Kuidas alla laadida Netflixi sisu võrguühenduseta vaatamise jaoks

Kas sa oled proovinud Netflixi offline vaatamine? Kui ei, siis peaksite kohe alustama, kuna see säästab palju aega ja aitab voogesituse ajal vältida ootamatuid ühenduse probleeme. Kui te ei tea, kuidas seda teha, lubage mul teile näidata kuidas saate Netflixi sisu vaevata alla laadida.


Kuidas alla laadida Netflixi sisu võrguühenduseta vaatamise jaoks

Kuidas alla laadida Netflixi sisu võrguühenduseta vaatamise jaoks

Netflixi võrguühenduseta vaatamine – kiire sissejuhatus

Kui te ei tea seda veel, on Netflix tutvustanud meile uut võrguühenduseta vaatamise võimalus. See funktsioon võimaldab teil seda teha laadige alla oma filme või telesaateid ja vaadake neid hiljem võrguühenduseta.

Kahjuks on sellel funktsioonil mõned piirangud, kuna teil pole lubatud kõiki teegis olevaid pealkirju alla laadida. Valitud on mõned saated ja filmid, mida saab alla laadida, samas kui teised on saadaval ainult voogesituse jaoks.

Kuna see funktsioon hõlmab mõnda filmi ja saadet, mis pole originaalid, lisab kanal allalaadimisfunktsioonile rohkem pealkirju, kui arvate,.

Veel tuleb mainida, et allalaaditud filme ja telesaateid ei saa vaadata väljaspool Netflixi rakendust. See tähendab sind ei saa neid vaadata teie seadme vaikepleieri ega muude tootjate rakenduste kaudu.

Kui teil on hääle andmise viis, lubage mul seda teile kurvalt öelda, Netflix ei luba teil allalaaditavat jagada oma sõpradega. Isegi kui nad kasutavad ka rakendust, ei kuvata faile failisüsteemis ega sisalda jagamisvalikut.

Lõpuks on see punkt väga oluline, kui olete pidevalt alla laaditud. Allalaadimise eelistamine ei ole kohaldatav kanali teenuses. Allalaadimiste peatamine peatab kõik. Peatamiseks ei saa valida ühte allalaadimist samal ajal kui lõpetad teisega.

Kuidas seadmesse Netflixi sisu alla laadida

Ekraanil oleva nupuvajutuse või kraani koputamisega saate oma lemmiksaateid ja filme vaadata igal pool ja igal ajal. Selleks pole teil vaja isegi Interneti-ühendust. Laadige lihtsalt alla Netflixi pealkiri koju ja minge kuhu soovite, koos maantee meelelahutuslike pealkirjade loendiga. Aga kui te ei tea, kuidas seda teha, siis kuidas saate nautida Netflixi silmapaistvat funktsiooni? Oh, sellepärast oletegi siin kõigepealt. Vaatame, kuidas saate alla laadida Netflixi sisu võrguühenduseta vaatamiseks.

iPhone / iPad

IPadi omamine on parim võimalus allalaaditud Netflixi sisu voogesitamiseks. Esiteks on ekraani korralik vaadata lennukis, autos või mujal. Muud kui iPadid on teadaolevalt pikaajalised, kui räägime selle aku tööajast. Nii iPadi kui ka iPhone’idel on sama rakendus ja samad funktsioonid. Seetõttu on see osa mõlemale seadmele.

Nüüd saate sarja alla laadida ja nautida teedel vaatamist Netflixi originaale. Kuid enne kui lõbusatesse sündmustesse asuda, vaatame, kuidas kõigepealt sisu alla laadida.

 1. Esiteks, käivitage rakendus Netflix oma iPadis või iPhone’is ja logige sisse oma kontole. See on muidugi siis, kui te pole veel sisse loginud.
 2. See viib teid Netflixi avalehele. Nüüd valige oma film või saade, mida soovite alla laadida.Netflix iPad
 3. Just pealkirja paremal pool näete a “Lae alla” ikoon. See on nagu nool lõuna poole.
 4. Pärast seda algab allalaadimine. Pidage meeles, et kui see on telesaade, tervet hooaega ei saa alla laadida, ainult üks osa korraga.
 5. Kui allalaadimine algab, a edenemisratas võtab noole koha.Laadige alla iPadis
 6. Kui allalaadimine on lõppenud, saate seda voogesitada kõikjal, kus vajate, ilma Interneti-ühenduseta.

Android

Androidi kasutamise ajal on saate allalaadimine sama lihtne, kui koputada allalaadimisnuppu ja lasta Netflixil ülejäänutega hakkama saada. Teil on vaja ainult Interneti-ühendust ja muidugi kehtivat liitumislepingut. Kui teil on Android ja teil on endiselt küsimus, kuidas allalaadimisprotsessis liikuda, siis tehke järgmist.

 1. Esiteks, käivitage rakendus Netflix oma seadmes. Kui olete juba sisse logitud, siis olete siin.Netflix Androidi avaleht
 2. Pärast seda, valige saade või film soovite alla laadida. Minu näites kavatsen kasutada Luciferi.Netflix Valige Kuva
 3. Nüüd vajutage allalaadimisikooni see on selle episoodi kõrval, mida soovite saada.Netflix Vajutage allalaadimisnuppu
 4. Lõpuks on teie fail kaustas allalaadimise sektsioon.Teie üksus laaditakse alla
 5. Oodake, kuni see lõpeb, ja saate vaadata võrguühenduseta režiimis.

Windowsi arvuti

Saate vaadata saateid võrguühenduseta oma Windowsi arvutis, kuid mitte brauseris, mu sõbrad. Ehkki Netflix on voogesituse jaoks saadaval veebibrauseri abil, on allalaadimisfunktsioon rakendatav ainult rakenduse sees. Olenemata olukorrast on see suurepärane uudis arvutikasutajatele, kes naudivad oma seriaale ja filme 14 ″ ekraanil. Minge edasi, hankige Netflixi Windowsi rakendus ja järgige minu juhiseid, sest näitan teile täpselt, kuidas oma eelseisvale teekonnale mõned pealkirjad alla laadida:

 1. Kui teil seda rakendust veel pole, minge Windowsi poodi ja laadige see alla.
 2. Logige sisse oma Netflixi mandaatidega. See viib teid põhiekraanile.Netflix WIndows
 3. Nüüd, vali pealkiri soovite alla laadida. See on üsna lihtne, allalaadimisikoon on nähtav otse.
 4. Valisin näituseks Underworldi, seal on allalaadimisnupp.Netflix Windowsi allalaadimine
 5. Lõpuks, avage menüüjaotis ekraani vasakus ülanurgas, valige Minu allalaadimised, ja kontrollige allalaadimise edenemist.Klõpsake Minu allalaadimised

Mac OS

Kahjuks ei saanud kõik Apple’i tooted nii õnnelikud, et Netflixi abil sellist funktsiooni pakkuda. Probleem on selles rakendust pole isegi Maci seadmetes allalaadimiseks olemas. Ma räägin teile mõne sekundiga täpselt, miks. Nüüd on see, mida ma sain, kui otsisin oma maci jaoks rakendust Netflix.Netflixi rakendus Mac

Ilmselt Netflixi rakendus hõlmab ainult iPhone’i, iPadi ja Apple TV-d kui tegemist on Apple’i toodetega. On tõesti raske teada, miks, kuid ma võin arvata mõned põhjused. Osa sellest võib sisaldada seda, mida me nimetame toodete litsentsimiseks. Netflix usub, et kaitseb oma sisu piraatluse eest. Võib-olla ei tea te seda, kuid sisu voogesitamine Macis muudab sisu piraatmise väga lihtsaks.

Hiljem vaatamiseks ei pea te saadet isegi alla laadima. Kõik, mida peate tegema, on seada soovitud video jaoks salvestus ja see on teie kõik. Hea küll, ma tean, et enne video esitamist peate kogu video läbi mängima, kuid kas see pole järgmine parim asi? Pärast video salvestamiseks ideaalse tööriista saamist saate selle siis salvestada ja vaadata võrguühenduseta režiimis igal ajal. Minu arvates on just see, miks Netflix ei luba Maci kasutajatel oma rakendust alla laadida.

Ma ei julgusta sellist tegevust sest see läheb vastu autoriõiguse seadustele. Seega, kui olete Maci kasutaja, siis lihtsalt pidage kinni Netflixi veebisaidist, et selle sisu legaalselt voogesitada.

Netflixi nutikas allalaadimine

See on mõeldud ainult Androidi ja iOS-i kasutajatele. Seal on funktsioon nimega Nutikad allalaadimised. Selle valiku lubamine võimaldab teil automaatselt tehtud jaod kustutada. Saate seadistada teatud seeria ja rohkem episoode laaditakse alla ilma protsessis osalemata.

Kõik, mida peate tegema, on minna rakenduse seadete juurde ja libistada nutikate allalaadimiste lüliti küljele Sees. Nutikas allalaadimine

Soovitan jätta osa „Ainult WiFi” sisselülitatuks, kuna nutikas allalaadimine võib alla laadida mitu osa, sõltuvalt sellest, mida olete vaadanud. Kui vaatasite nagu 3 episoodi, siis on järgmine kord, kui telefon Interneti-ühenduse loob, kadunud ja kolm teist hakkavad alla laadima.

Kui kaua allalaadimine kestab?

Kui arvate, et pärast allalaadimist on maailm omanduses, mõelge uuesti. Netflixi allalaaditud pealkirjadel on piiratud aeg enne nende allalaadimisjaotise aegumist. Enamasti käivitub taimer siis, kui teil on vähem kui 7 päeva filmi või show vaatamiseks.

Netflix peab nende veebisaidil seda ütlema:

„Pärast pealkirja oma seadmesse allalaadimist on teil piiratud aeg selle vaatamiseks enne selle aegumist. Aeg sõltub individuaalsetest litsentsidest ja võib pealkirjast sõltuvalt erineda. Pealkirjad, mis aeguvad teie seadmest vähem kui 7 päeva pärast, kuvavad aja, mis teil on jäänud Netflixi rakenduse allalaadimiste lehel..

Mõni pealkiri kaotab kehtivuse 48 tundi pärast esituse esmakordset vajutamist. Kui olete hakanud mängima ühte neist pealkirjadest, näete allalaaditavate toodete lehel mitu tundi teil on jäänud. Võite allalaaditud pealkirja vaadata nii mitu korda, kui soovite, enne kui see aegub. ”

Veel üks küsimus, mis meid kummitab, on järgmine: „Kas saate allalaaditud faile vaadata ka siis, kui teie tellimus on aegunud?” Olen üsna kindel vastus on ei. Rakendusele pääsemiseks on vaja aktiivset kasutajanime ja parooli. Ilma aktiivse abonemendita, võidakse teil keelduda kõigist privileegidest, mis teil varem olid.

Kas Netflix on uus? Hankige tellimus

Harva on neid, kellel tänapäeval pole Netflixi kontot. Kui olete aga üks neist, Netflixi konto saate luua järgmiselt:

 1. Esiteks minge lehele Netflixi ametlik veebisait ja klõpsake nuppu “Proovige 30 päeva tasuta”.Registreeruge tasuta prooviversiooniks
 2. Pärast seda klõpsake järgmisel lehel „Vaata plaane”.
 3. Teil on 3 kava vahel valida. Igal neist on oma omadused. Võite valida Põhiline (8,99 dollarit), Standard12,99 dollarit) või Lisatasu (15,99 dollarit).Valige plaan
 4. Esitage nüüd konto loomiseks oma e-posti aadress ja parool.Esitage oma e-posti aadress Netflix
 5. Vali maksemeetod. Teil on mitu võimalust, sealhulgas Krediit- või deebetkaart (Visa, Mastercard, Amex või Discover), PayPal, või Netflixi kinkekaart.Valige makseviis
 6. Lõpuks koputage nuppu „Alusta liikmesust“ ja teist saab Netflixi uusim tellija.

Veel jaotisi VPN-iga

Netflixi konto abil saate kasutada väga erinevaid parimaid Netflixi originaale, mis iial olemas on. Kuid VPN-iga saate pääsege juurde Netflixi täielikule Ameerika kogule, ükskõik kus te ka ei viibiks. Ehkki tänapäeval on voogesituse teenus saadaval peaaegu kõikjal, selle sisukogu on regiooniti erinev. 

Teisisõnu, see, mida Ühendkuningriigis saate, on väga erinev sellest, mida võite saada Prantsusmaal. Siiani on Ameerika regioon saab parimat Netflixi pakutavast. Mis aga teeb nad sinust paremaks?

Ka teie peaksite saama vaadata voogesitushiiglase parimat, nagu iga teine ​​ameeriklane. Seetõttu vajate selleks VPN-i abi muutke oma asukohta ja näib, et sirvite USA regioonist veebit. Nii et ilma täiendava vaevata saate seda teha järgmiselt juurdepääsu American Netflixile kõikjal maailmas:

 1. Selle ära löömiseks peate registreeruge VPN-iga, mis tegelikult töötab koos Netflixiga. Soovitan väga ExpressVPN.
 2. Pärast tellimist, laadige alla ja installige VPN-i rakendus ühilduvas seadmes. Leiate kliente, kes on saadaval saidil Android, iOS, PC, Mac, aga ka FireStick.
 3. Nüüd, logige sisse oma VPN-i kontoga ja minge üle serveriloendisse.
 4. Leidke USA server ja klõpsake nuppu Ühenda.
 5. Käivita Netflixi veebisait või selle spetsiaalne rakendus.
 6. Lõpuks, otsi Star-Crossed. Kui pealkiri on saadaval, on teil nüüd USA Netflix.

VPN kaitseb teie identiteeti kui sirvite veebis teie IP-aadressi peitmine. Mitte ainult seda, vaid kui olete ühendatud VPN-serveriga, saate juurde krüpteerige oma andmed kaitstes seda igasuguse küberrünnaku eest, mis võib teie seadet sihtida. Kas olete endiselt segaduses ja ei saa aru, millist VPN-i pakkujat kasutada? Ära muretse, ma sain su tagasi. American Netflixile väljaspool USA-d pääsemiseks peate kasutama ühte neist Netflixi parimad VPN-id.

Netflixi sisu allalaadimine võrguühenduseta vaatamiseks – lõplikud mõtted

Sisu voogesitamine liikvel olles pole kunagi Netflixi abil lihtsam olnud. Nüüd saate võrguühenduseta vaatamiseks Netflixist tegelikult filme ja saateid alla laadida. Järgige lihtsalt seda põhjalikku juhendit ja olete õigel teel. Nautige.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map