Kuidas vaadata Ameerika Netflixi Amazon Fire TV Cube’is

Kuidas vaadata Ameerika Netflixi Fire TV Cube’is väljaspool USA-d? “Alexa, lülita teler sisse ”,“ Alexa, ava Netflix ”, pildista ennast rääkides kuubiks, tellides tal mängida ükskõik millist Netflixi filmi või saadet, mida soovite. Nutikas kõlar Echo koos oma virtuaalse assistendi Alexa ja Fire TV digiboksiga on ühinenud uue toote nimega Amazon Fire TV Cube. Kui teie teler on ühendatud, pakub Amazon Fire TV Cube teile kõiki teenuseid, mida võiksite oodata tavalisest FireStickist, sealhulgas Netflix, Hulu, HBO ja Sling TV. Mis kõige parem, see annab kasutajatele juurdepääsu Alexale. Fire TV Cube kuuleb teid igast suunast, nii et kui palute Alexal voogesitada Netflixi kaartide maja kogu ruumist, siis see ka toimub. Fire TV Cube on esimene käed-vabad süsteem, millel on Alexa ja 4K Ultra HD voogesitusseade. Kui seda kasutatakse koos VPN-iga, jõuaks voogesituse kogemus täiesti uuele tasemele. Siit saate teada, kuidas saada Netflix USA oma Amazon Fire TV Cube’i alt, juhendist.


Kuidas Netflixi vaadata Fire Cube TV-s

Kuidas vaadata Netflix USA-d Fire TV Cube’is

Kuidas vaadata ameerika Netflixit Fire TV Cube’i kaudu VPN-i kasutades

Kui otsite hõlpsasti kasutatavat meediaväljaannet, on Netflix teie jaoks võrk. Keegi ei saa vaielda selle üle, kui populaarseks on Netflix saavutanud tänu oma klassikalistele, kaasaegsetele ja meelelahutuslikele telesaadetele. Kuid mitte iga Netflixi jälgija ei saa enda kohta sama öelda, kuna kõigil on erinev kogemus. Netflixil on erinev versioon, mille kataloogid on igas riigis erinevad, ja igal riigil on erinevad piirangud. Nii et kui olete väljaspool USA-d, olete üks nendest riikidest, kellele pakuti kvaliteetset ja kvaliteetset sisu. Isegi kui teil pole juurdepääsu USA filmide ja saadete voogesituse raamatukogule, saate endale selle juurdepääsu endale lubada VPN-iga. VPN-id on nagu privaatsed Interneti-võrgud, mis hoiab kolmandad osapooled eemal, tagades teie andmete privaatsuse. Mitte ainult see, et VPN aitab teil hankida Netflix USA ja kõiki teisi piiratud kanaleid maailmas. Loe edasi ja saa teada kuidas.

 1. Kõigepealt registreeruge VPN-i pakkujaga.
 2. Seejärel laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
 3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
 4. Nüüd looge ühendus Ameerika VPN-serveriga.
 5. Lõpuks minge Netflixi veebisaidile või käivitage rakendus Netflix.
 6. Vaadake Netflixi väljaspool USA-d.

ExpressVPN on parim VPN-teenus, mida saate Fire TV Cube abil kasutada. ExpressVPN 6.7 töötab nüüd Amazon Fire TV Stick ja Android TV ning Fire Cube TV abil, muutes selle täiuslikuks VPN-i rakenduseks voogesituse jaoks. Kui teil on huvi Fire TV Cube’i parimate VPN-ide kohta, klõpsake nuppu siin teada saama.

Parim VPN Fire TV Cube jaoks

Seal on palju geoblokeeritud rakendusi, näiteks Netflix USA, mille kasutamiseks on vaja VPN-i. Saksamaa, Suurbritannia, Kanada ja Austraalia inimesed ei saa Netflix USA-d vaadata, kui nad pole saanud Ameerika IP-aadressi. Need, kes soovivad mööda minna geopiirangutest ja vaadata otseülekannet ja tellitavat sisu mis tahes kanalil – mitte ainult Netflix USA-s -, peavad oma asukohta veebis rikkuma. VPN-i tellimisel laadivad kasutajad rakenduse alla ja loovad seejärel ühenduse serveriga riigis, kus nende soovitud kanalil või teenusel pole piiranguid. Pärast seda antakse kasutajatele IP-aadress, mis võimaldab neil kasutada piiratud juurdepääsuga materjali. See on vaid üks teenustest, mida VPN pakub. Mõelge sellele, VPN-i kasutamisel on palju eeliseid. Siin on mõned neist:

 • Geograafiliselt piiratud rakenduste blokeeringu tühistamine: Vabastage ja vaadake voogesituse rakendusi, nagu Netflix, HBO, Amazon Prime ja Hulu.
 • Kõrgeim privaatsustase: Lisage kõigile veebis tehtavatele tegevustele privaatsuse ja turvalisuse kiht.
 • VPN-i rakendused: Kõik rakendused on kasutajasõbralikud ja töötavad personaalarvuti, Mac, Android, iOS ja FireStick.
 • ISP möödaviik: VPN-id takistavad Interneti-teenuse pakkujatel muuta teie Interneti-kiirust nii, et saaksite võrguta video voogesitust katkestusteta nautida.
 • Vähendage kulusid. Hoolduskulud on VPN-võrgu loomisel väga madalad.
 • Veebis anonüümsus. VPN-i kasutamine võimaldab veebis täielikku anonüümsust sirvida.

Tulekahju TV-kuubi funktsioonid

 • Karbis on: toiteadapter, Alexa Voice Remote, kiire juhend, 2 AAA patareid, turundusjuhend, infrapuna (IR) pikenduskaabel, Amazoni Etherneti adapter (10/100)
 • Nüüd sisaldab see ainult 8 GB asemel 16 GB sisemist salvestusruumi.
 • See sisaldab Alexa koos 8 sisseehitatud mikrofoniga, millel on kaugekõnetuvastus.
 • Fire TV Cube’i hääljuhtimine on võimalik ilma puldita.
 • Seadmel on IR-tehnoloogia, mis võimaldab juhtida televiisorit, heliriba, kaabel- või satelliitkasti ning vastuvõtjat.
 • Sellel on sisseehitatud kõlar.
 • Komplekti kuulub 1-aastane piiratud garantii ja teenindus. USA klientidele on saadaval 2-3-aastane pikendatud garantii.

Hankige Ameerika Netflix Fire TV Cube’is

Ehkki Amazon FireStick ei toeta sõnumside- ja häälkõnesid juba praegu, pole kahtlust, et Amazon on saanud meelelahutuse oma prioriteediks number üks. Toode tarnitakse 21. juunil ja selle ainulaadsete omaduste ning praktilisuse tõttu loodetakse saada palju kõmu. Nagu see, mis võiks olla parem, kui kanalite – mitte ainult kanalite – sirvimiseks puldi mitte kasutamine, räägime Netflix USA-st. Telekanalitest saate läbi käia ilma sõrme tõstmata ja VPN-i abil saate Netflix USA-d vaadata Fire TV Cube’is. Sellest ei saa paremat.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map