TVAddons on tagasi võrgus – termotuumasüntees naaseb

Viimase paari päeva jooksul on ilmunud suuri uudiseid. TVAddons on taas võrgus. Kodi kuulsaim kolmanda osapoole andmekogu on naasnud uue domeeni alla. Pärast seda, kui TVAddons mitu nädalat tagasi müstiliselt suleti, on see nüüd taas võrgus, ehkki uue domeeni all. TVAddons.ag asemel kasutab saidi omanik nüüd TVAddons.co. Näib, et mitmed Kanada ettevõtted kaebavad TVAddonsi Kodi tarkvaraprogrammide väidetava ebaseadusliku levitamise eest. Sellest teemast lähemalt allpool.


TVAddons on tagasi - liitumine naaseb

TVAddons on tagasi – liitumine naaseb

TVAddons on tagasi

TVAddons läks tagasi juunis võrguühenduseta. Keegi ei teadnud äkilise kadumise tegelikku põhjust, kuid palju spekuleeriti, et sulgemise peamine tegur oli Ameerika kohtuasi. Nüüd, peaaegu kaks kuud hiljem, selgub lõpuks tõde. TorrentFreak väitis, et TVAddonsi seiskamisel polnud midagi pistmist USA tegevusega ja kõige sellega, mis oli seotud Kanadas esitatud eraldi kohtuasjaga. Kokku on kaebuses esitatud 18 peamist lisandmoodulit, sealhulgas 1 kanal, Exodus, Phoenix, kõigi allikate voog, SportsDevil, cCloudTV ja Alluc, kui nimetada mõnda. Kanada ettevõtted, kes on uue kohtuasja taga, on Bell Kanada, Bell ExpressVu, Bell Media, Videotron, Groupe TVA, Rogers Communications ja Rogers Media.

Mis nüüd?

TVAddonsi omanik Adam Lackman ütles TorrentFreakile, et tal pole muud valikut kui võidelda telekommunikatsiooniettevõtetega, kuna selle tegemata jätmine põhjustaks vaikimisi tehtud otsuse. Rahalise toetuse saamise lootuses on ta algatanud nii rahakogumiskampaania kui ka saidi uue versiooni, mida saate külastada TVAddons.co.

Mida see tähendab termotuumasünteesi kasutavatele Kodi kasutajatele??

Juriidilises kaebuses väidetakse, et „umbes 40 miljonit kogu maailmas asuvat unikaalset kasutajat kasutab aktiivselt iga kuu TVAddonsi võõrustatavaid rikkuvaid lisandeid ja umbes 900 000 Kanada leibkonda kasutab rikkuvaid lisaseadmeid televisioonisisu juurde pääsemiseks. TVAddonsi hostitud rikkuvate lisandmoodulite kasutajate arv kasvab pidevalt. ”

Täpselt, kuidas Kanada ettevõtted need numbrid välja käisid, pole tegelikult teada. Võib siiski kindlalt eeldada, et nemad ja teised jälgivad pidevalt Kodi kasutajaid, kes kasutavad mitteametlikke lisandeid, et vaadata „piraat” -filme, telesaateid ja otseülekandeid oma FireStick, PC, Mac ja Android-seadmetes.

Kanada kohtuasjas väidetakse ka, et TVAddons edastas autoriõigusega kaitstud telesaateid, sealhulgas Troonide mäng, Vanglapaus, Suure Paugu teooria, America’s Got Talent, Kardashiansiga sammu pidamine ja paljud teised üldsusele autoriõigusi rikkudes.

Kuidas püsida turvalisel poolel, kui kasutate kolmanda osapoole lisandeid?

Äärmiselt oluline on kasutada VPN-i, kui voogesitate Kodis sisu. Nii saate peita oma tegeliku IP-aadressi ja takistada Interneti-teenuse pakkujaid ning autoriõiguse trollidel spioonida seda, mida teete võrgus. Kui olete VPN-serveriga ühendatud, krüptitakse kogu teie Interneti-liiklus turvaliselt. See on see, mida peate tegema.

 1. Pea üle ExpressVPN ja registreeruge VPN-i kontole.
 2. Laadige alla / installige VPN-i tarkvara oma Kodi seadmes.
 3. Pärast VPN-i rakenduse avamist, ühendage VPN-serveriga.
 4. Lõpuks avage Kodi ja vaadake kõiki filme, telesaateid või otseülekandeid täiesti anonüümsetena.

ExpressVPN on parim Kodi VPN-teenus, mida saate kasutada Kodi mitteametlikest lisadest pärit sisu voogesitamiseks anonüümselt. Seda peamiselt seetõttu, et nende VPN-i rakendused on optimeeritud töötama Kodi-ga. Kuid võite registreeruda ka teiste VPN-i pakkujate juures.

Uue termotuumasünteesi hoidla installimine

Kui soovite uue Fusion repo installida Kodi 17.3 Kryptonisse, toimige järgmiselt.

 • Esimene asi, mida peate tegema pärast Kodi Kryptoni käivitamist, klõpsake nuppu Seadistused Ikoon vasakus ülanurgas.
 • Siis minge Süsteemisätted -> Ekspertrežiim -> Lisad.
 • Lülitage see kindlasti sisse ‘Tundmatud allikad.’ Vastasel juhul ei saa te kolmanda osapoole lisandmooduleid installida.
 • Kui hoiatuseboks hüppab, klõpsake nuppu ‘Jah’.
 • Minge nüüd tagasi Kodi avaekraanile ja klõpsake ikooni „Seaded”.
 • Siit minge failihaldurisse -> Lisage allikas.
 • Valige Puudub ja sisestage järgmine tee ilma jutumärkideta “Http://fusion.tvaddons.co”.
 • Pange sellele nimi “Fusion” ja klõpsake “OK”.
 • Valige Kodi avakuval Lisad.
 • Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas.
 • Valige Installi ZIP-failist -> Fusioon -> Kodi Repos -> Inglise
 • Valige hoidla.xbmchub-x-x-x.zip ja installige see.
 • Oodake, kuni näete TVAddonsi hoidla lubatud teatist.
 • Nüüd vali Installi hoidlast.
 • Valige TVAddons.co lisandmoodulite hoidla selle avamiseks.
 • Kliki Video lisandmoodulid -> USTVNow Plus ja vajutage installima.
 • Oodake, kuni kuvatakse teade USTVNow Plus Addon Enabled.
 • Minge nüüd tagasi Kodi avaekraanile ja valige vasakpoolsest veerust vahekaart „Lisad”.
 • Siin kuvatakse kõik installitud video lisandmoodulid, sealhulgas USTVNow Plus.

TVAddons on tagasi – lõplikud mõtted

Võrreldes tuhandete kolmandate osapoolte lisanditega on uude TVAddonsi hoidlasse lisatud ainult käputäis pistikprogramme. Võite pilgu heita, järgides ülalolevat installijuhendit. Kuid pidage meeles, et ärge võtke tarbetuid riske. Enne Kodi kasutamist looge alati ühendus VPN-serveriga.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map