Kodi 18 Leida parimad lisad

Millised on Kodi 18 Leida parimad lisad? Kodi 17.6 Krypton on Kryptoni faasi viimane versioon. Seetõttu võib kindlalt öelda, et Kodi 18 Leida ametlik vabastamine on peatselt käes. Kodi uusim versioon toob lauale huvitavaid uusi funktsioone. Mängimine on üks neist. Kõike seda silmas pidades vaatame üle Kodi 18 Leia populaarsemad pluginad, mille saate oma arvutisse installida Amazon FireStick, Xbox One, Raspberry Pi, Android TV Box, PC ja Mac.


Kodi 18 Leida parimad lisad

Kodi 18 Leida parimad lisad

Kodi 18 Leida parimad lisad

Kodi puhul on alati parem installida ainult need lisad, mis on saadaval Kodi lisandmooduli ametlikus hoidlas. Need pistikprogrammid on peamiselt ohutud ja ka seaduslik kasutada. Siin on meie lemmik Kodi 18 Leida lisad.

1. USTVNow

USTVNow on üks populaarsemaid Kodi lisandeid ja seda ka mõjuval põhjusel. Põhimõtteliselt on see tasuta pistikprogramm, mis võimaldab kasutajatel vaadata selliseid populaarseid Ameerika kanaleid nagu CBS, ABC ja CWTV tasuta võrgus. Kui olete Kodi kasutaja, on USTVNow kohustuslik. Selle installimiseks järgige seda juhendit.

2. iPlayer WWW

IPlayer WWW on meie Kodi 18 Leida parimate lisandite nimekirjas number kaks. Need lisad võimaldavad kasutajatel vaadata nii otseülekannet kui ka tellitavat BBC sisu. Saate voogesitada populaarseid telesaateid, nagu näiteks Day of the Day, Top Gear, Eastenders, aga ka Peaky Blinders. Kuni asute Ühendkuningriigis, mis see on. Lisateavet iPlayer WWW lisaseadme seadistamise kohta Kodi 18-le leiate järgmistest juhistest.

3. Youtube’i lisand

Võib kindlalt öelda, et Amazon ja Google ei näe praegu silmast silma. Konflikti tagajärjel eemaldati Youtube’i rakendus Amazoni poest. See on jätnud FireSticki kasutajad dilemma alla. Tänu Youtube Kodi lisandmoodulile pääsete endiselt juurde kõigile oma lemmik Youtube’i kanalitele ja videotele kõigis seadmetes, kuhu olete Kodi installinud. See hõlmab Amazon Fire TV ja FireStick.

4. Kräpp

Crackler on tasuta ja seaduslik Kodi lisandmoodul, mida saate kasutada mitmesuguste filmide ja teleseriaalide vaatamiseks. Võite külastada Crackle’i veebisaiti või installida oma arvutisse, Macile, Androidile, FireStickile või Raspberry Pi-le ametliku pistikprogrammi Crackler Kodi. Filmide ja telesaadete kogu, millele pääsete juurde, sõltub teie piirkonnast. Seetõttu on soovitatav kasutada VPN-i.

5. Plex

See pole enam Plex vs Kodi, vaid pigem Plex JA Kodi. Plexi ametlik lisand on nüüd Kodis tasuta saadaval. See tähendab, et saate ühendada maailma kaks parimat multimeediumiporti. Mõlema platvormi fännid on samuti mõelnud, kuidas Kodi ja Plex koos töötaksid. Plex lisas lõpuks Kodi ametliku lisandmooduli, mille leiate Kodi ametlikust lisamoodulist.

Muud Kodi lisad Kodi 18 Leidale

 • Funimatsioon nüüd
 • Vimeo
 • Dailymotion
 • Vaatleja
 • SnagFilms
 • SoundCloud
 • HGTV
 • Vevo
 • Zattoo kast
 • NBC Sport
 • Fox Sports Go
 • ESPN
 • PopcornFlix
 • Crunchyroll

Parim VPN Kodi 18 Leida jaoks

Enamik Kodi 18 lisandeid töötab ainult teatud piirkondades, näiteks USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Saksamaa. Nendest piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ning otseülekande ja tellitava sisu vaatamiseks kõigil Kodi pistikprogrammidel, kus soovite, peate oma asukohta VPN-i abil võrgus rikkuda. Allpool on toodud mõned eelised, mida saate VPN-i kasutamisel koos Kodi 18 Leia-ga.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandeid, näiteks USTVNow, on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Isiklikust kogemusest, ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate koos Kodi 18 Leidaga kasutada. Nad on oma VPN-i rakendused optimeerinud, et need töötaksid paremini Kodi lisandmoodulitega ja neil oleks logimisreeglid. Vaadake allpool meie ülevaadatud nimekirja 2018. aasta parimatest Kodi VPN-idest.

Kuidas paigaldada Kodi 18 Leida parimad lisad

Mis tahes lisandmooduli seadistamiseks ülaltoodud loendist peate vaid pääsema juurde Kodi ametlikule lisamoodulite hoidlale. Siit saate teada, kuidas installida näiteks USTVNow Kodi lisandmoodul.

 1. Käivitage rakendus Kodi 18 Leia.
 2. Minge edasi Addonsi.
 3. Klõpsake vasakus ülanurgas väikest paketi lisandmooduli installimise ikooni.
 4. Valige nüüd käsk „Installi hoidlast”.
 5. Järgmisena vali Kodi lisamoodulite hoidla -> Video lisandmoodulid.
 6. Klõpsake USTVNow -> Installi.
 7. Oodake märguannet „Lisamine lubatud”.
 8. Minge tagasi oma Kodi avaekraanile ja klõpsake lisad -> Video lisad.
 9. Valige USTVNow.

Kodi 18 Leida parimad lisad – Wrap Up

Mida sa arvad meie Kodi 18 Leia populaarseimate lisandite loendist? Kas olete neist mõnda veel proovinud? Kas on mõni plugin, mis peaks teie arvates ka loendisse kuuluma? Jagage oma mõtteid meiega, jättes allpool kommentaari.