kodi kasti Amazonist või Ebayst, siis tutvuge enne ostu tegemist kindlasti kõigi ülevaadetega. See võimaldab teil saada parema ettekujutuse selle kohta, kas saate Android TV kasti müüjat usaldada või mitte.

Juhul, kui olete ostnud Android TV Boxi, millel on eelinstalleeritud Kodi, veenduge, et teil oleks sellele installitud uusim Kodi 17.3 värskendus. Vanematel Kodi versioonidel on olulised turvavead, millele on viimases värskenduses tähelepanu pööratud.

Kuna need Kodi TV-kastid on Androidi-põhised, tähendab see ka seda, et saate neile installida viirusetõrjerakendused. Veenduge, et olete oma Androidi voogesitusseadmes viirusetõrjerakenduse, näiteks BitDefender, MalwareBytes või Avast, kohe pärast selle ühendamist oma WiFi-võrguga. On isegi Kodi viirusetõrje lisad nagu Turvakilp saate installida oma XBMC rakenduse kaudu.

Kas Kodi karbid on seaduslik kasutada?

1. värskendus: 8. veebruaril 2017 arreteerisid Briti politseijõud 5 inimest, keda süüdistati ebaseadusliku Kodi digiboksi müümises ja levitamises Inglismaa loodes ja Walesis.

2. värskendus: 7. märtsil 2017 teatas Ühendkuningriigi riiklike kauplemisstandardite juhataja lord Toby Harris, et ta “hoiatab ka kõiki inimesi või ettevõtteid, kes müüvad või sellise seadme töötamine (Kodi kastid), et nad rikuvad autoriõiguse seadust. Riiklikud kaubandusstandardid kaitsevad jätkuvalt seaduslikku äri ja jälitavad neid, kes autoriõigusi sel viisil rikuvad. ”

3. värskendus: 4. aprillil 2017 on Amazon oma veebisaidil ametlikult keelanud Android TV kastide müügi. Amazon ähvardas peatada isegi kõigi nende kontode peatamise, kes üritavad müüa “täislaaditud” Android TV karpe.

Värskendus 4: 11. aprillil 2017 jälgis Ebay Amazoni ülikondi ja keelas ka Kodi kastide müügi oma veebisaidil.

5. värskendus: Kolmapäeval, 26. aprillil 2017 otsustas Euroopa Kohus ehk Euroopa Kohus, et autoriõigustega kaitstud teosele, mis on saadud voogesituse teel kolmandale osapoolele kuuluvalt veebisaidilt, mis pakub seda tööd ilma autoriõiguse omaniku nõusolekuta, ei kohaldata autoriõigusega kaitstud sisu levitamist reguleerivate seaduste erand. Teisisõnu, piraat sisu voogesitamine ebaseaduslike lisandite abil on nüüd sama ebaseaduslik ELis autoriõigustega kaitstud materjali allalaadimisel.

Värskendus 6: Neljapäeval, 25. mail 2017 uuendas Facebook oma kaubanduspoliitikat, et keelata TorrentFreaki andmetel Androidi TV kastide müük. „Facebookis on keelatud müüa järgmisi tooteid: tooted või esemed, mis hõlbustavad või soodustavad volitamata juurdepääsu digitaalsele meediumile.“ loeb leht.

See on hall ala. Kas Kodi kaste saab pidada ebaseaduslikuks või mitte, sõltub suuresti teie praegusest elukohariigist. Suurbritannias, Kanadas, Austraalias, Saksamaal, Prantsusmaal ja USA-s on ranged seadused vastu Interneti-piraatlus. Mida te võib-olla ei teadnud, on see, et paljud Kodi lisad, mida kasutate filmide ja telesaadete vaatamiseks, saavad oma videovoo piraatvoogesituse saitidelt. Sellepärast arreteeris Ühendkuningriigi politsei hiljuti Inglismaal Norfolkis asuva televiisori Kodi. Teie Interneti-teenuse pakkuja saab hõlpsalt teie võrguteenuseid jälgida. See on peamine põhjus, mille saavad paljud pahaaimamatu Kodi teleri kasutajad autoriõiguse rikkumise teated nende Interneti-teenuse pakkujatelt. Turvaliseks püsimiseks kasutage VPN teie Kodi teleris. Nii saate voogesita filme, telesarju ja otseülekandeid anonüümselt.

Parimad VPN-id, mida kasutada koos Kodi TV Boxiga

Ehkki viirusetõrjerakendused hoiavad teie voogesitusseadet võimaliku õelvara või viiruste eest kaitstuna, olete siiski oma ISP võib pealtkuulamise juhtuda mida te veebis vaatate. Pole tähtis, kas voogesitate oma kaudu Kodi telekast, arvuti, Fire Stick, Android või iOS. Inetu tõde on see, et teie Interneti-teenuse pakkuja saab võrgus hoida kogu teie tegevuse vahelehti. Kasutades VPN on parim ja võib-olla ka lihtsaim viis saavutada anonüümsus veebis.

 • Kui ühendate VPN-serveriga, saate seda praktiliselt teha takistada teie ISP-d, autoriõiguse trolle ja isegi valitsusasutusi teid luurama.
 • VPN-i rakendused ühilduvad PC, Mac, iPhone, iPad, ja muidugi Android. Kui teie ruuteril on VPN-klient, saate isegi selle VPN-ühenduse häälestada.
 • Sa saad ka peida oma avalik IP-aadress kasutades VPN-i. Nii ei saa keegi teie torrentide allalaadimisi teie juurde tagasi leida.
 • Ja last but not least, VPN võimaldab teil seda teha mööda minna piirkondlikest piirangutest. Mõned Kodi lisad ja voogesituskanalid on geograafiliselt piiratud st saate neid vaadata ainult teatud piirkondades. Kõik virtuaalsed privaatvõrgud blokeeri geoblokeeritud sisu blokeerimine kogu maailmast.

Seoses best VPN-i, mida Kodi TV-karpides kasutada, Soovitan kindlasti kasutada ExpressVPN. Nad ei pea oma kasutajate võrgutegevuste logisid ja nende VPN-serverid töötavad Kodi abil üsna hästi. Olen loetlenud muud Kodi VPN-i parimad teenused allpool.

Õppige kuidas peita oma IP-d mis tahes Android TV karbis.

Kuidas installida Kodi 17 Krypton FireStickis

Parim stsenaarium, mida peate järgima, on osta tujukas Amazon Fire TV-pulk ja seejärel installida Kodi ise FireStick-i, nagu on näidatud allolevas juhendis. Sama protsessi abil saab Kodi installida ka ükskõik millisesse Android TV Boxi.

Parimad Kodi Androidi karbid 2017. aastal

 • Amazoni tuletõrje teler
 • Nvidia kilp
 • Matricom G-Box Q2
 • MINIX,
 • TICTID-M9C
 • Razor Forge teler
 • Google Nexus Player
 • Oobersticks

Lugege meie 5 parimat Kodi voogesitusseadmete ülevaadet.

Kas Kodi karpe on ohutu ja seaduslik kasutada? Alumine rida

Ärge tehke selles viga. Teie veebipõhine privaatsus ja turvalisus pole midagi, mida soovite kergekäeliselt võtta. Kasutades a õige viirusetõrje rakendus samuti VPN-teenus nagu ExpressVPN sinu peal Kodi telekast võib kaitsta teid võimalike ohutus- ja juriidiliste probleemide eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map