Kuidas saada Twitch VPN-ist lahti?

Twitchi blokeeringu avamine VPN-iga? Veebimängud ja täpsemalt mitme mängijaga mängud on viimastel aastatel kogunud tohutut populaarsust. Sellised mängud nagu Fortnite, PUBG ja H1Z1 on kaasanud oma mängijad eepilistesse lahingutesse ja suunanud nad kõikvõimalikele missioonidele. Kui palju mänge on tõusuteel, tuleb vajadus saada osavateks mängijateks. Mis oleks parem viis õppida kui vaatamine? Kui ainult oleks olnud võimalus, kuidas mängijad saavad üksteise mängu vaadata?


Oota, oodake, ja seda nimetatakse Twitchiks. See voogesituse teenus võimaldab pühendunud mängijatel oma mängukaadreid salvestada ja seejärel kogu maailmale jagada. Nüüd on Twitchi abil võimalus vaadata ja jagada teie või teiste mängitud mängu kaadreid. Kuna Twitch on otseselt seotud võrgumängudega, võib see olla blokeeritud töökeskkonnas ja koolides. See on blokeeritud, mis siis? See ei tähenda, et te sellele juurde ei pääse. Saate tõhusalt mööda minna kõigist Twitchile ja vaadata, kuidas Twitch on blokeerimata kasutades VPN-i oma arvutis, Macis, Andriodis, iOS-i operatsioonisüsteemides, Fire TV, Chromecast, Xbox ja PS4.

Twitch on VPN-iga blokeerimata

Twitch on VPN-iga blokeerimata

Mis on tõmblemine?

Twitch on otseülekande videoplatvorm, mis on põhiliselt pühendatud “kõikidele mängudele”. See pakub otseülekandeid sadadest mängijatest, kes mängivad, ning võimalust nendega otse-eetris suhelda. Twitch saab tasuta jälgida oma lemmiksaadete edastajat või tellida tasulisi kanaleid. Twitchile annab teatud veetluse see, et see toob maailma esile erinevad isiksused. Mõnele inimesele meeldib lihtsalt vaadata, mis nende lemmiksaadete edastajatel / mängijatel valmis on. Veelgi huvitavam on see, et ventilaatori ja striimeri vahel pole piire ega piire. Lisaks on Twitchil ja Esportsil ühendus juba pikka aega. Seda seetõttu, et Twitch pakub vaatamismõõdikuid, mis hõlbustavad sponsoritega läbirääkimisi.

Kuidas saada Twitch VPN-ist lahti?

Pole midagi, mida VPN saaks blokeerida, sealhulgas Twitch. Kui elate riigis, kus rakendatakse tugevat tsensuuri, ei pruugi Twitch olla saadaval. Sellised sotsiaalmeedia platvormid on blokeeritud, kuna valitsusel puudub kontroll eksponeeritava ja jagatava sisu üle. Samuti võib teil olla keeruline vaadata, kuidas Twitch on blokeerimata koolis, kolledžis, tööl jne. Põhjuseks on see, et need organisatsioonid kasutavad sisemisi võrke, mis ei saa hakkama ülemäärase ribalaiuse tarbimisega.

Kui kuuluksite nende õnnelike hulka, kellel on juba juurdepääs Twitchile ja siis mingil põhjusel blokeeritud, võite olla Twitchi IP-blokeerimise ohver. Twitch keelab praktiliselt nende mängijate IP-aadressid, kes on rikkunud nende teenusetingimusi. Mõnikord ei pruugi teid isegi blokeerida. Teie Interneti-teenuse pakkuja võib lihtsalt tõmmata teie tõmbekogemusi ja saate selles kindel olla, kui käivitate väikese kiiruskatse. Kui soovite kõigist neist tõmblustega seotud probleemidest kõrvale hoida, soovitame teil kasutada VPN-i. Siin on kuidas kasutate VPN-i, et vaadata Twitchi blokeeringut.

 1. Liituge VPN-i pakkujaga (soovitame ExpressVPN-i).
 2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige seadmesse, milles soovite mänge vaadata.
 3. Käivitage rakendus.
 4. Ühendage mis tahes VPN-serveriga.
 5. Laske Twitchil tuua võrgumängud teie ekraanile.

Parim tõmblemise blokeerimise VPN

VPN-e on palju ja nad konkureerivad oma õigustatud koha pärast turul. Igal neist VPN-teenuse pakkujatest on erifunktsioonid, mis muudavad selle teisest eristatavaks. Twitchi tõrgeteta toimimiseks on vajalik usaldusväärne, kiire ja turvaline VPN. Siin on Twitchi kolm parimat VPN-i. Kui neist ei piisa, siis vaadake allpool olevat VPN-teenuse pakkujate tabelit. Kui otsite kõigi nende VPN-ide kohta põhjalikku analüüsi, lugege meie parimat Twitchi VPN-i arvustust.

ExpressVPN

ExpressVPN on üks turul kõige paremini saavutatud ja usaldusväärseimaid teenuseid ning see on Twitchi jaoks parim VPN. Nad ei suuda kunagi pakkuda usaldusväärseid ja kvaliteetseid teenuseid. Kiire kiirus, karmid krüptimised ja kõrge turvalisusega meetmed moodustavad ExpressVPN-i tähenduse. Rääkimata selle piiramatust ribalaiuse funktsioonist, mis kvalifitseerib ExpressVPNi ideaalseks VPN-teenuse pakkujaks võrgumängude voogesituse voogesituseks.

NordVPN

NordVPN on ennast tõestanud kui kõige turvalisemat VPN-teenuse pakkujat kogu maailmas. Nad võtavad krüptimist väga tõsiselt ja sel põhjusel on neil krüptimissüsteem DoubleVPN. Räägi lisaturvalisusest. Online-mängimine pole kunagi olnud NordVPN-iga turvalisem, mis teeb sellest suurepärase VPN-i Twitchi jaoks.

IPVanish

IPVanish pakub suurepäraseid kiirusi, laskudes kunagi alla 10Mbps, mis aitab kasutajatel kasutajatel voogesituseta mänge ilma katkestuste ja viivitusteta. Parima Twitchi kogemuse saamiseks on toote optimeeritud serverite abil üsna lihtne konfigureerida. IPVanish pakub muljetavaldavaid funktsioone, mis muudavad selle mängijatele ideaalseks, sealhulgas personaalarvutitele, Macile, Androidile, iOS-ile ja Amazon FireStickile mõeldud VPN-i rakendused.

Vaadake Twitch blokeerimata

Mängijad saavad Twitchi abil vaadata, kontakteeruda ja jagada teiste hasartmängude kogukonna liikmetega kogu maailmas. Teenuse sotsiaalse võrgustiku aspekt on teinud Twitchist praeguse eduka platvormi. Sisu ja funktsioonide mitmekesisus on piisav igasuguste mängijate tähelepanu äratamiseks ja kui Twitch hoiab seda kursis, ületavad nad oma 2 miljonit kuus ringhäälinguorganisatsiooni ja 100 miljonit vaatajat. Kui olete saanud VPN-i, pole vaja muretseda Interneti-teenuse pakkuja otsimise või IP-blokeerimise pärast. Vaadake Twitchit blokeerimata koolis, lõunatunnil, töökohal ja kõikjal, kus soovite.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map