Parimad IPTV Kodi lisad – Kodi parimad IPTV lisandmoodulid 2020. aastal

Millised on parimad IPTV Kodi lisad 2020. aastal? IPTV tähendab põhimõtteliselt võimalust USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia, Saksamaa või Prantsusmaa otseülekandeid Interneti kaudu voogesitada. Kuna Kodi populaarsus kasvab pidevalt, otsivad inimesed video lisandmooduleid, mis võimaldaksid neil Kodi rakenduse kaudu vaadata IPTV-d oma arvutis, Macis, Androidis või FireStickis. Seda silmas pidades oleme koostanud Kodi jaoks tasuta IPTV lisandmoodulite loendi. Vaatame parimaid IPTV Kodi lisandeid alates 2020. aastast.


Kodi parim VPN

Sõltuvalt piirkonnast, kus elate, on mõned neist Otse-TV Kodi lisad ülalpool loetletud võib olla geoblokeeritud. See tähendab, et te ei saa vaadake Kodi kaudu otseülekandeid USA, Suurbritannia, Kanada, Saksamaa või Austraalia telekanalitest tõttu piirkondlikud piirangud. Õnneks on olemas ümbersõit mis võimaldab teil seda teha mööda minna geograafilistest piirangutest sama hästi kui kaitsta oma privaatsust Kodi kasutamise ajal.

VPN, või virtuaalne privaatvõrk, on põhimõtteliselt tööriist, mis võimaldab teil seda teha peida oma IP-aadress ja krüptima kogu teie Interneti-liikluse. VPN-i kasutamise suurimad eelised on järgmised.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandeid on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Isiklikust kogemusest, ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate Kodi abil kasutada. Nad on oma VPN-i rakendused optimeerinud, et need töötaksid paremini Kodi lisandmoodulitega ja neil oleks logimisreeglid. Vaadake meie 2017. aasta parimate Kodi VPN-ide ülevaadatud loendit.

Parimad IPTV Kodi lisad 2020. aastal – kokkuvõte

Altpoolt leiate loendi viiest IPTV Kodi lisandmoodulist IPTV voogesituse jaoks. Kõiki neid lisandmooduleid on testitud. Lisage oma soovitused ka selle artikli all olevasse kommentaarikasti. Parimad tasuta IPTV Kodi lisad on:

 1. iPlayer WWW
 2. USTVNow
 3. Zattoo kast
 4. Rai on Demand
 5. Youtube
 6. Plex

iPlayer WWW – parim IPTV lisand 2020. aastal

Kuidas installida iPlayer WWW Kodi 17 Kryptoni

Kuidas installida iPlayer WWW Kodi 17 Kryptoni

Kodi IPTV lisandite osas kindlasti puudust pole. Enamik neist lisandmoodulitest vastab harva oma hüpetele. iPlayer WWW ei kuulu sellesse kategooriasse. See on hõlpsasti üks parimatest IPTV lisandmoodulitest, mida saate kasutada Ühendkuningriigis Amazon FireSticki, Android TV Boxi, personaalarvuti või Maci jaoks..

 • Loe rohkem: Kuidas installida iPodiyer WWW Kodi

USTVNow – parim grupp

Kuidas installida rakendust USTVNow Addon Kodi 17 Kryptonile

Kuidas installida rakendust USTVNow Addon Kodi 17 Kryptonile

Väljaspool USA-d elavate ameeriklastest emigrantide jaoks on see lisa, mida nad vajavad USA telekanalite otseülekannete vaatamiseks. Arvestades USTVNow töökindlust ja kasutusmugavust, pidime IPTV Kodi lisad peale panema.

 • Loe rohkem: Kuidas KTV-s USTVNow.

Zattoo kast – kõige populaarsem

Kuidas installida Zattoo Kodi - vaadake otseülekannet tasuta

Kuidas installida Zattoo Kodi – vaadake otseülekannet tasuta

Zattoo Boxi lisand on tõenäoliselt üks populaarsemaid, kui rääkida IPTV-st. Ainus põhjus, miks see meie nimekirja tipus ei ole, on see, et kanalid, mille kaudu saate seda ametlikku video lisandmoodulit, sõltuvad suuresti sellest, millises piirkonnas praegu elate. Sellegipoolest, kui otsite usaldusväärset IPTV-lisandmoodulit, ei saa te minna valesti Zatto Boxiga.

 • Loe rohkem: Kuidas installida Zattoo Box Kodi.

Rai on Demand – usaldusväärne IPTV lisand

Kuidas paigaldada Rai nõudmisel Kodi 17 Kryptonile

Kuidas paigaldada Rai nõudmisel Kodi 17 Kryptonile

See konkreetne lisandmoodul on mõeldud Itaalia vaatajaskonnale. Rai TV on Itaalia avalik telekanal, mis edastab kõike alates spordist, uudistest, meelelahutusest ja filmidest. Pistikprogrammi Rai on Demand leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

 • Loe rohkem: Kuidas paigaldada Rai TV Kodi.

DR TV Kodi Addon – parim tasuta Taani TV jaoks

Kuidas paigaldada DR-telerit Kodile - vaadake Taani TV tasuta otseülekannet

Kuidas paigaldada DR-telerit Kodile – vaadake Taani TV tasuta otseülekannet

DR TV on Taani avalik telekanal. See hõlmab uudiseid, sporti, dokumentaalfilme, telesaateid ja filme. Kui olete Taani kodanik, on DR TV Kodi pistikprogramm lihtsalt kohustuslik.

Loe rohkem: Kuidas paigaldada DR TV Kodi

Kodi parimad IPTV-lisad 2020. aastal – The Wrap Up

Mida sa arvad meie loendist „Parimad IPTV Kodi lisad”? Kas arvate, et tegime õigeid valikuid? Kas on mõni lisand, mis väärib ka nimekirjas olemist? Jagage oma mõtteid, postitades allpool kommentaari. Ärge unustage kasutada VPN-i oma veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks.

>