Kuidas installida VPN FireStickile – Ultimate Guide

Huvitav, kuidas saab VPN-i FireStickisse installida ilma juur- või jailbreak-iga? Fire TV on üks parimaid voogesitusseadmeid seal. Sellel on rikkalik raamatukogu suurimatest voogesituskanalitest, loendisse lisandub üha enam teenuseid. Need sisaldavad Netflix, HBO, Hulu, ESPN, CBS, ja palju muud. Kahjuks peab Fire TV Sticki täielikuks kasutamiseks elama USA-s. Võite ette kujutada minu pettumust, kui proovisin The Handmaid’s Tale’i välismaalt vaadata, et vaid teada saada, et Hulu on geograafiliselt blokeeritud. Õnneks on lahendus leitud. Saate VPN-i abil oma Fire Sticki veebis asuvat asukohta rikkuda ja muuta see USA-s asuvaks. Seetõttu, kui soovite teada, kuidas seda teha seadistage oma FireStickis VPN, jätka lugemist.


Kuidas installida VPN FireStickis

Kuidas installida VPN FireStickis

Lihtsaim viis VPN-i installimiseks Fire Stickile

ExpressVPN on suurepärane VPN-i pakkuja, mida saab installida mis tahes seadmesse. Tegelikult oli see üks esimesi teenuseid, millel oli spetsiaalne VPN-rakendus Amazon Fire TV ja FireStick jaoks. Seetõttu pole teil selle seadistamisega probleeme. Rakenduse saate nende veebisaidilt tasuta alla laadida, kuid peate looma selle ExpressVPN konto sisse logima.

 1. Mida peate kõigepealt tegema, on minna ExpressVPN, ja Registreeri. Valige lihtsalt plaan, sisestage oma e-posti aadress, valige makseviis ja seadke parool.
 2. Järgmisena avage oma Fire Stick või Amazon Fire TV ja klõpsake nuppu “Rakendused ” avaekraani ülaservas.
  Minge rakendustesse

  Minge rakendustesse

 3. Minge nüüdKategooriad ” ->Utiliit ”.
  Valige Utiliit

  Valige Utiliit

 4. Valige rakendus ExpressVPN. Võite kasutada kaOtsing’ rakenduse otsimiseks Amazon Store’ist juhuks, kui te ei leia Utiliit sektsiooni.
 5. Vajutage nüüdSaage‘Juurde laadige alla ja installige rakendus. Kui protsess on lõpule viidud, klõpsake nuppu „Avatud‘.
 6. Järgmine samm on sisse logimine ExpressVPN-i, sisestades oma Kasutajanimi ja Parool.
 7. Ja lõpuks, kõik, mida peate tegema, on valige, millise serveriga soovite ühenduse luua.
 8. Pärast VPN-ühenduse loomist, klõpsake oma Fire Sticki puldil avakuval nuppu.

VPN-i eelised Fire TV-s

Saate avada palju varjatud funktsioone, lihtsalt aktiveerides oma Amazon Fire’is VPN-i. Tegelikult kasutavad Fire TV täielikult ainult need, kes elavad USA-s. Mis puutub nendesse riikidesse, kes asuvad väljaspool Ameerika piire, siis ei naudi te seda teenust täiel rinnal. Kas ikka kahtlete? Seetõttu peate Firestickiga VPN-i kasutama:

 • USA voogesituskanalite blokeeringu tühistamine: Kui reisite väljaspool USA-d, pole teil enam selle tõttu juurdepääsu enamikule Ameerika voogesituse kanalitele geopiirangud. Showtime, Hulu, HBO GO, ABC Go, NBC Sports ja palju muud on välismaal piire ületama. Kuid VPN-iga saate oma veebipõhist asukohta muuta, suunates oma liikluse USA serverisse. Seega saate vaadata kõiki kanaleid, kust soovite ükskõik kus.
 • Juurdepääs Ameerika Amazoni kiirvideole: Amazon Prime Video on saadaval peaaegu kõikjal, välja arvatud Mandri-Hiina, Kuuba, Iraan, Põhja-Korea, Süüria. Kuid sisu on piirkonniti erinev, mis tähendab, et kõigil kasutajatel pole juurdepääsu samale teegile. Seetõttu on teil vaja VPN-i rikkuda oma asukohta ja avage soovitud saate blokeering.
 • Suurbritannia kanalite blokeeringu tühistamine: Nii nagu nende Ameerika kolleegid, on ka Suurbritannia voogesituskanalid nagu BBC iPlayer, ITV ja Channel 4 pole saadaval väljaspool nende vastavat piirkonda. See tähendab, et te ei saa neid vaadata, kui olete väljaspool Ühendkuningriiki. Õige VPN-i abil saate need siiski blokeerida, ükskõik kus te ka poleks.
 • Voogesitage videosid Kodi kaudu anonüümselt: Virtuaalsed privaatvõrgud varjata teie algne IP-aadress ja krüptima teie Interneti-liiklust, mis tähendab, et teie identiteet ja veebitegevus jäävad alles varjatud Interneti-teenuse pakkujate või autoriõiguse omanike tähelepaneliku pilgu alt.

Installige VPN FireStickile koos ES Exploreriga

Enne kui räägin teile üksikasjalikult, kuidas saate installida Amazon Fire TV VPN-i ilma juureta, pean ütlema, et mitte kõik minu testitud VPN-pakkujad ei töötanud Fire TV-s korralikult. IPVanish oli grupist parim. Seega, kui soovite oma seadmes VPN-i lubada, soovitan seda teha IPVanishi tellimine. Kui olete lõpetanud, toimige järgmiselt.

1. samm: ES File Exploreri installimine Fire TV Stick-i

ES File Exploreri installimiseks Fire TV Stickile peate minema “Seaded ” -> „Seade” -> ‘Arendaja valikud.’ Siisluba „Luba tundmatutest allikatest pärit rakendusi” et saaksite rakenduse alla laadida. Jaotises „Otsing‘Riba, tüüp ES Explorer ja klõpsake ikooni alustamiseks laadige alla ja installige protsess.

Nüüd saate seda teha käivitage rakendus ES Explorer.

2. samm: installige Fire TV VPN ES Exploreri kaudu

Fire Exploreri VPN-i saate installida ka ES Exploreri kaudu. Mida peate tegema, tehke järgmist.

 1. Minge ES Exploreri menüüsse ja klõpsake nuppu „Tööriistad,’Millele järgneb’AllalaadimishaldurVasakpoolses menüüs.
 2. Järgmisena peate klõpsama nupul „+ Uus”Alumisest menüüst.
 3. Aastal ‘Tee’ sektsioon, tüüp https://thevpn.guru/ipvanish.apk siis vajuta ‘Okei‘.
 4. Nagu ‘Nimi‘, Trüki sisse ‘IPVanish‘.
 5. Klõpsake „Lae alla nüüd‘Allalaadimise alustamiseks IPVanishi installifail.
 6. Kui IPVanish apk fail allalaadimine on lõppenud, klõpsake nuppu „Avatud fail‘Juurde seadistage see oma Amazon Fire TV-s.
 7. Nüüd naaske Fire TV avaekraanile ja avage rakendus IPVanish.
 8. Lõpuks logige sisse oma kontole ja looge ühendus mis tahes VPN-serveriga, mis teile meeldib.

Fire TV VPN-i installimine rakenduse Apps2Fire abil

Neile, kes kasutavad Androidi nutitelefoni või seadet, soovitan teil kasutada teist installiprotsessi. Selle meetodi abil saate Google Play poest installida rakenduse, mis võimaldab teil Fire TV-sse jätta iga Android-seadmes asuva rakenduse..

1. samm: Apps2Fire installimine Android-seadmesse

 1. Minge oma Android-seadmega teenusesse Google Play. 
 2. Aastal Otsing riba, tüüp Apps2Fire siis klõpsake ikooni. Järgmisena vajutage installima.
 3. Peate alla laadima IPVanish Androidi rakendus kui teil seda pole.

2. samm: installige Fire TV VPN rakenduse Apps2Fire kaudu

 1. Esiteks käivitage Fire TV ja minge edasiSeaded ” -> ‘Süsteem’ -> ‘Arendaja valikud.’ Järgmisena lubage ‘Luba tundmatutest allikatest pärit rakendusiMillele järgneb ‘ADB silumine’.
 2. Nüüd vajutage „Seaded” -> ‘Süsteem’ -> ‘Umbes’ -> ‘Võrk’ ja kirjutage oma Fire TV IP-aadress.
 3. Avage oma Android-seadmes rakendus Apps2Fire ja vajutage „Seadistamine‘. Kas mäletate IP-aadressi, mille varem kirjutasite? Siin peate selle sisestama. 
 4. Otsige rakendusest IPVanish nüüd Kohalikud rakendused jaotisel, siis klõpsake sellel ja valige „Installi”.
 5. Saate a teade Fire TV-st kui IPVanishi installimine on lõpule viidud.

Installige VPN FireSticki videoõppesse

VPN-i seadistamine Amazon Fire TV-s – alternatiivsed meetodid

Seal on kaks muud Amazon Fire TV VPN-i installimismeetodit saate seda kasutada juhul, kui teie praegusel VPN-i pakkujal pole Fire TV rakendusi või kui teil on esimese põlvkonna FireStick. Pange tähele, et mõlemad need alternatiivid nõuavad rohkem pingutusi ja aega.

Tehke oma virtuaalne ruuter

Kui kasutate arvutit või Maci, saate kasutada oma VPN-ühendust ja jagada seda kogu majaga. Mõne lihtsa sammu abil saate oma arvuti või Maci sõna otseses mõttes virtuaalseks ruuteriks muuta. Kui olete lõpetanud virtuaalse ruuteri seadistamine arvutis / Macis, saate käivitada VPN-ühenduse ja jagada seda otse Fire TV-ga.

Installige VPN DD-WRT ruuterisse

VPN-i pakkujatel on piirang, kui paljudel seadmetel saab ühe tellimuse alusel ühendust olla. Siiski on lünka, mida tahaksin teile õpetada. Kui sa Seadistage VPN oma DD-WRT ruuteril, kõigil kodu WiFi-ga ühendatud seadmetel on VPN-i krüptitud ühendus. See hõlmab muidugi ka teie Fire TV-d.

Seadistage nutikas DNS otse Fire Stickile

See lähenemine erineb VPN-i kasutamisest üsna erinevalt. Esiteks ei krüpteeri Smart DNS teie andmeid, mis tähendab, et tegutsete geopiiratud sisu blokeeringu vabastamisel täiskiirusel. Lisaks suunab nutikas DNS osa teie Interneti-liiklusest ümber. Selle tulemusel saate mööda minna piirkondlikest piirangutest ja hoida samal ajal juurdepääsu oma kohalikele kanalitele. Protsess on üsna lihtne. Lihtsalt järgige neid samme ja õppige kuidas DNS-i Fire Stickil konfigureerida:

 1. Käivitage oma Fire Stick.
 2. Minema ‘Seaded ” millele järgneb ‘Minu tulekahju teler, ” siis „Teave ‘.
 3. Pange kirja oma ühenduse üksikasjad.
 4. Pea üle Seadistused -> Võrgustik jälle.
 5. Valige Unustage võrk.
 6. Leidke oma võrk uuesti ja klõpsake sellel.
 7. Sisestage oma WiFi-parool, kuid seekord vajutage Täpsemad .
 8. Sisestage mandaadid, mille 3. sammus tagasi märkisite Värav, IP-aadress ja Alamvõrgu mask (Kui viimane number oli 0, sisestage 24. Kui see on 255, siis 32 on teie arv).
 9. Pange uus sisse Esmane ja Teisene DNS.
 10. Kõik tehtud.

Parim VPN Fire Sticki jaoks – 2019. aasta ülevaade

Kuna seal on palju usaldusväärseid VPN-i pakkujaid, siis antakse teile andeks, et te ei saa otsustada, millist VPN-teenust valida. Olen läbi viinud põhjalikke uuringuid ja ülevaateid. Tutvuge ametliku nimekirjaga parimad VPN-i pakkujad, mida saate 2018. aastal Fire Stickis või Fire TV-s kasutada.

Kuidas installida VPN FireStickisse ilma juurteta

Te ei hakka tõesti oma Fire TV-d tõeliselt hindama, kui te pole sellele VPN-i installinud. Uute kanalite arv, millele pääsete juurde, on tõesti muljetavaldav. Kui vajate samal ajal rohkem abi installimine Amazon Fire TV ilma juur või jailbreak, lihtsalt viska kommentaar alla ja ma aitan sind.