Kuidas vähendada latentsi Mortal Kombat 11-s

Ma võin sõna otseses mõttes öelda, et võrgus mängides on kõigil meist olnud palju viivitusi ja latentsusi. See on probleem, millega silmitsi seisame, kui osaleme sellises võitlusmängus nagu Mortal Kombat 11. Keegi ei taha pääseda matšile, kus peate rohkem kui üks kord tagasi edasi vajutama, et Scorpion saaks oma oda vallandada. See on päris masendav. Kuid ärge muretsege. Meil on mõned oma mängu käigud. MK 11 hilinenud probleemid saate lahendada järgmiselt.


Kuidas parandada Mortal Kombat 11 viivitust

Kuidas parandada Mortal Kombat 11 viivitust

Mortal Kombat 11 latentsusajad ja viivitused

Kas olete kunagi küsitlenud kõike, mis on seotud teie Internetiga? Kas sa käisid kunagi: “Minu Interneti-pakkujaga on kõik korras, ta teeb seda kõikjal, kus ma olen. Ma ei tea, mida teha ”? Jah, ma olen ka ise Mortal Kombat mängija ja võin ausalt öelda, et tean, kuidas te end tunnete. Heaks MK-mängijaks olemine tähendab, et teate mõnda pikka transist, eks?

Noh, kujutage ette end keset online-matši kombinaati ja teid segab viivitusprobleem? Kui hulluks see teid teeks, kui see teile matši maksab? Probleem on selles, et ohtu ei sea mitte matš ise, vaid see on teie asetus teiste mängijate seas. Mitte ainult, kuid kui kaotate ühenduse, võib kogu teie maine olla ohus. Ma mõtlen tõesti “kvantiteeti”? Kas te seda kunagi nägite??Kvaliteet

See on halvim asi, mida üks veebipõhine MK-mängija võib läbi elada. See tähistab teid quitterina just seetõttu, et teie ühendus nurjus. Aitab sellest. Oleme täna siin, et vabaneda Mortal Kombat 11 mahajäämusprobleemidest. Teisisõnu oleme siin selleks, et need lõpetada.

Kuidas parandada Mortal Kombat 11 viivituse probleeme

PlayStation 4 kasutajatel on aeg-ajalt probleeme konsooli külmutamise või mahajäämisega. Me rääkisime sellest, kui tüütu see võib olla, kui mängite mängu Mortal Kombat 11. Õnneks ei pea te enam taluma mahajäämiste „jõhkrust”. Siin on Mortal Kombat 11 latentsuse ja mahajäämuse fikseerimise peamised viisid.

1. Vabastage ruumi

Vähe ruumi on oluline tegur, mis võib teie konsooli drastiliselt aeglustada. Isegi kui te ei mängiks võrgus, võib mäng aeg-ajalt külmuda. Seetõttu minge alati edasi ja vabastage konsoolist soovimatud andmed. PS4-s kasutamiseks peate toimima järgmiselt.

 1. Minge põhiekraanilt Seaded.
 2. Kui olete seal jõudnud, minge edasi Süsteemi salvestushaldus.
 3. Lisateabe kuvamiseks valige nüüd mõni kategooria.Vabastage PS4 salvestusruum
 4. Nüüd saate valida, mida kustutada, kui teil pole andmeid vaja.
 5. Vajutage nuppu Valikud nuppu ja valige Kustuta
 6. Kui olete lõpetanud, leiate, et PS4 on muutunud senisest palju kiiremaks.

2. Taastage oma andmebaas

Kui olete oma PS4 pikka aega kasutanud, hakkab teie andmebaas täituma, ilma et oleksite isegi märganud. Sellepärast peaksite aeg-ajalt oma andmebaasi uuesti üles ehitama. See suurendab teie konsooli jõudlust suurepäraselt ja aitab teil mahajäänud probleemist välja tulla. Selleks toimige järgmiselt.

 1. Lülitage PS4 välja, hoides toitenuppu all, kuni kuulete sellest kaks piiksu. See näitab, et teie PS4 on välja lülitatud.
 2. Nüüd peate oma konsooli taaskäivitama, kuid seekord turvarežiimi. Selleks saate toitenuppu all hoida, kuni kuulete teist piiksu.
 3. Turvarežiimis olles ei tööta teie kontroller traadita ühenduse kaudu. Peate selle USB-kaabli abil ühendama.
 4. Minge alla ja valige Andmebaasi taastamine. Andmebaasi taastamine
 5. Pärast seda skannib teie PS4 draivi ja loob kogu andmebaasi uue andmebaasi.
 6. Oodake, kuni protsess on lõpule jõudnud, ja teil on kiire PS4, et saaksite maksimaalselt mängudest rõõmu tunda.

Pange tähele, et selle valmimine võib võtta kaua aega. See sõltub teie andmeühikute arvust ja tüübist.

3. Parandage oma Interneti-ühendust

Seda saab teha mitmel viisil. Mõni neist vajab tehnilisi oskusi, teised maksavad aga paar penni. Mõlemal juhul aitan ma teid välja. Interneti-ühenduse parandamiseks mängukogemuse saamiseks saate teha järgmist:

Kasutage Ethernetit: Optimaalse jõudluse saavutate võrgumängu mängimisel juhtmega Etherneti ühenduse kaudu. Traadita ühendused kipuvad aeglustuma ja mõjutavad teie võrgumängu kvaliteeti. Kui ühendate oma PS4 Interneti-ühenduse abil Etherneti kaabli abil, säilitate minimaalse ribalaiuse ühenduse, mis on vajalik korraliku võrgumängu jaoks.

DNS-server: Server, mille teie Interneti-teenuse pakkuja teile automaatselt määrab, kui tellite teenuse, võib teie teenus mõnikord ebaõnnestuda. See võib kasutamisega hõlpsalt üle koormata, eriti kui teie elukoha piirkonnas pole palju teenusepakkujaid. Kui aga teil on muutke oma PlayStationi DNS-i sätteid, võite saada parema ühenduse MK 11 mängimiseks ilma igasuguse latentsuseta.

Peata allalaadimine: Enne võrgumängu alustamist veenduge, et kõik kodus olevad seadmed ei laadiks midagi alla, sealhulgas teie PS4. Te ei pruugi märgata, et teie konsoolile laaditakse alla värskendus. Niisiis, kontrollige enne veebilahingusse otse suunamist. See saab täiustage oma PlayStation 4 Interneti-kiirust.

Mängude ruuter: Nii lihtne, ostke mängude ruuter. Sellised ruuterid on mõeldud spetsiaalselt mängijatele, et aidata latentsusaega madalamal hoida. Neid võib leida palju Internetist või teie naabruskonna elektroonilisest poest. Kui soovite abi, proovige Neat Gear XR 500 Gaming Routerit.

4. Uuendage oma konsooli

Kas olete kunagi kontrollinud, kas teie PS töötab uusima püsivaraga? See on midagi, mida peaksite igapäevaselt tegema. Parema jõudluse tagamiseks veenduge, et teie PS4 töötab uusima värskendusega. See vähendab märkimisväärselt mahajäämusi, millega võrgumängudes kokku puutute, ja väldib probleemide külmutamist.

5. Kasutage virtuaalset privaatvõrku

Kui sa installige VPN oma PlayStation 4-le, saate lülitada serveri läbi. Teisisõnu suunatakse teie andmed ümber teie valitud serveri kaudu. Saate valida ühe, kus MK 11 mängimise hetkel pole pingiaega. Ühendamine ka VPN-iga väldib Interneti-teenuse pakkuja surumist, mis tähendab, et teie Interneti-kiirust ei muudeta enam.

Mida peate tegema, tehke järgmist.

 1. Registreeruge VPN-teenuse pakkujaga. Soovitan tungivalt ExpressVPN-i.
 2. Kuna VPN-i ei saa otse teie PS-l kasutada, peate seda tegema seadistage ruuteril VPN.
 3. Pärast seda logige oma kontoga sisse ja looge ühendus serveriga, mida peate oma mängukogemuse jaoks sobivaks.
 4. Nüüd käivitage Mortal Kombat ja ärge muretsege viivituste pärast.

ExpressVPN on üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes aitab teid käepärase ülesande täitmisel. Sellel on serverid üle kogu maailma, mis tulevad ülikõva kiirusega. Võite näha ka muude loendit Mortal Kombat 11 parimad VPN-id allolevas tabelis.

Kuidas parandada MK 11 mahajäämust – lõplikud mõtted

Kui mängusisene mahajäämus algab, on teil iga tehtud käigu vahel paar sekundit viivitust. Teie vastane lööb suurepäraselt iga kombinaadi, kui te seisate seal midagi tegemata. Teil jääb puudu lihtsamatest kombinatsioonidest ja kaotate pärast mängu. Rääkimata sellest Kvaliteedist, mis on kõige alandavam kõigist. Mõnede siin-seal näpunäidete abil saate siiski oma MK11 kogemust optimeerida. Tutvuge juhendiga, mille ma teile edastasin, ja saate need kohe valmis.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map