Kuidas vaadata filmi Kodi 17-l – selgusid parimad filmi lisad

Kuidas filme Kodis tasuta voogesitada? Kodi on suurepärane multimeedia meelelahutuskeskus. See võimaldab teil vaadata filme, telesaateid ja isegi live-kanaleid kõikjal maailmas. Kodi parimate võimaluste kasutamiseks peate installima ametliku Kodi filmi lisad nagu näiteks Crackler, PS Vue, iPlayer WWW, ITV või Popcornflix. Selles juhendis näitan teile, kuidas neid ametlikke pistikprogramme installida ja HD-vormingus Kodi filme voogesitada. Allolev õpetus töötab kõigis Kodi-toega seadmetes, sealhulgas PC, Mac, Android, FireStick, Chromecast, Nvidia Shield, ja Vaarika Pi. Siin on Kodi filmide vaatamise parimad lisad.


Kuidas filme Kodis tasuta voogesitada?

Kuidas Kodi kaudu filme tasuta vaadata?

Blokeeri rohkem sisu – kasutage VPN-i

Paljud Kodi lisad töötavad ainult teatud piirkondades, näiteks USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Saksamaa. Nendest piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ning otseülekande ja tellitava sisu vaatamiseks kõigil Kodi pistikprogrammidel, kus soovite, peate oma asukohta VPN-i abil võrgus rikkuda. Allpool on toodud mõned eelised, mida saate VPN-i kasutamisel koos Kodi-ga.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandeid on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Isiklikust kogemusest, ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate Kodi abil kasutada. Nad on oma VPN-i rakendused optimeerinud, et need töötaksid paremini Kodi lisandmoodulitega ja neil oleks logimisreeglid. Vaadake meie 2017. aasta parimate Kodi VPN-ide loendit. Nende teenuste põhjaliku juhendi leiate sellest arvustusest.

Kuidas Kodi-l filme vaadata – parimad ametlikud filmi lisad

Allolevas loendis on parimad filmi lisandmoodulid, mida saate installida Kodi-le, et vaadata filme Kodi 17.4 Kryptonis. Kõik need pistikprogrammid leiate ametlikust Kodi lisandmooduli repositooriumist. See tähendab, et neid on nii seaduslik kui ka ohutu kasutada.

Kodi populaarseimad lisad

 • Mõmmik
 • Popcornflix
 • PS Vue
 • FilmRise
 • Plex
 • iPlayer WWW
 • Youtube
 • SnagFilms
 • Vaatleja

Kuidas vaadata filme Kodi 17 Kryptonis

Järgige allolevaid samme installige Crackler Kodi 17 Kryptonisse. Seejärel saate seda teha voogesita tasuta filme Kodis.

 1. Minge Crackle’i veebisaidile ja looge oma tasuta konto, kui teil seda veel pole.
 2. Käivitage rakendus Kodi ja minge jaotisse „Lisad”.
 3. Valige Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas.
 4. Sealt klõpsake valikul „Installi hoidlast“ -> Kodi lisavaramu -> Video lisad.
 5. Klõpsake nuppu Crackler -> Installi.
 6. Oodake, kuni näete teatist Crackler Addon Enabled.
 7. Minge nüüd tagasi Kodi avaekraanile ja valige vasakus veerus vahekaart „Lisad”.
 8. Klõpsake valikul Video lisad.
 9. Siin kuvatakse kõik installitud video lisandid, sealhulgas Crackler.
 10. Käivitage lisandmoodul Crackler ja vaadata Kodi kaudu tasuta filme ja telesaateid.

Kuidas installida Kodi 17 Krypton?

Kui olete Kodi-uustulnuk, installige Kodi 17 rakendus oma eelistatud voogesitusseadmesse allolevate juhendite abil.

 • Windowsi arvuti
 • Mac OS X
 • Android
 • Vaarika Pi
 • Chromecast
 • Amazon FireStick

Kas Kodi on seaduslik ja turvaline kasutada?

Olen Kodi-ga seotud juriidilisi küsimusi üksikasjalikult käsitlenud. Lühidalt, kui sina ei taha sattuda juriidilistesse probleemidesse, ja jääge turvalisele poolele, peate kas kasutama ametlikke Kodi pistikprogramme või vaadata filme ja telesaateid Kodi kaudu anonüümselt. Ainus viis selle saavutamiseks on virtuaalse privaatvõrgu a.k.a kasutamine VPN.

Kuidas filme Kodi kaudu voogesitada? Kokkuvõte

Nii et installige rakendus Kodi, kui te pole seda veel teinud. Seejärel seadistage mõni ülalpool soovitatud ametlikest lisandmoodulitest. Lõpuks vaadake Kodi filme tasuta. Ärge unustage kolmanda osapoole lisandmoodulite kasutamisel oma privaatsust paljastada. Veenduge, et olete alati ühendatud VPN-serveriga, et hoida seda, mida teete võrgus, enda jaoks. Juhuks, kui vajate selle seadistamisel täiendavat abi, jätke allpool kommentaar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map