Kuidas Netflix blokeerib VPN-i ja kuidas Netflixi VPN-i keelust mööda minna

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Netflix blokeerib VPN-i ja kas ikkagi on võimalik Netflixi VPN-i keelust mööda minna? Sellel digitaalajastul on televiisori populaarsus vähenenud ja see on andnud võimaluse muudeks meelelahutusvormideks. Kui te ei ole televaataja, kuid ei saa ka ilma oma igapäevase saateta annuseta elada, peab Netflix teie prioriteetide loendis olema väga kõrgel kohal. Nende eksklusiivsete saadete ja filmide jaoks, mida teleris ei kuvata, on Netflix sihtpunkt. See juhtub tänapäeval olema noorema põlvkonna jaoks oluline ressurss.


Netflixi üks populaarseimaid saateid on House of Cards. See saade põhineb poliitilisel abiellumisel, kus esirinnas on kaks sotsiopaati ja ebamoraalsed inimesed (või koletised). Nad hoolivad ainult endast ja kõik, kes nende teele astuvad, tapetakse kas sõna-sõnalt või piltlikult.

Kuidas Netflix blokeerib VPN-i ja kuidas Netflixi keelust mööda minna

Kuidas Netflix blokeerib VPN-i ja kuidas Netflixi keelust mööda minna

Netflix on piiratud piirkonnaga

Kuid Netflixi üks suur puudus on see, et see on piirkonnapõhine. Nii et kui olete Indias, ei pääse te juurde American Netflixile või kui viibite USA-s, ei saa te vaadata Netflix UK-d. Saate vaadata ainult seda, mis teie riigi jaoks saadaval on.

Muidugi oli selle probleemi lahendamiseks kunagi probleeme, kuni Netflix sai nutikaks ja hakkas blokeerima virtuaalset privaatvõrku (VPN), mis krüpteerib IP-aadressid. Nüüd on vaatajad takerdunud piirkondliku Netflixi vaatamisele.

Kas pole mingit võimalust sellest ähvardusest mööda minna?

Loe edasi, et teada saada.

Mis on Netflix?

Netflix on Ameerika meelelahutusettevõte ja voogesitusteenus, mis asutati 1997. aastal, ehkki selle populaarsus on hiljuti kasvanud tänu sellele, et teenus on nüüd saadaval kogu maailmas. Netflixi liitumislepingu abil saavad vaatajad vaadata Interneti-ühendusega seadmetes eksklusiivseid ja auhinnatud telesaateid, filme ja dokumentaalfilme arvutist nutitelefoni tahvelarvuti või nutiteleri juurde.

Ainus probleem on see, et Netflix pakub riigipõhiseid teenuseid. Nii et kui soovite vaadata teistes riikides saadaolevaid saateid, siis ei saa. Kuid selle leidmiseks oli ka võimalusi, kasutades lihtsalt VPN-teenust. Kui VPN-teenused võimaldavad teil teisest riigist Netflixile juurde pääseda, kuvatakse saate vaatamisel järgmine tõrge:

„Tundub, et kasutate blokeerijat või puhverserverit. Lülitage mõni neist teenustest välja ja proovige uuesti. ”

Miks see juhtub??

VPN-teenus krüpteerib teie IP-aadressi ja hoiab teie sirvimisseansi privaatsena. See oli eelistatud meetod Netflixi pääsukontrollist kõrvalehoidmiseks alles hiljuti, kui voogesitusteenus hakkas VPN-e tuvastama ja blokeerima.

Netflix tegutseb igas riigis eraldi üksusena, sest kui ta filmi õigusi ostab, peab ta kirjutama iga riigi kohta eraldi lepingu. Seetõttu on piiriülese juurdepääsu piiramine juriidiliselt kohustuslik.

VPN-teenuse kasutamine selle piirangu vältimiseks on teatud määral ebaseaduslik. Netflixil on VPN-ide üle range kontroll ja ta saab neid puhverservereid hõlpsalt tuvastada ja blokeerida. See ei ole takistanud inimesi proovimast teisi lahendusi. Kui Netflix blokeerib ühe lahenduse, tulevad VPN-teenused kasutusele teisega.

Kuidas siis Netflixi VPN-i keelust mööda minna?

Abonentide jaoks on kaks võimalust: lihtsalt jälgige, mis teie riigis saadaval on, või kasutage VPN-teenust, mis endiselt töötab. Esimese valiku juurde jäämine on parem, sest kunagi ei tea, millal Netflix VPN-i blokeerib.

Kui olete huvitatud teisest võimalusest, siis siin on VPN-teenuste loend, mis töötab endiselt Netflixi jaoks.

ExpressVPN: See kiire ja usaldusväärne VPN-teenus võimaldab teil pääseda juurde Netflix USA-le, Netflix Kanadale ja Netflix Germany-le.

Privaatne VPN: Sellel Rootsi-põhisel VPN-teenusel on serverid üle kogu maailma, mis võimaldab teil pääseda juurde kuni 13 erinevale Netflixi piirkonnale.

TugevVPN: Erinevalt nimest, on see fantastiline VPN-teenuse pakkuja, kui soovite pääseda juurde Ameerika ja Briti Netflixile. See pakub kiiret ja üldiselt suurepärast VPN-teenust.

BulletVPN: See VPN-teenus sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad minna üle Ameerika Netflixile väljaspool USA-d.

Mida Netflix sellega teeb?

Viimati kuulnud Netflix tegeleb selle probleemi lahendamisega, pakkudes ülemaailmset juurdepääsu kogu maailmale, nii et tellijad ei pea teiste riikide saadete vaatamiseks kasutama VPN-i ega muid meetodeid. Kui see asi õnnestub, võib inimestel olla täielik juurdepääs kõikidele Netflixi saadetele, olenemata sellest, millises riigis nad viibisid. Kuid vähemalt praegu ei paku kõik Netflixi piirkonnad sama sisu.

Kuidas Netflixi VPN-keelust mööda minna – lõppsõna

Kuni Netflix ei leia selle probleemi lahendamiseks legaalset viisi, pole teistes piirkondades Netflixile juurdepääsu saamiseks muud meetodit, välja arvatud endiselt toimivate VPN-teenuste abil. VPN-i valimisel veenduge, et Netflix pole neid juba blokeerinud. Enamik VPN-i pakkujaid valetab selle eest, et saaksite nende teenust osta. Piiramatu Netflixi vaatamiseks VPN-i kaudu tehke kodutöö enne hüpata vagunile.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map