Kodi 2020 parimad lisad

Millised on parimad Kodi lisad 2020. aastal? Kodi populaarsus tõusis 2017. aastal uimaseid kõrgusi. Ka multimeediakeskuse maine sai löögi. Ehkki rakendus ise on täiesti seaduslik, on paljud kolmandate osapoolte lisandused uuritud. Mida paljud Kodi kasutajad ei tea, on see, et palju on Kodi pistikprogramme, mis on täiesti seaduslikud ja ohutud kasutada. Nende Kodi rakenduste ja lisandmoodulite kohta lisateabe saamiseks vaadake seda Parimad Kodi lisandmoodulid 2020 Amazon FireStick, Android TV Box, PC, Mac, Xbox One, OpenElec ja Raspberry Pi ülevaade Kodi 18 ja Kodi 17 jaoks allpool.


Parimad Kodi lisad 2020

Parimad Kodi lisad 2020

Kodi 2020 parimad lisad – kokkuvõte

Allpool on meie nimekiri parimatest Kodi lisanditest nii Kodi 18 Leidale kui ka Kodi 17 Kryptonile. Need lisandmoodulid on populaarsed nii Android TV, Amazon Fire Sticki, personaalarvuti, Maci, Raspberry Pi kui ka Xbox One Kodi kasutajate seas.

 1. USTVNow
 2. iPlayer WWW
 3. Youtube
 4. Mõmmik
 5. Plex
 6. Vevo
 7. ESPN3
 8. Fox Sports Go
 9. Crunchyroll
 10. Popcornflix

Parimad Kodi lisad 2020

Siin on meie 5 parimat Kodi pistikprogrammi aastaks 2020:

1. USTVNOW – parim Kodi Addon

Väljaspool USA-d elavate Ameerika emigrantide jaoks on see lisa, mida nad vajavad USA telekanalite otsesaadete vaatamiseks. Arvestades USTVNow töökindlust ja kasutusmugavust, pidime oma 2018. aasta Kodi lisandite loendisse lisama. USTNOW kanali koosseis sisaldab ABC, NBC, CBS, FOX, CW TV, POC ja My9.

2. iPlayer WWW – Ühendkuningriigi parim Kodi pistikprogramm

Kodi populaarseimate Briti lisandite osas kindlasti puudust pole. Kuid enamik neist lisandmoodulitest täidavad harva oma hüpe. iPlayer WWW ei kuulu sellesse kategooriasse. See on hõlpsalt üks parimatest otseülekande lisandmoodulitest, mida saate kasutada Ühendkuningriigis Amazon FireSticki, Android TV Boxi, personaalarvuti või Maci jaoks..

3. Youtube Kodi Addon

Youtube Kodi pistikprogramm ei tee seda tavaliselt meie 2020. aasta Kodi lisandmärkide nimekirja. Kuna aga Google tõmbab 1. jaanuaril 2018 oma YouTube’i rakenduse Amazoni FireStick ja Fire TV kastidesse, peab Youtube Kodi lisand olema kõigil, kes kasutavad Kodi FireStickil.

4. Kräpp – filmide parim Kodi addon

Crackler on tasuta ja seaduslik Kodi lisandmoodul, mida saate kasutada mitmesuguste filmide ja teleseriaalide vaatamiseks. Võite külastada Crackle’i veebisaiti või installida oma arvutisse, Macile, Androidile, FireStickile või Raspberry Pi-le ametliku pistikprogrammi Crackler Kodi. Filmide ja telesaadete kogu, millele pääsete juurde, sõltub teie piirkonnast. Seetõttu on soovitatav kasutada VPN-i.

5. Plex – parimad Kodi lisad 2020

See pole enam Plex vs Kodi, vaid pigem Plex JA Kodi. Plexi ametlik lisand on nüüd Kodis tasuta saadaval. See tähendab, et saate ühendada maailma kaks parimat multimeediumiporti. Mõlema platvormi fännid on samuti mõelnud, kuidas Kodi ja Plex koos töötaksid. Plex lisas lõpuks Kodi ametliku lisandmooduli, mille leiate Kodi ametlikust lisamoodulist.

Hankige Kodil rohkem sisu – kasutage VPN-i

Enamik ametlikke Kodi lisandeid töötab ainult teatud piirkondades, näiteks USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Saksamaa. Nendest piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ning otseülekande ja tellitava sisu vaatamiseks kõigil Kodi pistikprogrammidel, kus soovite, peate oma asukohta VPN-i abil võrgus rikkuda. Allpool on toodud mõned eelised, mida saate VPN-i kasutamisel koos Kodi-ga.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandeid, näiteks USTVNow, on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Isiklikust kogemusest, ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate Kodi abil kasutada. Nad on oma VPN-i rakendused optimeerinud, et need töötaksid paremini Kodi lisandmoodulitega ja neil oleks logimisreeglid. Vaadake allpool meie ülevaadatud parimate Kodi VPN-ide loendit 2020. aastal.

Parimad Kodi lisad 2020 – Wrap Up

Sõltumata sellest, kas kasutate Kodi 18 Leida või Kodi 17.6 Kryptonit, pakuvad meie ülaltoodud top pluginad suurepärast allikat veebimeelelahutuseks. Kõige tähtsam on aga see, et need on välja töötanud ametlik XBMC kogukond. See tähendab, et te ei pea muretsema, et need lisandused järsku lakkavad töötamast.