Kuidas saada Briti Netflixi USA-s, Kanadas või Austraalias?

Kuidas vaadata Briti Netflixi USA-s, Kanadas, Austraalias või mujal väljaspool Ühendkuningriiki? Nüüd me teame, mida te mõtlete, mis võiks Netflix UK-l olla, et Netflix USA-l seda pole? Muidugi, Netflix USA raamatukogust leiate kõik populaarsemad filmid ja seeriad, kuid kui uurite teisi Netflixi versioone, siis märkate, et Netflix USA-l pole kogu sisu. Netflixi tellijad on teadlikud, et litsentsimis- ja levitamisprobleemide tõttu erinevad nende raamatukogud olenevalt sellest, millises riigis nad asuvad.


See, mida Suurbritannia raamatukogus kuvatakse, ei pruugi seda isegi USA versioonis olemas olla. Üldiselt ei leia 31% Ühendkuningriigi raamatukogu pealkirjadest USA-d. Kahjuks on Netflix UK blokeeritud ja juurdepääsematu väljaspool Suurbritanniat, mis tähendab, et britid emigreeruvad Austraaliasse, Kanadasse ja USA ei pääse sellele juurde. Kui neil on soovi Netflix UK-d vaadata, peavad nad installima VPN-teenuse pakkuja. See VPN võimaldab neil mööda minna Netflix UK-le kehtestatud geopiirangutest, võimaldades neil juurdepääsu selle sisule ükskõik kus. Samuti saavad nad oma saateid ja filme voogesitada arvutis, Macis, Androidis ja iOS-i opsüsteemis.

Kuidas hankida Netflix UK Austraalias, Kanadas ja USA-s

Kuidas hankida Netflix UK Austraalias, Kanadas ja USA-s

Kuidas avada Netflix UK blokeering USA-s, Kanadas või Austraalias

Erinevate riikide raamatukogude võrdlemisel oli Suurbritannia 5052 nimetusega neljandal kohal, jäädes napilt USA ja Kanada taha. See pole liiga räige. See tähendab, et Suurbritannia raamatukogul on erakordselt hea sisu pakkuda. Neid statistilisi andmeid arvestades eeldame, et Briti emigrandid ja rändurid tahaksid säilitada oma juurdepääsu sellele. Nad saavad endiselt vaadata närimiskummi, Happy Valley ja Robozuna väljaspool Ühendkuningriiki, kuid ainult VPN-iga.

Netflix UK blokeeringu avamine USA-s, Kanadas või Austraalias VPN-i abil

Virtuaalne privaatvõrk loob tunneli, mille kaudu teie seade kasutab Internetti. Selle tunneli kaudu edastatud andmed krüpteeritakse viisil, et ükski Interneti-teenuse pakkuja ega kolmas osapool ei saaks seda kätte. VPN suunab teie ühenduse valitud serveri kaudu ka teie ühenduse ümber, tagades sellega privaatsuse ja turvalisuse kõrge taseme. Ja kuna teie IP-aadress annab teie asukoha ära, peate selle muutma, muidugi VPN-iga. Nii saate teha järgmiselt.

 1. Esiteks peate registreeruma VPN-teenuse saamiseks. Soovitame selliseid VPN-e nagu ExpressVPN.
 2. Nüüd, kui olete oma VPN-konto loonud, laadige VPN-i rakendus alla ja installige seadmesse, mida soovite Netflix UK voogesitada.
 3. Käivitage rakendus ja looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga.
 4. Pärast Suurbritannia serveriga ühenduse loomist antakse teile ajutine Britsih’i IP-aadress, mis muudab selle väljanägemiseks nagu asute Ühendkuningriigis.
 5. Nüüd, kui teil on Briti IP, saate hõlpsalt juurde pääseda Netflix UK-le, nagu oleksite füüsiliselt Suurbritannias.

Parim Netflixi VPN

Usaldusväärse VPN-i valimine on protsessi kõige olulisem samm. Kuigi turul on palju usaldusväärseid VPN-e, ExpressVPN on vaieldamatult parim, eriti sisu deblokeerimisega. ExpressVPN ülikiirete VPN-serveritega 94 riigis saate blokeerida kõigi teie armastatud saitide, kanalite, teenuste ja rakenduste koheselt. Vaadake teisi VPN-i teenusepakkujaid, kes aitavad teil Netflix UK hankida Austraalias, Kanadas ja USA-s.

VPN-i eelised

Kui otsite viisi turvalisuse ja privaatsuse saamiseks, on VPN just see, mida vajate. VPN loob selle privaatvõrgu, mille kaudu teie andmeid edastatakse. Teie andmed on krüptitud ja neid hallatakse võrguühenduse ajal. Olete Internetis anonüümne ja tuvastamatu, mis võimaldab teil teha asju, mida te poleks kunagi arvanud tegeliku IP-aadressiga teha. Sisu deblokeerimine on üks paljudest VPN-i funktsioonidest ja eelistest, vaadake nüüd ka teisi:

 • Peida sirvimistegevus kohalikest võrkudest ja Interneti-teenuse pakkujatest.
 • Võimaldab torrentimist ja failide ühiskasutust.
 • VPN-i omamine aitab inimestel failidele juurde pääseda kaugjuhtimisega isegi kodust või muust kohast.
 • Kõrvaldage Interneti-tsensuur ja hoidke mööda tulemüüre.
 • VPN kaitseb teie Interneti-ühendust ja kaitseb teie andmeid häkkerite ja jälgimise eest.
 • Säästke kasutajate raha piiridega seotud ostude abil.
 • VPN-teenust kasutatakse siis, kui rühm peab faile pika aja jooksul jagama.

Hankige Netflix UK väljaspool Austraaliat, Kanadat ja USA-d

Kasutage VPN-iga ühenduse loomisel maksimaalselt oma Netflixi voogesituse kogemusi. Saate mitte ainult hankida Netflixi Suurbritannia versiooni, vaid ka kõiki teisi versioone ka väljaspool oma kodumaad. Britsih emigrandid, ameeriklased, austraallased ja kanadalased saavad nautida saateid nagu The Missing ja Kägu kohe, kui nad oma VPN-rakenduse käivitavad. See on kõigi aegade kõige lihtsam asi. Andke meile teada, millisesse VPN-i soovite pöörduda, et Netflix UK hankida väljaspool Suurbritanniat. Jagage oma kogemusi allpool olevas kommentaaride jaotises.