Kas Kodi on seaduslik? Kas Kodi on ohutu kasutada?

Kas Kodi on seaduslik? Kas Kodi on ohutu kasutada sisse USA, Suurbritannia, Austraalia, Kanada või Saksamaa? See on küsimus, mida paljud inimesed küsivad, kas seda teha installida Kodi nende peal PC, Mac, Amazon Fire TV, Linux, Android, või mõni muu Kodi voogesitusseade on toetatud. Sõltuvalt sellest, milleks Kodi kasutate, on olemas reaalne võimalus, kuhu võite sattuda seaduslik hädas.
Kui kasutate Kodi voogesita filme ja TV saated kasutades mitteametlikud Kodi lisad nagu Exodus või Soolad, võib-olla teete midagi illegaalne kas sa tead seda või mitte. Oma tegevuste ja vaatamisharjumuste kaitsmiseks ja peitmiseks lugege järgmist juhendit Kodi. Õppige, kuidas kasutada Kodi ohutult ja anonüümselt VPN-iga.


Kas Kodi on seaduslik ja seda on ohutu kasutada?

Kas Kodi on seaduslik & Kasutamine on ohutu?

Kas Kodi on seaduslik?

Vastus on jah, Kodi on seaduslik. Kodi kasutajad aga Suurbritannia, USA, Austraalia, Iirimaa, Prantsusmaa, Kanada ja Saksamaa saanud autoriõiguse rikkumise teated teatud Kodi lisandmoodulite kasutamise tulemusel. Kodi enda allalaadimisel ja installimisel pole midagi ebaseaduslikku. Juriidilised probleemid tulenevad sellest, et palju filmi lisandmoodulid ja elada Televiisori pistikprogrammid hangivad nende sisu piraatallikatest.
Lõppkasutajana pole teil tõenäoliselt aimugi, et teete midagi valesti, kuid see ei eemalda nende lisandite kasutamise eest mingit võimalikku juriidilist vastutust. Et olla peal ohutu külg, kõige parem on kasutada a VPN-teenus koos Kodi.
VPN-i abil ei näe teie Interneti-teenuse pakkuja ega autoriõiguse trollid seda, mida teete võrgus. Nii väldite potentsiaali saamist autoriõiguse rikkumise teated või hoiatuskirjad.

1. värskendus: 28. veebruaril 2017 ilmusid uudised, mis viitavad sellele, et Ühendkuningriigi intellektuaalomandi büroo on õiguste omanike ja ringhäälinguorganisatsioonide survel algatanud Kodi kasti konsultatsiooni. Näib, et eesmärk on karmistada seadusi ja muuta autoriõiguse seadusi, mis pole suunatud mitte ainult Kodi boksi müüjatele, vaid ka lõppkasutajatele.

2. värskendus: 7. märtsil 2017 teatas Ühendkuningriigi riiklike kauplemisstandardite juhataja lord Toby Harris, et ta “hoiatab ka kõiki inimesi või ettevõtteid, kes müüvad või sellise seadme töötamine (Kodi kastid), et nad rikuvad autoriõiguse seadust. Riiklikud kaubandusstandardid kaitsevad jätkuvalt seaduslikku äri ja jälitavad neid, kes autoriõigusi sel viisil rikuvad. ”

3. värskendus: Avatud õiguste töörühma arvamuse kohaselt Digitaalmajanduse arve Suurbritannias võiks autoriõiguse trollidele anda võimalus ähvardada Kodi kasutajaid ja torrentide failijagajaid kuni kümneaastase vanglakaristusega.

Värskendus 4: Kolmapäeval, 26. märtsil 2017 otsustas Euroopa Kohus ehk Euroopa Kohus, et “autoriõigustega kaitstud teosele, mis on saadud voogesituse teel kolmandale osapoolele kuuluvalt veebisaidilt, mis pakub seda tööd ilma autoriõiguse omaniku nõusolekuta”, ei kohaldata erandit autoriõigusega kaitstud sisu levitamist reguleerivate seaduste kohta. Teisisõnu, piraat sisu voogesitamine ebaseaduslike lisandite abil on nüüd sama ebaseaduslik ELis autoriõigustega kaitstud materjali allalaadimisel.

Seetõttu peate Kodi kasutamisel olema eriti ettevaatlik, eriti kui elate Ühendkuningriigis. Ärge võtke mingeid riske ja kasutage voogesitustegevuse peitmiseks VPN-i. Näib, et on vaid aja küsimus, enne kui asutused ka Kodi kasutajaid sihivad.

Kuidas Kodi peal turvaliselt püsida?

Kodi kasutamise kõige olulisem aspekt on teada, mida teed. Kui kerite Internetist teavet selle kohta kuidas Kodi häälestada ja installige lisad sellel veenduge, et vajalikku juhendit loetlevat veebisaiti saab usaldada. Teadmised on siin võtmetähtsusega. Lihtsalt pole mingit vabandust jätta oma veebiturvalisus või privaatsus. Võite märgata, et enamik Kodi-ga seotud artikleid soovitab tungivalt kasutada VPN sellega ja ka mõjuval põhjusel. Virtuaalne privaatvõrk lisab täiendav turvalisuse ja privaatsuse kiht oma sirvimis- ja voogesitustoimingutele. Seetõttu kaitsete VPN-i kasutamise ajal oma tundlikke privaatseid andmeid.

Alati on kõige parem kasutada ainult ametlikke Kodi lisandeid. Need ametlikud pistikprogrammid on täielikult seaduslikud ja ohutud kasutada.

Kui olete VPN-serveriga ühenduse loonud, kogu teie Interneti-liiklus on krüptitud. See tähendab, et ei teie Interneti-teenuse pakkuja ega autoriõiguse trollid ei tuvasta teie allalaaditavaid faile ega vaadatavaid filme. VPN ka kaitseb teid keset rünnakute eest.

Kui suhtute oma privaatsusse tõsiselt, kasutage VPN-i. See on nii lihtne. ExpressVPN on Kodi abil enim kasutatud VPN-id. Saate ka järgmistesse VPN-i pakkujatesse installida hoidke oma veebitegevus turvalisena ja varjatud teie Interneti-teenuse pakkuja või võimalike autoriõigustega trollide tähelepaneliku pilgu alt.

Kas Kodi on ohutu?

Üldiselt on Kodi turvaline platvorm, kui sa tead, mida teed. Nagu kõik muud tegevused, mida võite veebis läbi viia, on kahjuks teatud riskid kaasatud. Altpoolt leiate loetelu kõigist silmapaistvamatest riskidest, mis võivad teie Kodi muuta ohtlik.

 • ISP jälgimine: Teie ISP jälgib seda, mida teete veebis. See on nii lihtne. Nad näevad, milliseid veebisaite te külastate, milliseid faile alla laadite ja milliseid filme võrgus voogesitate. Pole tähtis, millist seadet, tarkvara või rakendust kasutate. Seetõttu võivad paljud kasutajad, kes voogesitavad filme, kasutades selliseid populaarseid mitteametlikke Kodi lisandeid nagu Exodus, sattuda hoiatuskirjad nende ISP-st.
 • Mitteametlikud Kodi lisad: Ausalt öeldes on Kodi jaoks installitavad parimad lisad mitteametlikud. Need lisad võimaldavad teil seda teha vaadake uusimaid hollywoodi plokkflööte, populaarsemaid telesarju, ja mis kõige tähtsam, spordi otseülekanded. Probleem on selles, et nende lisandite mitteametlikust hoidlast installimine võib teid paljastada.
 • MITM rünnakud: Inimeste vahelised rünnakud on üks neist suurimad veebiohud. Kui häkkeril õnnestub infiltreeruda teie ja Kodi vaheline ühendus, siis teie isiklik informatsioon võib olla ohustatud.
 • Häkkerid ja petturid: See, et Kodi on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, on kahe teraga mõõk. Aastate jooksul on XBMC muutunud populaarseks sihtmärgiks häkkeritele, kes ründavad pahaaimamatuid voogesitajaid, üritades nende käest kätte saada isiklik teave.
 • Autoriõiguse trollid: Seal on Kodi lisad, mis tegelikult võimaldavad teil Kodi torrent-faile voogesitada. Probleem on selles, et alati kui alla laadida torrent-fail, lisate failile praktiliselt oma IP-aadressi torrent sülem. Autoriõiguse trollid saavad teie IP-aadressi kasutada jälgige oma veebitegevust samuti.
 • Kodi eelsalvestatud Androidi TV-karbid ja Amazoni tuletõrje TV-pulgad: Kodi ametlik ajaveeb selgitas pikalt, miks need Kodi laaditud kastid võivad olla ohtlik. Nendele televiisorikarpidele on paigaldatud Kodi. Siin on küsimus selles, et mõned müüjad täidavad neid katkised lisandmoodulid mis võib-olla ei tööta, või mis veelgi hullem, jätab teid avatud arvukatele turvaekspertidele. Mõni neist müüa eelsalvestatud Kodi TV karbid peetakse praegu ELis isegi ebaseaduslikuks.
 • DDoS rünnakud: Addoni arendajad saavad pahatahtlikke koode lisamistesse sisestada. Siis saab nende lisandmoodulite pahaaimamatutest kasutajatest muuta robotivõrgud mis esinevad DDoS rünnakud veebisaitidel. Populaarset Exoduse lisandmoodulit kasutati tegelikult sellisel viisil. TVAddoni kogukond on siiski võtnud vajalikud meetmed, et muuta Exoduse lisandmooduli kasutamine ohutuks.
 • Pahatahtlikud subtiitrid: Mõnel juhul kasutavad häkkerid isegi seda subtiitrid mida pakuvad kolmandate osapoolte hoidlad, et täielikult kontrollida seadet, millele olete Kodi rakenduse installinud. XBMC sihtasutus on neist probleemidest teadlik ja on nende parandamiseks välja andnud uue värskenduse (Kodi 17.3). Kui kasutate endiselt vanemat Kodi versiooni, soovitame tungivalt värskendada seda versiooniks Kodi 17.3.

Kas Kodi on seaduslik ja ohutu? Täiendavad nipid ja näpunäited

Lisaks VPN-i kasutamisele on ka mitmeid abinõusid, mida saate teha kaitsta oma veebipõhist privaatsust ja tehke samal ajal oma Kodist maksimumi. Heitke pilk kasulikule Kodi juhendab allpool.

 • Mis on Kodi? Algajate juhend
 • Parim 5 Kodi VPN-i 2017. aasta ülevaatejuhend.
 • Kas Kodi telekast on seaduslik ja kas seda on ohutu kasutada?
 • Parimad Kodi voogesitusseadmed.
 • Parim Kodi lisaseadmete paigaldusjuhend.
 • Kuidas minu IP-aadressi Kodis varjata??
 • Kuidas Kodi kaudu anonüümselt filme vaadata?

Kas Kodi on seaduslik? Kokkuvõte

 • Alustuseks pole Kodi rakendus ise see illegaalne.
 • Lisaks, Kodi paigaldamine sinu peal PC, Mac, Android, multimeediumteleviisor, Fire Stick, Nexus Player, või Nvidia kilp pole illegaalne.
 • Siiski saate sattuda seadustega hätta kui vaatate piraatvood kolmanda osapoole Kodi lisanduste kaudu.
 • Samuti on olnud juhtumeid, kus Kodi kasutajad said hoiatuskirju ja autoriõiguse rikkumise teateid.
 • VPN-i kasutamine koos Kodi-ga takistab sisuliselt teie ISP, autoriõiguse omanikud, ja keegi teine ​​ei jälgi seda, mida te võrgus vaatate.
 • Lõpuks ärge kasutage Exodus, SALTS, 123Movies, Mobdro, SportsDevil, või sarnased lisandmoodulid ilma VPN-iga, kui te elate USA, Suurbritannia, EL, Kanada, Saksamaa, Austraalia, India, Prantsusmaa või Hispaania.

Kas Kodi on seaduslik ja ohutu kasutada? Järeldus

Kas Kodi on seaduslik? Noh, see ei hostita ühtegi voogesitamiseks saadaolevat videosisu. Kuid kui külastate võrku, näevad kõik külastatud veebisaidid või rakendused, mida kasutate avalik IP-aadress. Teie IP-aadress on teie digitaalne sõrmejälg. See paljastab teie füüsiline asukoht samuti muud isiklikku teavet. parim viis Kodi kasutamisel turvaliseks jääda on ExpressVPN jaoks lisatud privaatsus ja turvalisus. Ärge võtke riski ja voogesitage Kodi kaudu filme, telesaateid või spordiüritusi ühendamine VPN-iga esimene. See on risk, mida ei tasu võtta.