Peida Kodi IP-aadress – kuidas kasutada VPN-i

Kuidas peita minu IP-aadressi Kodis VPN-iga? Kodi on võimas tarkvara, mis võimaldab teil voogesitada mitmesuguseid veebivideoid. Kodi abil saate vaadata ka oma koduvõrgu teistes seadmetes olevaid videoid. Kodi populaarsus kasvab. Üks küsimus, mida mulle palju küsitakse, on see, kas peaks peida Kodi kasutamisel nende IP-aadress või mitte. Kui kasutate Kodi peamiselt kohaliku voogesituse jaoks, nt videote vaatamiseks kohalikult kõvakettalt, siis ei pea te tõenäoliselt liiga palju muretsema. Kui aga kasutage Kodi filmide, telesaadete vaatamiseks, ja elada spordi kaudu võrgus, mitteametliku kaudu Kodi lisad, peate kaaluma a kasutamist VPN. Loe järgmist samm-sammult juhendaja peal kuidas peita Kodi IP-aadressi selleks, et vaadata filme anonüümselt ja eraviisiliselt.


Peida Kodi IP-aadress Kuidas kasutada VPN-iga

Peida Kodi IP-aadress Kuidas kasutada VPN-iga

Kas ma pean Kodi kasutamisel oma IP-aadressi peitma??

Ühesõnaga jah, peate Kodi kasutamisel oma IP-aadressi peitma. Paljudes riikides voogesita sisu, mida võiks kaaluda autoriõiguse rikkumine on ebaseaduslik. Selle vahel, mis on legaalne voogesitada ja mis mitte, on õhuke piir. Autoriõiguse trollid kasutavad sageli seda halli ala Interneti-kasutajate ahistamiseks ja nende kiusamiseks hüvitiste maksmiseks ebaseaduslik filmide allalaadimine / vaatamine Kodis või muudes seadmetes. Paljudel juhtudel on Kodi kasutajad teatanud kättesaamisest hoiatuskirjad nende juurest ISP-d. See on murettekitav mitte hoiatuskirja enda pärast, vaid tõestab see kahtlemata, et teie ISP luurab teie veebitegevust.

Kui teile idee ei meeldi ISP pealtkuulamine veebipõhise tegevuse kohta, siis peaksite selle kasutamist tõsiselt kaaluma VPN, mitte ainult Kodi jaoks, vaid ka teie igapäevaseks veebibrauseriteks.

Kuidas Kodi IP-aadressi peita?

Teie IP-aadress on põhimõtteliselt teie digitaalne sõrmejälg. See paljastab teie isiklik informatsioon ja isegi teie füüsiline asukoht. Sellepärast on see ülioluline peida oma IP-aadress selleks, et kaitsta oma privaatsust.

  • Selleks on palju meetodeid rikkuda oma IP-aadressi kaasa arvatud Tor, volikirjad, või a virtuaalne privaatvõrk.
  • Kõige tõhusam viis maskeeri IP-aadressid on VPN.
  • VPN mitte ainult peidab teie IP-aadressi, see samuti krüpteerib kogu teie liiklus ja võltsib teie veebipõhist asukohta.
  • VPN-i saate kasutada ka täiendava võrguturbekihi jaoks vältida geopiiranguid peale surutud geoblokeeritud kanalite voogesitus, näiteks Netflix, BBC iPlayer, Hulu, ja HBO GO, kõigil neil on Kodi lisad.

Kuidas seadistada Kodi VPN-i IP-aadressi peitmiseks??

VPN-i installimine on seadmes erinev. Õnneks on kõigil suurematel VPN-i pakkujatel olemas VPN-i rakendused mis hõlbustavad suuresti installimisprotsessi.

  1. Sest PC, Mac, Firestick, iPhone, iPad, Linux ja Android, saate VPN-i rakenduse alla laadida ja installida.
  2. Siis lihtsalt ühendage VPN-serveriga kuni peida oma IP-aadress.
  3. Kui see on tehtud, käivitage Kodi ja vaadata filme anonüümselt.

Kui te ei soovi oma voogesitusseadmesse täiendavat tarkvara installida, saate seda ka teha installige VPN käsitsi ilma rakenduseta. Installimisprotseduur on sel juhul endiselt üsna lihtne, kui järgite hoolikalt juhiseid.

Lõpuks, kui te ei soovi VPN-i käsitsi igasse seadmesse installida, saate seda teha häälestage ruuteril VPN-ühendus selle asemel. Sel juhul ühendatakse kõik selle ruuteriga ühendatud voogesitusseaded sama VPN-server.

Parim VPN IP-aadressi peitmiseks Kodil

Kiire Google’i otsing paljastab sadu erinevaid VPN-i pakkujaid. Milliseid neist VPN-teenustest saab aga tõeliselt usaldada. Kui soovite VPN-teenuse pakkujat, kes hindab teie võrku privaatsus ja on ühildub Kodi, minema ExpressVPN. Nemad ärge pidage sirvimistegevuse logisid ja neil on mitu VPN-serverid kogu maailmas. Olen loetlenud muud kõige usaldusväärsemad VPN-i pakkujad võite kasutada peida oma IP-aadress allpool olevas tabelis Kodi peal.

Kuidas Kodi FireStickis IP-d peita

Kui olete installinud Kodi oma FireStickisse, saate allolevat õpetust oma IP-aadressi peitmiseks Fire TV-s installida sinna VPN-i rakenduse.

Kodi IP-aadressi peitmine VPN-iga

Teie privaatsus ja turvalisus midagi pole kergekäeliselt võtta; kas soovite voogesita filme anonüümselt, sirvige veebit turvaliselt, või failide allalaadimine täieliku teadmisega, et keegi ei jälgi sind. Kui suhtute oma turvalisusesse võrgus tõsiselt, kasutage VPN kuni peida oma IP-aadress Kodi peal. Lisateavet VPN-i paljude eeliste kohta või kui teil on probleeme VPNi seadistamine Kodis, jätke kommentaar allpool.