Kuidas kontrollida Kodi IP-aadressi

VPNi seadistamine Kodil on kõik, mida vaja vabastage platvormi täielik potentsiaal. Kuid kuidas saate teada, kas see töötab korralikult või mitte? Olen Kodi kasutanud juba mõnda aega ja sain mõned nipid varrukatest üles. Kui soovite teada saada, kas olete VPN-ühenduse edukalt loonud, siis lihtsalt kontrollige oma avalikku IP-aadressi. Ma tean, see pole nii lihtne, kuid samas ka mitte võimatu. Mul on su poisid. See juhend näitab teile täpselt kuidas Kodi-s oma IP-aadressi kontrollida. Lähme.


Kuidas kontrollida Kodi IP-aadressi

Kuidas kontrollida Kodi IP-aadressi

Privaatne IP-aadress vs avalik IP-aadress – milles erinevus?

Paljud inimesed satuvad segamini kahe peamise IP-aadressitüübi vahel: avalik ja privaatne IP-aadress. Teie seade on privaatne või sisemine IP-aadress on IP, mille ruuter või modem sellele seadmele väljastab. Peamiselt võimaldab see teie seadmel suhelda ruuteri ja muude seadmetega, mille olete oma majapidamises sama ruuteriga ühendatud.

Teie avalik IP, siiski on IP-aadress, mille teie ISP (Interneti-teenuse pakkuja) teile väljastab. A avalik või väline IP-aadress on vajalik, et saaksite andmeid vastu võtta ja veebisaitidele või rakendustele saata. Niisiis, kui soovite näha, kas a VPN varjab teie IP-aadressi, oma avalikku IP-d peate kontrollima.

Kuidas kontrollida Kodi avalikku IP-aadressi?

Enne oma IP-aadressi kontrollimist tuleks teha paar asja. Kõik on esitatud kõikehõlmavas samm-sammult. Ärge muretsege.

1. samm – hankige Indigo viisard

Alustame Kodi IP-aadressi lahti ühendamata VPN-serveriga. Peate installima Indigo võlur nagu allpool konstrueeritud.

 1. Olgu, lähme siis ära Kodi rakenduse aktiveerimine.
 2. Pärast seda minge üle Seadistused. Leiate Hammasrattaikoon ekraani vasakus ülanurgas.
 3. Liikuge lehele Süsteemisätted -> Ekspertrežiim, ja siis Lisandmoodulid.
 4. Peaksite lubama “Tundmatud allikad”. Ilma selleta ei saa kolmanda osapoole lisandmooduleid installida.
 5. Nagu iga teine ​​rakendus või seade, hoiatab Kodi teid teatisega. Klõpsake nuppu Jah.
 6. Pea tagasi Kodi seaded.
 7. Kliki Failihaldur ja minge paremale Lisage allikas.
 8. Puudutage nuppu Puudub ja edastage see tee: “Http://fusion.tvaddons.co/”.
 9. Nimetage see ümber Fusioon ja vajuta OK.
 10. Tagasi meie juurde Avakuva, kliki Lisandmoodulid.
 11. Seal on Pakendilaadne ikoon ekraani vasakus ülanurgas. Klõpsake sellel. 
 12. Kui olete sinna jõudnud, peaksite valima Installige ZIP-failist. 
 13. Valige fail, mida just nimetasite „Fusioon”Ja klõpsake nuppu alusta siit.
 14. Valima plugin.program.indigo-x.x.x.zip ja vajuta installima.
 15. Hüpikaken teatab teile sellest Lisandmoodul on lubatud.
 16. Minge tagasi Kodi avaekraanile ja klõpsake nuppu Minu lisandmoodulid.
 17. Lõpuks valige Programmi lisandmoodulid ja käivitage Indigo nimekirjast.

2. samm – hankige oma IP-aadress

Nüüd, kui olete Indigo installinud, on aeg seda teha kontrolli Kodi kaudu oma IP-aadressi.

 1. Käivita Indigo ja klõpsake nuppu ‘Süsteemi info’.
 2. Pange tähele oma välist IP-aadressi ja sulge oma Kodi rakendus.
 3. Nüüd ühendage VPN-serveriga ja taaskäivitage Kodi rakendus.
 4. Käivitage Indigo uuesti ja kontrollige alt välist IP-aadressi ‘Süsteemi info’.
 5. Nüüd võrrelge kahte IP-aadressi kokku.
 6. Kui teie VPN töötab nagu peaks, saate seda näha kaks erinevat IP-aadressi, üks enne VPN-i kasutamist ja teine ​​pärast.

Kodi abil oma IP-aadressi hankimine võtab mõned sammud, kuid selle saamiseks teistesse seadmetesse on see väga lihtne. Lihtsalt külastage seda IP-identifikaator ja saate kontrollida oma avalikku IP-d, privaatset IP-d, kasutatavat seadet ja teie kasutatavat veebibrauserit.

Parimad VPN-teenused Kodi jaoks

Lihtsuse huvides on VPN Interneti-tarkvara, mis lisab turvalisus ja privaatsus teie Interneti-tegevuste juurde. Teil on isikut tõendav dokument, eks? Kõik teevad. Teie IP-aadress on teie Interneti-ID ja kõik saavad seda näha. IP-aadress hangib teavet teie kohta asukoht ja teie ISP (Interneti-teenuse pakkuja). VPN-iga saate peida see ja sirvi anonüümselt. 

Pealegi saavad VPN-id seda teha rikkuda oma asukohta et saaksite nupuvajutusega erinevates kohtades ilmuda. See on kasulik, kui soovite vabastage geograafiliselt piiratud sisu blokeerimine. Vaatame, mida VPN veel teha saab:

 • Geograafilistest piirangutest möödahiilimine: Võite leida, et mõned Kodi lisandmoodulid pole saadaval paigaldama. Põhjus on see, et enamik neist on piirkonnaspetsiifiline, mis tähendab, et nad tegutsevad teatud riigis. VPN-iga saate ühenduse loomine serveriga kõigis toetatud riikides ja pääseda eksklusiivsele sisule vaatamata välismaal olemisele.
 • Ühenduse kiirus: Mõnikord olete video voogesituse ajal tunnistajaks järsk kiiruse langus ja teie video hakkab palju puhverdama. Seda seetõttu, et teie ISP trügib teie internetti. VPN-serveriga ühenduse loomisel saate seda siiski teha sellest küsimusest mööda hiilida kergusega.
 • Interneti anonüümsus: Te teate, et neid on palju ebaseaduslikud lisandmoodulid Kodil eks? Kujutate ette, et teil on raskusi selle proovimisega? Jah, teie IP-d on võimalik jälgida teie tegelikku asukohta. “Ma ei soodusta ebaseaduslikku tegevust, kuid Kodi on mõeldud nautimiseks.” VPN-iga saate peida oma IP-aadress ja sirvida anonüümselt. Keegi ei saa teada, mida teete.

Seoses privaatsus ja turvalisus, millele saab toetuda ExpressVPN. Olen seda juba aastaid kasutanud ega ole siiani ühegi probleemiga kokku puutunud. Proovige nende teenust, nad pakuvad järgmist 30-päevane raha tagasi garantii juhuks, kui oleksime meelt muutnud. Tutvuge ka järgmisega Kodi parimad VPN-id.

Kuidas kontrollida Kodi privaatset IP-aadressi

Kui olete oma seadme privaatne IP-aadress, olete pärast järgmiste toimingute järgimist. Pidage meeles, et privaatne IP-aadress ei ole IP, mida näete veebi sirvimisel kasutavat.

 1. Käivitage rakendus Kodi ja valige „Seaded”.
 2. Järgmisena valige ‘Süsteemi info’.
 3. Siin näete mitmesugust teavet seadme kohta, kuhu olete oma Kodi rakenduse installinud sealhulgas selle privaatset IP-aadressi.

Kuidas kontrollida Kodi IP-aadressi – kokku panna

Ehkki Kodi on väga kohandatav, ei leidnud ma ühtegi teist meetodit, mida saaksite praegu kasutada oma avaliku IP-aadressi kontrollimiseks Kodil. Loodetavasti osutub ülaltoodud juhend teile kasulikuks. Kui vajate Kodi või VPN-iga täiendavat abi, jätke allpool kommentaar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map