Kodi parimad uudiste lisad – vaadake Kodi otseülekannet

Millised on parimad lisad Kodi uudiste vaatamiseks? Alates poliitikast, spordist ja ettevõttest kuni loodusõnnetuste ja sõdadeni pakub uudiste veebis vaatamine teile teavet meie ümbritsevas maailmas toimuvast. Kodil on mõned suurepärased pistikprogrammid, mis võimaldavad teil vaadata USA, Suurbritannia, Austraalia, Kanada ja muu maailma uudiseid otseülekandena. Allolevas ülevaates heidame pilgu 2017. aasta Kodi parimatele ametlikele uudiste lisanditele.


Kodi parimad uudiste lisad

Kodi parimad uudiste lisad

Parimad uudiste lisad Kodil

Siin on meie lemmik ametlikud Kodi pluginad, et uudiseid vaadata:

 • Fox News
 • Sky News
 • RT
 • NewsOn
 • CBC uudised
 • Uudne
 • Heinaküüni teler
 • CNN

Fox News

Fox News pakub üks populaarseimaid uudistejaamu maailmas, Ameerika Ühendriikides ja mujal maailmas toimuvate suursündmuste otseülekannet.

Sky News

Sarnaselt Fox Newsile ei vaja Sky News ka tutvustamist. See on üks vaadatuimaid uudiste kanaleid nii Suurbritannias kui ka Ameerika Ühendriikides.

RT – Venemaa täna

RT esitleb ööpäevaringselt uudistebülletääne, dokumentaalfilme, jutusaateid ja arutelusid, samuti sporditeemalisi uudiseid ja kultuuriprogramme Venemaal, mis on suunatud välisturgudele. 2011. aastal oli see BBC World Newsi järel teine ​​vaadatuim välisuudiste kanal USA-s ja 2012. aastal suuruselt teine ​​välisjaam viies suuremas USA linnaosas.

NewsOn

NewsON pakub kohest juurdepääsu otseülekannetele või tellitavatele saatetele üle 170 kohaliku jaama kaudu 113 USA turul. Juurdepääs eelmistele uudisteülekannetele kuni 48 tundi pärast nende eetrisse jõudmist ja jagage integreeritud sotsiaalmeedia jagamisfunktsiooniga huvitavaid lugusid otse rakendusest. Otsige interaktiivse kaardi abil kohalikku jaama või vaadake nutitelefonides, tahvelarvutites või Roku voogesitusmängijates teile lähimat jaama. Salvestage lemmikkanaleid ja saate end kursis hoida uudistehoiatustega, mis saadetakse otse kohalikest uudisteallikast mobiilseadmetele. Hoidke ühendust igal ajal ja igal pool, ilma kaabeltellimuse või sisselogimiseta.

CBC uudised

CBC.ca on Kanada veebiteabe allikas. Põhjalik uudiste, meelelahutuse, spordi ja ettevõtluse veebisait. CBC-d saab vaadata ainult Kanadas. Siit saate teada, kuidas saate CBC News Kodi installida.

Uudne

Newsy on videouudiste võrk, mis toodab lühivormilisi videouudiseid, mis pakuvad uudiseid ja värskendusi kogu USA-s ja maailmauudistes, poliitikas ja poliitikas, teaduses ja tervishoius, meelelahutuses, tehnoloogias, ettevõtluses ja spordis.

Heinakuhi teler

Heinaküün on täiuslik Kodi lisand uudisnarkomaanidele. Vaadake teie jaoks kohandatud pealkirjaga uudistekanalis uudiseid, maailma- ja kohalikke uudiseid.

Kuidas installida Kodi uudiste lisasid

Kõik ülaltoodud lisad leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast. Siit saate teada, kuidas neid installida arvutisse, Mac’i, Androidi, FireSticki või Raspberry Pi.

 1. Käivitage rakendus Kodi ja minge jaotisse „Lisad”.
 2. Valige Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas.
 3. Sealt klõpsake valikul „Installi hoidlast“ -> Kodi lisavaramu -> Video lisad.
 4. Klõpsake Sky Newsil või mõnel muul uudiste lisandil, mida soovite lisada -> Installi.
 5. Oodake, kuni kuvatakse teade Addon Enabled.
 6. Minge nüüd tagasi Kodi avaekraanile ja valige vasakus veerus vahekaart „Lisad”.
 7. Klõpsake valikul Video lisad.
 8. Siin kuvatakse kõik installitud video lisad.

Hankige rohkem sisu – kasutage Kodi abil VPN-i

Paljud ametlikud Kodi lisad töötavad ainult teatud piirkondades, näiteks USA, Suurbritannia, Kanada ja Venemaa. Nendest piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ning otseülekande ja tellitava sisu vaatamiseks kõigil Kodi pistikprogrammidel, kus soovite, peate oma asukohta VPN-i abil võrgus rikkuda. Allpool on toodud mõned eelised, mida saate VPN-i kasutamisel koos Kodi-ga.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandeid, näiteks USTVNow, on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Isiklikust kogemusest, ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate Kodi abil kasutada. Nad on oma VPN-i rakendused optimeerinud, et need töötaksid paremini Kodi lisandmoodulitega ja neil oleks logimisreeglid. Vaadake allpool meie ülevaadatud nimekirja 2018. aasta parimatest Kodi VPN-idest.

Parimad uudislisandid Kodil – kokku pakkimine

Kõike seda, mis praegu maailmas toimub, võib olla üsna raske olla kursis kõigi viimaste uudistega. Loodetavasti aitavad ülalloetletud lisad Kodi kohta viimaste uudistega tutvuda.