Parim VPN Android TV Boxi jaoks 2020. aastal

Milline on parim TVN Android TV Boxi jaoks 2020. aastal? An Android TV kasti abil saab kasutaja nautida nii laia valikut sisu, alates heast kanalivalikust, mida enamik teisi seadmeid ei suuda pakkuda. Lisamine VPN ühendus lisaks sellele võimaldab teil oma tegevused võrgus varjata lisada märkimisväärse turvataseme, mis kaitseb hästi teie privaatsust. Samuti saate mööda minna geopiirangutest ja avada Google Play rakenduste blokeeringud, mis tavaliselt pole teie piirkonnas saadaval. Probleem võib esile kerkida eriti siis, kui otsustatakse, millist teenust tellida, kuid kõigepealt mõelgem sügavamalt VPN-teenuse sisule.


Parim VPN Android TV Boxile

Parim VPN Android TV Boxile

Parim VPN Android TV Boxi jaoks – kokkuvõte

Siin on nimekiri parimatest VPN-idest, mida saate oma Android TV Boxis kasutada.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Neid VPN-i pakkujaid on testitud ja need on tänase ülevaate kohaselt meie loendi tippu jõudnud. Kui soovite kiiresti uurida, mida me järgmisena käsitleme, vaadake seda tabelit.

Parim VPN Android TV Boxi jaoks

Android TV Boxile õige VPN-teenuse valimine peaks võimaldama teil surfamiseks piiramatut ribalaiust, samuti peaks see takistama teie ISP-i seatud mis tahes taset. See on oluline, kuna enamikku kaste kasutatakse videote võrgus voogesitamiseks.

Kvaliteediteenuse pakkujal peaks olema ka palju servereid, mis on laiali üle maailma. Kui nad ei pea kasutaja tegevuse logisid, oleks see täiendav eelis. Kuna meil on põhitõed tehtud, käivitame selle oma parima TVN-i kaudu Android TV Boxi ülevaate jaoks:

ExpressVPN

ExpressVPN ülevaade

ExpressVPN on teadaolevalt üks parimatest teenusepakkujatest turul ja see töötab Android TV karbikomplektiga väga hästi. Saate seda kasutada ka selliste seadmetega nagu nutitelefon või Windowsi arvuti. Seda peetakse üheks parimaks voogesitamiseks kasutatavateks VPN-ideks. Seda tänu kiirele kiirusele ja ribalaiuse piirangute puudumisele.

ExpressVPN on turvalisuse osas ka tipus. See kasutab 256-bitist AES-krüptimist ja ei logi teie IP-aadressi ega külastatud saite. Seal on isegi tapilüliti, mis peatab kogu Interneti-liikluse, kui ühendus VPN-iga katkeb.

See pakub juurdepääsu enam kui 120-le asukohale 78 erinevas riigis, nii et ühenduspunktidest ei jää kunagi puudust. Kui soovite seda proovida, ExpressVPN pakub tasuta prooviversiooni iOS-i kasutajatele ja 30-päevane raha tagasi garantii kõigile seadmetele. Kui soovite selle pakkuja kohta rohkem teada saada, lugege ExpressVPN täielik ülevaade.

NordVPN

NordVPN ülevaade

Üks peamisi põhjusi, miks seda VPN-i väga soovitatakse, on see, et see põhineb Panamal. Seega ei seo teda samad kohustused, mis teistel VPN-i ettevõtetel, kui tegemist on valitsuse taotlustega.

NordVPN pakub erinevat tüüpi servereid, sealhulgas mõned, mis on optimeeritud ülikiireks voogesituseks. Kui teie riistvara toetab 4K-d, on teil selle VPN-iga õnne töötada. Veelgi parem, kui NordVPN pakub võimalust ühendada 6 seadet ühe tellimusega. Seda peetakse heldemaks kui enamikku teisi VPN-i pakkujaid seal.

Kui teil tekib probleeme, on nende tugimeeskond ööpäevaringselt saadaval ja ootab teie probleemide lahendamist otsevestluse kaudu. Lisateabe saamiseks vaadake NordVPN-i ülevaade.

BulletVPN

BulletVPN ülevaade

BulletVPN on meie nimekirjas kolmas. Pakkujal on kogu maailmas strateegiliselt hajutatud serverid. Need lõõmavad kiiresti ja sobivad ideaalselt pidevaks voogesitamiseks. Kuid serverivõrk on üsna väike, kuna see VPN on üsna uus. Eeldame tulevikus suuremat jaotuskava. 

See VPN blokeerib enamiku peamistest voogesitusteenustest. Võite juurde pääseda serveritele enam kui 30 riigis. Nende rakendus on hästi läbi mõeldud, hõlpsasti kasutatav ja kindel võimalus algajatele. Kui te pole just asjatundlik, on BulletVPN-i rakendus see, mida otsite. See ühildub PC, Mac, iOS ja Windows seadmetega. Lisateavet BulletVPN ülevaate kohta leiate siit.

SurfShark

SurfShark

SurfShark pole pikka aega olnud, kuid mul on sellest mulje. Nad lõid võimsa VPN-i, mis konkureerib teiste tööstusharu liidritega. 

Alates VPN-i käivitamisest pole see VPN ebamääraseid väiteid esitanud. Mida iganes nad lubasid, andsid nad toime. Näiteks oli nende üks peamisi lubadusi, et see avab Netflix USA blokeeringu ja arvake ära, mis ta tegi.

Nende funktsioonide hulka kuulub üliturvalisus, lõõmav kiire kiirus ja võimalus geograafiliselt piiratud sisu voogesitada kogu maailmast. Kas soovite rohkem? Noh, ma arvan, et sa armastad seda, et see pakkuja pakub piiramatuid samaaegseid ühendusi. Uuri välja lisateavet SurfSharki kohta.

Kuidas installida VPN Android TV kasti

Selleks, et seadistage VPN oma Android TV Boxis, peate registreeruma ExpressVPN ja hankige nii oma kasutajanimi kui ka parool. Kui see on tehtud, peaksite toimima järgmiselt.

 1. Käivitage oma Android TV Boxis Google Play pood.
 2. Otsi ExpressVPN. 
 3. Kui olete selle leidnud, valige Install. 
 4. Nüüd leiate selle oma kasti jaotisest Rakendused. 
 5. Avage ExpressVPN ja avage seejärel suvandid, klõpsates vasakus ülanurgas ribadel.
 6. Valige Logi sisse.
 7. Sisestage oma mandaat ja logige sisse. 
 8. Näete nende serverite loendit, mille hulgast saate valida. 
 9. Valige endale parim.
 10. Klõpsake seda ja rakendus loob ühenduse serveriga.
 11. Ilmub hüpik, mis kinnitab teie ühendust.
 12. Nüüd saate oma saateid ühenduse kaudu voogesitada.

VPN määratletud

Virtuaalne privaatvõrk on lihtne tööriist, mis võimaldab võrgus olles oma asukohta peita ja oma andmeid krüptida. Seda tehakse ühenduse kaudu teie võrguseadmete ja turvalise serveri vahel, mis on mõeldud kogu teie võrgutegevuse haldamiseks.

Näiteks Android TV kast ühendab VPN-serveri, mis toimib siis tunnelina, mille kaudu kõik teie andmed voolab. Ühendus on krüptitud, mis tähendab, et keegi ei näe, kopeeri ega manipuleeri teie andmeid.

VPN-servereid võib leida kõikjal maailmas. See võimaldab näiteks Suurbritannias asuval isikul luua ühenduse Detroidi VPN-serveriga ja kogu tema veebitegevus voolab läbi Detroidi serveri. Tema IP-aadressi muudetakse, võimaldades tal tunduda, nagu ta oleks Suurbritannias.

Kuidas kontrollida, kas VPN töötab Android TV Boxis?

Siit saate teada, kas VPN varjab teie IP-aadressi Kodi telekastis või mitte.

 1. Käivitage oma Android Boxis veebibrauser ja minge aadressile https://whatismyip.network/
 2. Seejärel pange üles saadud IP-aadress.
 3. Järgmisena käivitage VPN-i rakendus ja looge ühendus VPN-serveriga.
 4. Kui see on valmis, minge uuesti aadressile https://whatismyip.network/ ja kontrollige saadud IP-aadressi.
 5. Kui see on uus, töötab teie VPN nagu peaks.

Android VP Boxi jaoks tasuta VPN

Sõna „tasuta” on ülim kiusatus kõigile, kes otsivad kindlat toodet. Tasuta VPN-e on kogu turul. Kuid ma ei soovita neid mingil juhul kasutada. Esiteks on need väga aeglased. Näete kiiruse erinevust, kui võrrelda neid premium-VPN-pakkujatega. Võite sõna otseses mõttes pikka aega oodata, kontrollides lihtsalt oma e-posti aadressi, rääkimata HD-video voogesitusest.

Kas olete kunagi endalt küsinud, kuidas need VPN-id oma raha teenivad? Mitte miski ei takista neid teie seadmeid reklaamidega pommitamas ega teie isiklikku ajalugu kolmandatele osapooltele müümas. Ma ei usu, et VPN töötab nii. Selle peamine eesmärk on kaitsta kasutajate privaatsust. Tasuta VPN-iga olete tegelikult rohkem avatud kui kunagi varem.

Lõpuks avate tasuta VPN-iga oma süsteemi igasuguste ohtude jaoks. Nende rakendused võivad teie seadet nakatada viiruste, pahavara ja pahatahtliku tarkvaraga, ilma et te isegi märkaksite. Seega, hoiduge vabadest VPN-idest eemal.

Parim VPN Android TV Boxi kokkuvõte

VPN-ühendus on üks kindel viis oma asukoha kaitsmiseks. Saate seda ka Kodi abil kasutada, või nutitelefoniga liikvel olles. Saadaval on mitmeid võimalusi, mis on taskukohased ja pakuvad kõrgetasemelist turvalisust. Enamik seadmeid saab sellise ühendusega hästi hakkama ja see hõlmab arvuteid, mis töötavad erinevates opsüsteemides. ExpressVPN peetakse Android TV kogukonna jaoks populaarseks, kuna neil on piiramatu ribalaius ja videote voogesituse ajal pole ka mingit drosselit.