Kuidas vaadata USA-s Hotstarit, kui soovite VPN-puhverserveri abil blokeerida väljaspool Indiat

Vaatamata sellele, et ma Indias ei viibinud, suutsin ma seda vaadata 2019. aasta India Esiliiga finaal saidil Hotstar. Suur India voogesituse teenus on IPL-i finaali ajal püstitanud isegi uue ülemaailmse voogesituse rekordi – 18,6 miljonit vaatajat. Kas pole see uskumatu? Vean kihla, et tuhanded said oma käe VPN-i või nutika DNS-i jaoks, täpselt nagu mina.


Kuidas avada ja vaadata Hotstarti väljaspool Indiat VPN-i puhverserveri abil

Kuidas avada ja vaadata Hotstarti väljaspool Indiat VPN-i puhverserveri abil

Miks on Hotstar välismaal blokeeritud??

Kas te ei vihka seda, kui saate selliseid sõnumeid nagu: “See sisu pole teie piirkonnas saadaval.” See on geograafiline viga, mida saate, kui proovite vaadata otseülekantavaid või tellitavaid videoid Hotstaril väljaspool Indiat. Hotstar on India tellitav videoteenus mis pakub lisaks reaalajas spordi voogesitusele ka mõnda parimat Bollywoodi filmi ja telesaadet.

Hotstar on geograafiliselt blokeeritud väljaspool Indiat. See tähendab, et kui olete India päritolu emigrant, kes elab Portugalis Suurbritannia, USA, Kanada, AÜE, Saudi Araabia, Austraalia, ega mujal välismaal ei saa te Hotstarit vaadata. Need piirangud kehtestavad Hotstari omanikud, kes kardavad autoriõiguse rikkumisi ja järgivad litsentsilepinguid.

Õnneks on olemas viise vabastage Hotstar väljaspool Indiast. VPN-i kasutades saate seda teha mööda minna geograafilistest piirangutest ja vaadata Hotstarit välismaal sinu peal PC, Mac, Android või iPhone.

Kuidas avada ja vaadata Hotstarti väljaspool Indiat VPN-i abil

Kui teil pole Indias viibimise ajal Hotstaril täidest kriketiüritust vaadates meeleolu, olete pettunud. Miks? Kuna kriketimängu asemel näete seda: „Sisu pole saadaval. Sisu pole teie piirkonnas praegu saadaval. ”

Näete, Hotstar teab, kas olete Indias või mitte, vaadates oma IP-aadressi. See Interneti-teenuse pakkuja poolt teile antud number näitab, kus te asute, nii et peate seda muutma. Kui ühendate VPN-iga, saate oma IP-aadressi asendada Indiaga. Alles siis pääsete Hotstarti juurde, nähes olevat Indias.

Järgige juhiseid

Blokeeringu tühistamiseks tehke järgmist Hotstar väljaspool Indiat VPN-i kaudu:

 1. Valige VPN-i pakkuja mis opereerib India servereid.
 2. Järgmisena peate seadistage VPN-i rakendus oma seadmes alla laadides.
 3. Kui olete installiprotsessiga lõpetanud, ühenduse loomine India VPN-serveriga.
 4. Hankige India IP-aadress.
 5. Juurdepääs Hotstarsi veebisaidile või avage rakendus Hotstar.
 6. Voogestage Hotstarsi video- või helisisu sa soovid.
 7. StarSports, SonyLiv ja muud India-põhised kanalid muutuvad teile kättesaadavaks.

Parim VPN Hotstarti jaoks

ExpressVPN peetakse kõrgelt üheks parimateks VPN-ideks VPN-i turul. Ja pärast seda, kui olete selle tellinud 30-päevane raha tagastamise poliitika, näed miks. See pakkuja ei paku midagi. Alates lai valik serveri asukohti kuni konkurentsivõimelised kiirused, on selge, miks ExpressVPN on nii pikka aega juhtpositsioonil olnud.

Lisage sellele, kõrge turvalisuse standardid, a range logimiskeeldu puudutav poliitika, seadme ühilduvus, ja  24-tunnine reaalajas vestluse tugi. Niisiis, kui soovite blokeerida Hotstarti blokeerimise väljaspool Indiat ja Suurbritannias, Kanadas, USA-s või Austraalias, on ExpressVPN just see, mida vajate.

Kuidas nutika DNS-iga blokeerida ja vaadata Hotstarit väljaspool Indiat

Ülaltoodud lõigus mainitud ärritavat sõnumit saab vältida kahel viisil: üks neist on läbi VPN-i ja teine ​​nutika DNS-i puhverserveri abil. Ehkki neil kahel meetodil on oma erinevused, annavad nad sama tulemuse, st sisu blokeeringu tühistamine. Nutikas DNS on kiirem, kuna krüptimisprotsess puudub, samas kui VPN täidab seda.

See seletab, miks VPN on turvalisem valik kui nutikas DNS. Olenemata turvalisusest võib nutikas DNS teid aidata mööda minna geopiirangutest ja pääseda juurde sisule soovite, suunates ümber liikluse, mis määrab teie serverite kaudu teie geograafilise asukoha. Kui soovite vaadata Hotstarit väljaspool Indiat, peaksite proovima nutika DNS-puhverserveri. Järgige neid samme, et õppida blokeeri Hotstar nutika DNS-i abil:

 1. Esimene samm: registreeruge Unlocatoriga. 
 2. Need videod / seadistusjuhendid võivad teid aidata nutika DNS-i konfigureerimine ühilduvas seadmes.
 3. Nüüd, külastage Hotstarti veebisaiti.
 4. Kasu oma piiramatu juurdepääs Hotstarsi sisule kui oled välismaal.

Parim nutikas DNS for Hotstar

Kui soovite usaldusväärset nutikat DNS-i, soovitan teil see tellida Unlocator. See puhverserver töötab fenomenaalselt koos mööda minnes geopiirangutest ükskõik kust ümber maailma. Unlocatori nutika DNS-iga saate juurde blokeerige üle 200 kanali.

Kui olete üks neist inimestest, kes eelistab mitte kiirustada, võite sellest kasu saada 7-päevane tasuta prooviperiood. See ei ole pikk periood, kuid mõistliku aja kulutamiseks aega.

Hotstarsi ühilduvad voogesitusseadmed

 • Android
 • Apple TV
 • Windowsi arvuti
 • OSX Mac
 • iPhone
 • iPad
 • Chromecast

VPN-i kasutamise muud eelised

VPN võimaldab teil seda teha vabastage Hotstar USA-s, Suurbritannias, Kanadas ja Austraalias, või mujal väljaspool Indiat, kuid see pole virtuaalse privaatvõrgu kasutamise ainus eelis. Siin on nimekiri muudest asjadest, mida saate VPN-serveriga ühenduse ajal teha.

 • Vabastage voogesituse kanalite blokeerimine nagu Crackle, BBC iPlayer, ITV, Channel 4, SBS, CBC, ja paljud teised.
 • Kõrvale geograafilistest piirangutest ja vaadake geoblokeeritud kanaleid, nagu American Netfix, Amazon Prime, Hulu, HBO GO, Sky Go, kõikjal maailmas.
 • Laadige torrentid alla anonüümselt viisil, mis seda võimaldab ei teie Interneti-teenuse pakkuja ega sisuteenuse pakkujad ei saa võrgus toimuvat jälgida.
 • Krüptige oma liiklus.
 • Maskeerige oma IP-aadress.

Kuidas alla laadida rakendust Hotstar iOS-ist või Apple TV-st väljaspool Indiat

Rakenduse Hotstar installimine iOS-i seadmesse: iPhone, iPad või Apple TV USA-s, Suurbritannias, Kanadas ja Austraalias või mujal, peate luua India Apple ID. Järgmised juhised juhendavad teid protsessist läbi.

 1. Arvutist (või Macist), logige oma iTunes’i kontolt välja.
 2. Leidke pood ja siis muutke oma piirkond Indiaks. 
 3. Otsige juhuslikult tasuta rakendust.
 4. Vajutage nuppu Hangi.
 5. On aeg konto luua. Veenduge kindlasti valige suvand „kaart puudub”.
 6. Looge uus kasutajanimi ja parool teie konto jaoks.
 7. Sisestage India aadress. Saate selle luua aadressil võltsnimegeneraator.
 8. Niipalju kui teie Apple TV või iOS-i seade läheb, logige oma iTunes’i kontolt välja menüüst „Seaded”.
 9. Nüüd logige sisse oma uue Apple ID-ga.
 10. Lõpuks nüüd saate laadige alla ja installige Hotstar Apple TV-s, iPhone’is või iPadis väljaspool Indiat.

Laadige Hotstar App alla Androidist väljaspool India?

Kui soovite rakenduse Hotstar välismaal alla laadida, peate oma rakenduses mõned muudatused tegema Google Play poe piirkond. Valige Android-seadmes, telefonis või tahvelarvutis oma piirkond Indiaks. Lisateavet leiate selle artikli kohta kuidas muuta Google Play poe piirkond Indiaks abivalmis.

Parimad telesaated saidil Hotstar

 • Yeh Rishta Kya Kehlata Hai
 • Kullfi Kumarr Bajewala
 • Kohv Karaniga
 • Devon Ke Dev… Mahadev
 • Yeh Hai Mohabbatein
 • Ishqbaaaz
 • Sarabhai vs Sarabhai
 • Tants Pluss
 • Nazaar
 • Kas ma tohin tulla proua?

Vaata Hotstarti väljaspool Indiat

Kui teile meeldivad sportlikud meelelahutused, Bollywoodi lavastused ja ainulaadne sisu, nagu mina, siis on Hotstar kanal, mis teil oma raamatukogus olema peab. Õnneks saate kasutada VPN või nutikas DNS-i vabastage Hotstar väljaspool Indiast. Ära mõtle sellele veel korra ja saa aru ExpressVPN-i tellimus siin.

Mida sa sellest kõigest arvad? Kas teil on parem viis Hotsari vabastamiseks? Kui jah, siis palun jagage seda allpool olevas kommentaaride jaotises.