Kuidas paigaldada Kodi lisad TVAddons Git brauseriga

Lisad ja hoidlad installimine TVAddons Git brauseri abil. TVAddons tõi just turule uue funktsiooni Githubi brauser. Põhimõtteliselt võimaldab see Kodi kasutajatel otse Githubist alla laadida ja installida nii pistikprogramme kui ka hoidlaid. TVAddons üritavad põhimõtteliselt muuta seda, kuidas inimesed tavapäraselt uusi lisaseadmeid installiksid. Uus funktsioon püüab anda kasutajatele rohkem valikuvõimalusi ja annab sõltumatutele arendajatele võimaluse kogu tee jooksul. Allolevas õpetuses leiate juhiseid, kuidas kasutada TVAddons Git-brauserit nii Kodi 17 Kryptonile kui ka Kodi 18 Leele lisandmoodulite installimiseks.


Kuidas installida TVAddons Githubi brauser Kodi

Kuidas paigaldada Kodi lisad TVAddons Git brauseriga

TVAddons Git brauseri teadaanne

TVAddonsi taga olevad poisid avaldasid oma uue funktsiooni kohta Twitteris järgmise avalduse: “Nüüd saavad arendajad hõlpsamini oma lisandeid massidesse levitada. Paigutuste levitamise hõlbustamiseks ei ole vaja end konkreetse rühma või kogukonnaga joondada. Loodame, et arendajad ja ajaveebid reklaamivad hõlpsamini nende GitHubi kasutajanimesid. Tere tulemast uuele ajajärgule Kodi lisandmooduli arendamisel! ”

Lisad installimine TVAddons Git brauseri abil

Githubi brauserisse pääsemiseks peate esmalt installima TVAddonsi hoidla. Kui see on tehtud, saate Indigo seadistada ja seejärel Kodi Githubi brauseri funktsiooni juurde pääseda. Nii on see kõik tehtud.

 1. Esimene asi, mida peate tegema pärast Kodi Kryptoni käivitamist, klõpsake nuppu Seadistused Ikoon vasakus ülanurgas.
 2. Siis minge Süsteemisätted -> Ekspertrežiim -> Lisad.
 3. Lülitage see kindlasti sisse ‘Tundmatud allikad.’ Vastasel juhul ei saa te kolmanda osapoole lisandmooduleid installida.
 4. Kui hoiatuseboks hüppab, klõpsake nuppu ‘Jah’.
 5. Minge nüüd tagasi Kodi avaekraanile ja klõpsake ikooni „Seaded”.
 6. Siit minge failihaldurisse -> Lisage allikas.
 7. Valige Puudub ja sisestage järgmine tee ilma jutumärkideta “Http://fusion.tvaddons.co/”.
 8. Pange sellele nimi “Fusion” ja klõpsake “OK”.
 9. Valige Kodi avakuval Addons.
 10. Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas.
 11. Valige Installi ZIP-failist -> Fusioon -> alusta siit.
 12. Valige plugin.program.indigo-x.x.x.zip ja installige see.
 13. Oodake, kuni näete pistikprogrammi lubatud teatist.
 14. Nüüd minge tagasi Kodi avaekraanile ja valige „Minu lisad“ -> Programmi lisad
 15. Valige loendist Indigo.
 16. Järgmisena klõpsake nuppu “Addoni installija” -> „Git-brauser”.
 17. Teile pakutakse kolme valikut. Githubist saate otsida arendaja (kasutajanimi), hoidla või lisandmooduli ID järgi.
 18. Klõpsake „Otsi Githubi kasutajanime järgi” ja sisestage mhancoc7
 19. Valige Kodi lisandmooduli uusim versioon.
 20. Valige „Jah”, et kinnitada teid, et soovite installida lisandmooduli.
 21. Oodake, kuni allalaadimise ja installimise protsess on lõpule jõudnud, ja taaskäivitage Kodi rakendus.

Vabastage Kodi sisu rohkem – kasutage VPN-i

Paljud Kodi lisad, näiteks iPlayer WWW, USTVNOW ja USTV Catchup, on välismaal piiratud geograafiliste piirangutega. Nendest geopiirangutest möödahiilimiseks peate kasutama Kodi abil VPN-i. Siin on mõned eelised, mida saate VPN-i kasutamisel saada.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandeid on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Soovitan kindlasti kasutada ExpressVPN Kodi abil, arvestades, et nad on oma rakendused optimeerinud nii, et need töötaksid Kodi lisanditega võimalikult sujuvalt. Neil on ka 7-päevane tagasimaksepoliitika juhuks, kui te pole liiga veendunud. Siin on minu nimekiri parimad VPN-id, mida kasutada koos Kodi-ga 2018. aastal.

Kuidas installida TVAddons Githubi brauser Kodi-le – järeldus

Pole kahtlust, et TVAddons lubas kord „muuta seda, kuidas inimesed voogesituse kaudu igaveseks saavad”. Paistab, et nad täidavad lõpuks oma lubadused. Mida arvate uuest Githubi brauseri funktsioonist? Kas olete seda kasutanud rakenduste Kodi 17 või Kodi 18 Leia lisandmoodulite installimiseks? Jagage oma mõtteid ja kogemusi allpool olevas kommentaaride jaotises.