Kuidas paigaldada Kodi iPhone’i või iPadile ilma Jailbreakita

Kodi on avatud lähtekoodiga meediumipleier, mida te App Store’ist hõlpsalt ei leia. Kui Kodi pole teile kättesaadav allalaadimiseks saate ikkagi installige see oma seadmesse. Ehkki vangla murdmine võis olla teie esimene võimalus Kodi kättesaamatuse probleemi lahendamiseks, võivad muud võimalused aidata teil meediumikeskuse oma iPhone’i või iPadi saada.


Selles artiklis näitan teile, kuidas maInstallige Kodi iPhone’is või iPadis ilma jalamurdmiseta. Kui olete selle üles riputanud, voogesitate sisu iOS-i seadmetes Kodi kaudu kiiresti.

Kuidas paigaldada Kodi iPhone'i või iPadile ilma Jailbreakita

Kuidas paigaldada Kodi iPhone’i või iPadile ilma Jailbreakita

Kasutage alati VPN-i

Viimastel kuudel on Kodi kasutajad saanud palju soojust ebaseaduslike ja piraatvoogude allalaadimine kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulite kaudu. Autoriõiguse trollid pääsesid nende ebaeetiliste tavade põhja ja paljud kasutajad pidid seisma silmitsi mõnede tagajärgedega. Seetõttu soovitan teil seda teha peida oma IP-aadress mis näitab, kes sa oled ja kuhu ühendad.

Kui aga varjata oma Interneti-identiteeti, saate seda teha sirvida veebit anonüümselt ja laadige alla kõik soovitud Kodi lisad ilma jälgimiseta. Mida peate selle juhtumiseks tegema, on tellige VPN-i rakendus ja seejärel ühendage VPN-serveriga. Kui teie IP-aadress on teisega asendatud, saate kasu kõigest, mida VPN pakub:

 • Hankige varem geopiiratud Kodi lisandmooduleid: Paljud Kodi lisandmoodulid ei tööta, välja arvatud juhul, kui nad asuvad algselt loodud kohas. Kuid VPN-i abil saate neist piirkondlikest piirangutest mööda minna ja pääseda juurde teie valitud lisandmoodulitele.
 • ISP möödaviik: Interneti-teenuse pakkuja lõpetab teie ühenduse nõrgendamise ja võimaldab teil veebis sisu voogesitada ilma puhverdamise või mahajäämuseta.
 • Turvalisus ja privaatsus: Kui ühendate VPN-iga, mähkite oma andmed tugevate krüpteerimisprotokollidega, mis hoiavad selle kogu aeg turvalisena.
 • VPN-i rakendused: VPN-ühenduse saate hõlpsalt seadistada personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis saadaolevate kasutajasõbralike VPN-i rakendustega..

Parim VPN Kodi installimiseks

ExpressVPN on suurepärane valik juurdepääs geograafiliselt piiratud teenustele nagu Kodi lisa. Samuti pakkuja võimaldab torrentimist ilma ribalaiuse piiranguteta või andmekasutus. Isiklikult on ExpressVPN osutunud parim VPN-teenus turul, eriti koos Kodi-ga.

Ettevõtte oma serverid on optimeeritud Kodi lisandmoodulitega paremaks töötamiseks ja see pole midagi, mida leiate ühestki VPN-i pakkujast. Kuid kui teil on vaja uurida muid võimalusi, saate vaadata nende nimekirja 2019. aasta parimad VPN-id.

Kuidas installida Kodi iOS-i, kasutades TweakBoxi

Selle mahavõtmiseks on siin lihtne viis Kodi installimine iOS-i seadmesse:

 1. IPhone’is või iPadis, Külastage TweekBoxi veebisaiti.
 2. Puudutage käsku Installi kohe.
 3. Seejärel saate juurdepääsu lubamise teate.
 4. Klõpsake nuppu Luba.
 5. Võib-olla peate seda tegema Sisestage oma parool.
 6. Klõpsake uuesti Installi.
 7. Kui rakendus on installitud, väljumiseks valige Valmis.
 8. Rakendus TweakBox on nüüd avaekraanil.

Nüüd Kodi installimiseks, peate tegema järgmist:

 1. Käivitage rakendus TweakBox.
 2. Vajutage rakendustel ja valige Appstore Apps.
 3. Otsinguribale, tüüp Kodi.
 4. Valige Kodi ja klõpsake installimisel.
 5. Kui proovite Kodi avada, saate hoiatuse ebausaldusväärse ettevõtte arendaja kohta.
 6. Avage Seaded ja klõpsake siis nuppu Üldine.
 7. Valige Profiilid & Seadmehaldus.
 8. Valige tekst, mis asub ettevõtte rakenduse all.
 9. Klõpsake valikul Usalda.
 10. Kui küsitakse, klõpsake uuesti käsul Usalda.
 11. Minge tagasi ja kasutage Kodi vabalt iPhone’is ja iPadis.

Installige Kodi iPhone’is või iPadis, kasutades Cydia Impactorit

Üks lihtsamaid viise installige Kodi oma iPhone või iPad on Cydia Impactori kaudu, mis on tuntud rakendus, mis on saadaval nii Windowsi kui ka Apple’i seadmetele. See rakendus võimaldab omanikel alla laadida ja installida rakendusi, mis pole App Store’is või väljaspool Windows Store. Alustamiseks peate tegema lae alla Cydia löökkatsekeha  nagu ka kõige uuemad Kodi.IPA fail.

 1. Ühendage oma iPhone või iPad arvuti või Maciga. Juhul kui iTunes avaneb automaatselt, kui iOS-i seade ühendate, sulgege see enne edasist kasutamist.
 2. Käivitage Cydia Impactor seejärel lohistage Kodi IPA-fail, mille olete varem alla laadinud rakendusse.
 3. Veenduge, et teie iOS-seade on valitud siis rippmenüüst klõpsake nuppu Start.
 4. Rakendus küsib Apple ID sisselogimine. See on kinnitatud Apple’i abil ja seda kasutatakse ainult IPA-faili allkirjastamiseks, kuid saate seda teha kasutage alternatiivset Apple ID-d kui privaatsus on mure.
 5. Niipea kui olete rakenduse installinud, minge seadetesse > Üldine > Profiilid & Seadmehaldus (see võib teie iOS-i versiooni põhjal pisut erineda).
 6. Tehke kindlaks profiil teie konkreetse Apple ID-ga ja ava see.
 7. Puudutage nuppu Usaldus oma Apple’i seadme uue Kodi rakenduse usaldamiseks.
 8. Käivitage rakendus ja nautige Kodi kasutajatele pakutavaid paljusid eeliseid.

Oleme püüdnud muuta juhised võimalikult lihtsaks. Kuid kui see meetod ei toimi, lugege edasi, et teada saada, kuidas saate installige Kodi oma iPhone või iPad kasutades rakendust võimaldavat muud ühilduvust Xcode.

Installige Kodi iPhone’is või iPadis Xcode’i abil

Xcode’i kasutamiseks on vaja kolme asja:

 • Kodi deb-fail: Hankige siit ametlik Kodi sait.
 • IOS-i rakenduse allkirjastaja: Jätkake v1.9 allalaadimist ja seejärel pakkige fail lahti.
 • Rakendus Xcode 8 Mac App Store’ist.

Niipea, kui deb-fail on oma töölauale ja teised Mac-is salvestatud, võin hakata juhendama:

 1. Alustuseks iPadi / iPhone’i ühendamine Maciga. Ükskord tehtud, avage Xcode.
 2. Valige „Loo uus Xcode-projekt”. Veenduge, et vasakul oleks esiletõstetud „Rakendus” valige üksiku vaate rakendus. Klõpsake nuppu Edasi.
 3. Mine edasi tuvastage rakendus, mida soovite luua. Sisestage tootenimi koodina Kodi ja organisatsiooni identifikaator teie jaoks ainulaadseks. Jätke muud väljad või valikud selliseks, nagu nad on, ja tehke rakendus universaalseks. Klõpsake nuppu Edasi.
 4. Valige Giti hoidla asukoht järgmisel kastil. Sa võiksid salvestage see töölauale. Klõpsake nuppu Edasi.
 5. Valige, kas keelata Xcode’i juurdepääs oma kontaktidele.
 6. Xcode-ekraani keskele ilmub tõrketeade. See peaks olema järgmine: “Identiteedit, mis ei tähistaks koodide tuvastamist”. Klõpsake järgmisel dialoogiboksil „Paranda probleem” ja seejärel käsul Lisa…. Sisestage oma Apple ID ja logige sisse.
 7. Tagasi põhiekraanil näete sõnumit järgmiselt: „Selle probleemi lahendamiseks valige edasiarendamiseks kasutatav arendusmeeskond”. Valige üks arendusmeeskond see on olemas, ja Xcode võtab probleemide lahendamise kinni. Mõne minutiga peaks kõik korras olema.
 8. Käivitage rakenduse allkirjastaja, klõpsates salvestatud ikoonil pärast allalaaditud faili lahtipakkimist töölauale. Sirvige Kodi deb-faili ja klõpsake nuppu Ava. Ilmunud allkirjastamissertifikaat peaks olema juba täidetud, kuid teenuse osutamise profiili jaoks, valige soovitud identifikaator. Seejärel klõpsake nuppu Start.
 9. Tippige väljale Salvesta nimega failinimi ja klõpsake nuppu Salvesta. Rakenduse allkirjastaja võtab andmed lahti ja salvestab faili. Kui see on valmis, öeldakse Valmis.
 10. Minge tagasi Xcode’i juurde ja valige Devices. Valige oma iOS-seade. Ükskord tehtud, kerige väikse plussmärgi jaoks alla ja klõpsake sellel. Pidage meeles, et leiate selle parempoolsel paanil. Leidke ja valige ipa-fail iOS-i rakenduse allkirjastaja genereeriti 9. sammus ja klõpsake nuppu Ava. Kodi rakendus ilmub jaotises Installitud rakendused kohe, kui installimine on lõpetatud.
 11. Ühendage iOS-i seade lahti. Selle alt läbi vaadates näete Kodi ikooni ja pärast seda koputades võidakse kuvada teade „Usaldamata arendaja”.. Ignoreerige seda, koputades nuppu Tühista. Pärast seda, minge seadete juurde>Seadmehaldus>Arendaja rakendus ja vali usaldus “[kasutaja nimi].” Puudutage uuesti Usalda ja te ei saa enam usaldusväärse arendaja teatist.
 12. Olete valmis! Minge tagasi avaekraanile ja koputage rakenduse käivitamiseks ikooni.

Installige Kodi iOS 10-le – lõplikud mõtted

Neid juhiseid järgides saate Kodi hõlpsasti oma iPhone’i või iPadi installida ja nautida erinevaid kanaleid, mida see pakub. Kui teil tekivad probleemid, jätke mulle oma päringu alla kommentaar ja ma võtan teiega ühendust nii kiiresti kui võimalik.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map