Kuidas saada Ameerika Netflixi Apple TV-st väljaspool USA-d

Kui teil on Apple TV ja elage väljaspool USA-d, võisite märgata, et teie Netflix raamatukogu pole see raamatukogu, mida olete kaua oodanud. Seda seetõttu, et teie Netflixi teek kuvatakse 10 korda vähem sisu kui Ameerika Netflixi raamatukogu.


Mis võiks olla teie Apple TV-le parem lisa kui USA Netflixi voogesitamine sellel? Kuigi võite seda arvata American Nexflix on väljaspool USAd juurdepääsematu, te eksite. American Netflixi välismaal oma Apple TV-sse saamiseks võite kasutada kahte viisi. Ma räägin teile kõigist nendest kahest tööriistast allpool.

Selles artiklis selgitan teile, kuidas saate muutke oma Netflixi piirkonda, et USA-s versioon voogesitataks teie Apple TV-s. 

Vaadake Apple TV-st Ameerika Netflixi

Vaadake Apple TV-st Ameerika Netflixi

Vaadake Apple Netflixi Ameerika TV-st – Intro

Netflixi USA saamiseks, saate oma iTunes’i konto muuta USA-ks. Mida peate tegema, on järgmine:

 1. Minge seadetesse > Üldine > iTunes Store > Asukoht.
 2. Nüüd, muutke oma asukoht USA-ks.
 3. Juurdepääs Netflix USA-le ja voogesitus ükskõik kuhu. 

Kui teie Netflixi teegi sisu on piiratud, saate seda kasutada VPN või nutikas DNS. Seega, kui otsustate muuta kogu oma Apple TV iTunes’i asukoha USA-ks, saate juurdepääsu mõnele järgmistest allpool loetletud kanalitest:

 • Netflix
 •  Ajaloo kanal
 • WWE võrk
 • Hulu
 • HBO Mine
 • Vaata ABC-d
 • Disney kanal
 • MLB
 • NHL
 • NBA

Kuidas saada Ameerika Netflixi Apple TV-st välismaal

Järgige neid juhiseid Apple TV-s oma Netflixi piirkonna muutmiseks USA-ks:

 1. Leidke VPN-teenuse pakkuja väärt teie tellimust.
 2. Hankige VPN-i rakendus arvutis, Macis, Androidis, iOS-i seadmes.
 3. Käivitage VPN-rakendus, ja siis Logi sisse.
 4. Nüüd, otsige serverite loendist ameeriklase jaoks.
 5. Ühendage Ameerika serveriga omal valikul.
 6. Lõpuks, külastage Netflixi veebisaidil või juurdepääsu Netflixi rakendusele.
 7. Nüüd saate voogesitage Netflix USA Apple TV-s.

Parim Netflixi USA VPN Apple TV-s

ExpressVPN hõlmab kõiki põhitõdesid alates kiirus turvalisuseni. Selle deblokeerimise võimalused pole võrreldavad ja võib saada teile soovitud sisu olenemata teie geograafilisest asukohast. ExpressVPN tagastab teie raha ilma 30 päeva jooksul küsimusi esitamata.

Pakkuja pakub muljetavaldav arv servereid strateegiliselt hajutatud kohad. Selle kiire serverikiirus ja usaldusväärne maine koos Netflixiga muudavad selle teenusepakkuja vääriliseks. ExpressVPN pole nii kallis kui tundub. ExpressVPN-i pakutavate teenuste tase tõestab, et teie raha ei lähe raisku.

Kui soovite uurida muid võimalusi, aitab see tabel teid läbi VPN-i otsingu.

Vaadake Apple TV-s Ameerika Netflixi – VPN Way

VPN, virtuaalne privaatvõrk on Apple TV ei toeta, mis tähendab, et te ei saa seda oma Apple’i seadmes otse konfigureerida. Kui soovite VPN-meetodit rakendada, peavad teil olema VPN-i võimaldavad ruuterid; hea näide oleks DD-WRT. Kui te ei tea, mida see tähendab, liikuge allolevasse suvandisse Nutikas DNS. Kui te teate, millest ma räägin, on siin rohkem räägitud VPN-ist.

 • Sa saad VPN-i hõlpsalt installida ja kasutada olulistes seadmetes, nagu „iPhone, iPod, Ipad, Android, Mac ja PC”.
 • Tarkvara on vastupidav ja ISP suhtes vastupidav piirangud ja ülevaatused.
 • VPN annab teile kõrge privaatsuse ja turvalisuse tase täieliku liikluse krüptimise tõttu.

Kui otsustate selle läbi teha, peate oma ruuteri konfigureerima VPN-i seadistusega. Protsess on pakkujalt erinev. Niisiis, lugege dokumente ja vajadusel võtke ühendust nende toega. Kokkuvõttes ei tohiks see võtta rohkem kui 10 minutit. Hea on see, et kui see on tehtud, ei pea te oma Apple TV-s täiendavaid muudatusi tegema.

Netflix USA Apple TV-s – DNS-viis

SmartDNS-i seadistamine on sama lihtne kui kümnega arvestamine. Teil on vaja vaid muuta oma DNS-i IP-aadresse ja olete kõik valmis. Kas soovite teha veel seda, mida nutikas DNS-puhverserver võib pakkuda? Lugege allolevat loetelu.

 • A lollikindel seadistamine mis toetab enamikku turul saadaolevatest seadmetest.
 • Sa saad Netflixi piirkondade vahel hõlpsalt vahetada ilma seadme seadistust muutmata.
 • Ribalaiuse karistust pole kuna teie ribalaiuse voost suunatakse ümber ainult väike alamhulk.
 • Üks puudus a Nutikas DNS on see, et ISP piirangud, nagu näiteks, mõjutavad seda kergesti läbipaistvad puhverserverid ja DNS-i kaaperdamine.

Kui olete turul usaldusväärne nutika DNS-i pakkuja, võiksite vaadata Unlocator. See pakkuja pakub üle 200 kanali, 7-päevane tasuta prooviperiood, ja kõrgeimad DNS-kiirused tööstuses. Sellega ei saa valesti minna.

Ameerika Netflix Apple TV-s väljaspool USA-d – avage ja vaadake

Peamine on see, kas viibite Taanis, Soomes, Rootsis, Iirimaal, Suurbritannias, Brasiilias, Kanadas, Peruus, Mehhikos või Hollandis, saate: juurdepääs ja voog American Netflix. Isiklike kogemuste põhjal suudan end kindlalt öelda soovitage ExpressVPN-i.

Niisiis, kui olete huvitatud USA Netflixi vaatamisest oma Apple TV-s väljaspool USA-d, võite kasutada a VPN või Nutikas DNS. Mulle meeldiks teada, mille kasuks otsustate, nii et jätke oma valikud allpool olevasse kommentaaride jaotisse.