Parim 5 VPN-i Kodi Fire Stick jaoks – ülevaade 2020

Mis on parim VPN, mida saab koos Kodi abil Fire Stickil kasutada 2020. aastal? Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kombinatsioon annab suurepärase võrgus voogesituse väärtuse. Kui installite Kodi lisad, näiteks Exodus jne, pääsete juurde populaarseimatele filmidele, telesaadetele ja otseülekannetele. Kui soovite aga Fire TV Sticki kaudu Kodi kaudu voogesituse ajal anonüümseks jääda, peate kasutama VPN-i. Selles juhendis oleme üle vaadanud: parim Kodi Fire Stick VPN 2020.


Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

Parim 5 Kodi Fire Stick VPN 2020 arvustust

Kuna seal on palju usaldusväärseid VPN-i pakkujaid, siis antakse teile andeks, et te ei saa otsustada, millist VPN-teenust valida. Oleme läbi viinud uuringute ja ülevaadete kaudu. Siin on meie ametlik nimekiri parimad VPN-i pakkujad, mida saate Kodi jaoks Fire Stickil 2020. aastal kasutada.

IPvanish – parim Kodi VPN 2020 ülevaade

Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

IPVanish – parima Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

 • Puudub logipoliitika: See on tõenäoliselt kõige olulisem funktsioon, mida peate enne VPN-teenusega registreerumist otsima. Te ei soovi, et teie VPN-teenuse pakkuja logiks külastatud veebisaite, allalaaditavaid faile või vaadatavaid filme. Muidu peksab see kogu kontseptsiooni veebis anonüümsus.
 • Tagastamispoliitika: Erinevatel inimestel on erinevad vajadused. Kuigi korralikud VPN-teenused meeldivad IPVanish on ilmselt parimad, millega registreeruda saate, on alati väike võimalus, et kellelegi ei meeldi see teenus / funktsioonid, mida ta saab. A 7-päevane tagasimaksegarantii tähendab, et teil on piisavalt aega, et meelt avaldada.
 • VPN-serverid: Teie VPN-teenuse pakkuja serverite arv ja isegi kiirus võivad muuta teie võrgus voogesituse kogemuse või selle rikkuda. Aeglased VPN-serverid tähendavad, et kannatate pidevalt puhverdamisküsimused. Veel tuleb arvestada sellega, kas sellel VPN-i pakkujal on VPN-servereid, mis asuvad üle kogu maailma. Teie asukohale lähemal asuva VPN-serveriga ühenduse loomine tähendab tavaliselt a väiksem Interneti-kiiruse languse oht.
 • Kodi jaoks optimeeritud: See on funktsioon, millest paljud inimesed mööda vaatavad. Mõned VPN-teenused on optimeeritud töötama Kodi-ga paremini, teised mitte. Sellepärast saate selle kasutamise ajal üldiselt parema voogesituse kogemuse IPVanish võrreldes teise VPN-iga per se.

ExpressVPN – parim Kodi VPN 2020 ülevaade

Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

ExpressVPN – parima Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

Teil lihtsalt ei saa olla parimat VPN-i pakkujate loendit ilma kaasamiseta ExpressVPN, ja ka mõjuvatel põhjustel. Nende 30-päevane tagasimaksegarantii on peaaegu võrratu. ExpressVPN-i ööpäevaringne tugiteenus on ka üks professionaalsemaid. Kui soovite usaldusväärset VPN-i pakkujat, kes aitab teid mööda minna piirkondlikest piirangutest sama hästi kui vältige Interneti-tsensuuri, see on üks, mida valida.

Plussid:

 • Nad toetavad Ameerika Netflixi vabastamist.
 • 24-tunnine klienditugi.
 • Üle maailma on üle 130 erineva VPN-i asukoha.
 • 30-päevane raha tagasi tagastamise garantii.
 • Kolm samaaegset VPN-ühendust.

NordVPN – Kodi VPN 2020 parim juhend

Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

NordVPN – parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

NordVPN-id VPN-i taotlus domeenile iPhone, iPad, Android, PC ja Mac on ehk kõige lihtsam ja sõbralikum, mida ma kasutanud olen. Nende seadistamine võtab paar minutit. Edaspidi käivitate rakenduse ja looge ühendus teie valitud VPN-serveriga. Võib kindlalt öelda, et nende rakenduste loomiseks läks palju vaeva. Nagu ExpressVPN, pakub ka NordVPN a 30-päevane tagasimakse periood, rohkem kui piisavalt aega nende VPN-serveri täielikuks testimiseks.

Plussid:

 • 30-päevane tagasimakse periood.
 • Suurepärased VPN-i rakendused.
 • VPN-serverid umbes 57 riigis.
 • Topelt VPN.

Miinused:

 • Kuigi enamik VPN-servereid, mida oleme proovinud, olid muljetavaldavalt kiired, olid paar suhteliselt aeglased.

StrongVPN – parim Kodi VPN 2020 ülevaade

Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

StrongVPN – parima Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

Kui soovite VPN-teenuse pakkujat, mis toetab USA ja Suurbritannia Netflixi blokeeringu avamist välismaal, TugevVPN sobib ideaalselt. Kuigi nad ei paku nii palju funktsioone kui teised VPN-teenuste loendis 5 parimat VPN-i Hiinas, nad korvavad selle, pakkudes ühte madalaimat VPN-i tellimust.

Plussid:

 • Odav.
 • Juurdepääs Ameerika ja Suurbritannia Netflixile välismaal.
 • Tasuta nutika DNS-i puhverserveri teenus.

Miinused:

 • 5-päevane tagasimakse periood.
 • Mõni VPN-server, kus kas liiga aeglane või mis üldse ei töötanud.
 • OpenVPN on saadaval ainult valitud serverites.

VyprVPN – parim Kodi VPN 2020 ülevaade

Parim Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

VyprVPN – parima Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade

VyprVPN-d Steamansüsteem „kameeleon” loodi ühte eesmärki silmas pidades; Hiina võitmine Suur tulemüüri tsensuur süsteem. Kui otsite VPN-teenuse pakkujat, kes kasutaks spetsiaalselt Mandri-Hiinas, on VyprVPN kindel panus. Neid oleks meie nimekirjas kindlasti kõrgem 2020. aasta parim Kodi Fire Stick VPN kui see polnud nii, siis nad ei luba oma VPN-serverite kaudu piinata.

Plussid:

 • Väga kiired VPN-serverid.
 • VPN-serverid 36 riigis.
 • Kameeleon.

Miinused:

 • Pole torrente.

Kas ma tõesti pean kasutama Kodi abil Fire Stickil VPN-i?

Enamik inimesi, kes vaadata filme, telesaateid ja elada sporti Kodi kaudu Fire Sticki kaudu, kasutage VPN-i, ja ka mõjuval põhjusel. VPN on tööriist, mis võimaldab teil seda teha krüptima kogu teie Interneti-liikluse, luues ühenduse turvalise kaugserveriga. See protsess ka peidab teie IP-aadressi. Torrent-saidid ja geograafiliselt blokeeritud voogesituskanalid näevad selle IP-aadressi VPN-server olete selle asemel ühenduses. Oletame siis, et olete seadistanud a BBC iPlayeri lisand oma Kodi peal. Kui te VPN-i ei kasuta, saate ikkagi a geoviga kui proovite vaadata reaalajas või tellitavat sisu. Juhul kui torrenti lisandmoodulid, Kui laadite torrenti, kas Kodi-vormingus või mitte, lisatakse teie IP-aadress kausta torrent sülem. See tähendab, et teie ISP ja / või autoriõiguse rikkumise rühmad saab jälgige oma allalaadimisi. VPN-i kasutamine võimaldab teil seda teha mööduda mõlemast geopiirangust ja hoia oma Interneti-identiteet peidetud.

 • Kuidas installida VPN FireSticki juhendis
 • Parima Kodi voogesituskeppide ülevaade

Parima Kodi Fire Stick VPN 2020 ülevaade – järeldus

Kui te pole seda veel teinud paigaldas Kodi oma Fire TV Stick’i, lihtsalt järgige seda giid. Ärge unustage kasutada VPN enne voogude vaatamine mitteametlike Kodi lisandmoodulite kaudu oma tulekolbal. Muidu paljastate oma veebipõhise privaatsuse ja sattute juriidilistesse probleemidesse.