Parimad Kodi alternatiivid 2020. aastal

Millised on parimad alternatiivid Kodi jaoks aastal 2020? Autoriõiguse omanike ja Interneti-teenuse pakkujate suurenenud surve tagajärjel paljud kolmandate osapoolte lisandmoodulid enam ei tööta. Seetõttu otsivad paljud inimesed alternatiivseid rakendusi filmide, telesaadete ja otseülekannete vaatamiseks oma arvutis, Macis, Androidis või Fire Stickis. Selles ülevaatejuhendis võtame vaatluse alla parimad Kodi alternatiivid, tuues esile nende plussid ja miinused.


Parimad Kodi alternatiivid 2017. aastal

Parimad Kodi alternatiivid 2020. aastal

Parimad alternatiivid Kodi jaoks

Siin on nimekiri kõigist top Kodi asendused saate kasutada oma FireStick või Android TV Boxis:

 1. SPMC
 2. Kokotime
 3. Plex
 4. Terraariumi TV
 5. Mobdro
 6. Popkorni aeg
 7. Vavoo

Ära riski sellega! Kasutage VPN-i

Ebaseaduslikud või piraatvood kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulite ja muude sarnaste rakenduste kaudu on viimase paari kuu jooksul palju reklaamitud. Suurbritannias, USA-s, Kanadas ja Austraalias autoriõiguse trollid on selliste voogude vastu võitlemas. Alati soovitatakse krüpteerida oma liiklus ja peita oma IP-aadress alati, kui Internetti lähed. Virtuaalse privaatvõrgu abil saate veebit anonüümselt sirvida. Peate vaid alla laadima ja installima VPN-i rakenduse ning seejärel VPN-serveriga ühenduse looma. Kui see on valmis, on teie IP-aadress peidetud ja saate kasutada järgmisi funktsioone.

 • Vabastage geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodulite blokeering: Kodi lisandmooduleid on palju, mida saate kasutada ainult teatud piirkondades. VPN-i abil saate piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • ISP möödaviik: Kas olete kunagi märganud, et teie Interneti-kiirus on korralik, kui sirvite veebisaite, kuid järsku langeb, kui vaatate veebis videoid? Sel juhul on teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt teie Interneti-kiirust vähendanud. VPN-i kasutamine võimaldab põhimõtteliselt seda vältida.
 • Ülim privaatsus: Lisage kõigile oma veebitegevustele täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Tänu kasutajasõbralikele VPN-i rakendustele personaalarvutites, Macis, Androidis, iOS-is ja FireStickis ei pea te VPN-ühenduse seadistamiseks nutitelefon olema..

Isiklikust kogemusest, ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate Kodi abil kasutada. Nad on oma VPN-i rakendused optimeerinud, et need töötaksid paremini Kodi lisandmoodulitega ja neil oleks logimisreeglid. Vaadake allpool meie ülevaadatud parimate 2020. aasta VPN-ide loendit.

SPMC – täiuslik Kodi kloon

SPMC - täiuslik Kodi kloon

SPMC – täiuslik Kodi kloon

SPMC, lühendatult Semper Media Center, on mitteametlik Kodi kahvel. Põhimõtteliselt on see alternatiiv, mis töötab peaaegu identselt Kodi-ga. See tähendab, et kõik lisad, mis töötavad Kodis, saab installida ka SPMC-sse. Erinevalt Kodist ühildub SPMC praegu aga ainult Androidi ja FireStickiga. Siiski tasub kindlasti proovimist.

Kokotime – uus Kodi

Kokotime - uus Kodi

Kokotime – uus Kodi

Kokotime on uus meediumikeskus, mis on loodud töötama peamiselt Androidi seadmetes. Selle võimas meediumipleier võimaldab kasutajatel vaadata filme ja telesaateid oma kohalikust raamatukogust. Kokotime’is saate seadistada ka muude tootjate lisandmooduleid. Seetõttu on paljud seda nimetanud “uueks Kodi”. Kokotime’i saate häälestada Amazon Fire Sticki, Androidi, personaalarvuti ja Maci jaoks

Terraariumi TV – parimad Kodi alternatiivid

Terraariumi TV - parimad Kodi alternatiivid

Terraariumi TV – parimad Kodi alternatiivid

Kui tegemist on filmide ja telesaadetega, mida vaatate, on Terrarium TV ideaalne alternatiiv. Suur kasutajaliides eristab seda rakendust. Filmide voogesituse otsimine on samuti üsna lihtne. Voogesituse kvaliteet on enamasti ka HD-vormingus. Terraariumi saab installida Androidi ja Amazon Fire Sticki seadmetele. Kahjuks ei paku see rakendus reaalajas voogesitust.

 • Loe: Terrarium TV installimine arvutisse

Mobdro – parimad alternatiivid Kodi jaoks

Mobdro - parimad alternatiivid Kodi jaoks

Mobdro – parimad alternatiivid Kodi jaoks

See rakendus pakub parimate Ameerika, Suurbritannia, Saksamaa ja Austraalia kanalite otseülekandeid. Ajaloost avastusteni ja isegi Sky-ni leiate need kõik Mobdro-st. Voogesituse kvaliteedil puudub küll natuke, kuid rakendus on ju tasuta. Nagu Terrariumi puhul, ühildub ka Mobdro Androidi ja Amazoni Fire TV-pulkadega. Siiski pole tellitavat jaotist.

 • Loe: Kuidas installida Mobdro FireSticki

Plex – parimad Kodi alternatiivid 2020. aastal

Plex - parimad Kodi alternatiivid 2017. aastal

Plex – parimad Kodi alternatiivid 2020. aastal

Kui olete huvitatud failide korraldamisest ja voogesitusest oma kohalikus võrgus, on Plex rakendus. Kasutajaliides on küll visuaalselt meeldiv, kuid võimaluste osas tunneb Plex Kodi omaga võrreldes pisut piiratud olekut. Plex ühildub paljude seadmetega, mille hulka kuulub ka järgmine. Tänu spetsiaalsele Plex Kodi pistikprogrammile saate nüüd Plexi ka Kodi installida.

 • Windows
 • OS X / macOS
 • Linux
 • NVIDIA SHIELD
 • Netgear Nighthawk X10 ruuter
 • Paljud populaarsed NAS-seadmed, näiteks Drobo, Netgear, Synology ja palju muud

Popkorni aeg – parimad Kodi alternatiivid

Popkorni aeg - parimad Kodi alternatiivid

Popkorni aeg – parimad Kodi alternatiivid

Popcorn Time on mitmeplatvormiline tasuta tarkvara BitTorrent klient, mis sisaldab integreeritud meediumipleierit. Popcorn Time kahvleid on seal palju ja need kõik on P2P-põhised. Sellepärast peate selle konkreetse rakendusega kasutama VPN-i, kui te pole nõus autoriõiguse rikkumise teatist saama. Popcorn Time ühildub PC, Maci, Androidi ja Linuxiga.

Kasulikke näpunäiteid Kodi jaoks

 • Parimad Kodi lisad
 • Parimad VPN-id Kodi jaoks
 • Kodi jaoks 5 parimat ehitust
 • Parimad Kodi hoidlad

Parimad Kodi alternatiivid 2020. aastal – kokku pakkima

Mida sa arvad Kodi alternatiivide loendist, mille me eespool loetlesime? Kas olete mõnda neist proovinud? Kas olete teadlik muudest rakendustest, mis peaksid selles loendis olema? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises.