Netflix VS Hulu: milline voogesitusteenus on parim?

Netflix ja Hulu on olnud pikka aega, piisavalt kaua, et domineerida telerivaatamises ja meedia voogesituses. Nende kahe voogesitusteenuse tõttu on paljud kaablilõikurid kaabli ja satelliidi kanalid lahti ühendanud. Inimesed eemalduvad tavapärasest televiisorist ja klammerduvad Interneti-voogesituse lähedal. Kellele on vaja kaablit, kui pääsete suurele sisukogumikule juurde odavamalt? Enne alustamist peaksite teadma, et mõlemat teenust saab kasutada personaalarvutites, Macis, Roku, PS4, Fire TV ja Apple TV. Igal teenusel on teatud omadused, mis annavad sellele hinna, sisu, ühilduvuse ja liidese osas teise ees eelise. Juhul, kui oleksite kaotanud, millist teenust valida, peaksite tõenäoliselt seda artiklit lugema. See aitab teil otsustada. Vaatame siis meie Netflix vs Hulu 2018 võrdlus.


Netflix Vs Hulu

Netflix Vs Hulu

Netflix Vs Hulu võrdlustabel

Altpoolt leiate lühikese ülevaate sellest, mida iga voogesitusteenus pakub.

NetflixHulu
HindAlustades 8 dollaristAlustades 7,99 dollarist
Tasuta prooviversioon30 päeva30 päeva
Toetatud seadmedKõik suuremad voogesitusseadmedKõik suuremad voogesitusseadmed

Piirkonna saadavusÜle maailmaUSA ja Jaapan
Otse-TVEiJah
Allalaaditav sisuJahEi
ReklaamidEiPiiratud
4K saadavusJahJah
HDR-sisuJahJah
TagasimaksedEiEi
Samaaegsed ojadKuni 4Kuni 2

Netflixi ja Hulu sügavuti võrdlus

Kuidas kujuneb Hulu sisu, hinna, võrguühenduseta vaatamise ja muude aspektide osas Netflixi suhtes??

Praegune televiisor

Hulu alustas kõigepealt voogesituse teenusega, mis aitab inimestel oma lemmiktelesaadetest järele jõuda. Sellele kuulub praeguste telesaadete suurim raamatukogu ja ainus teenus, mis võimaldab teil vaadata teleris eetris olevate saadete uusimaid episoode. Empire uusimat osa saate vaadata niipea, kui see on saadaval. See pole Netflixi puhul sama, sest kõigi episoodide vaatamiseks peate aasta ootama kogu show hooaega. Kui soovite olla teleriga kursis ja kursis, on Hulu teile teenus. Kui eelistate aga kogu impeeriumi hooaega tõmmata kõikidele alla ja liigselt vaadata, teeb Netflix teile just suurepärase.

Hind

Netflix

Netflixi põhikava 7,99 dollarit kuus pakub mitmeid eeliseid:

 • Saate vaadata oma sülearvuti, televiisori, telefoni või tahvelarvuti abil
 • Saate korraga vaadata ühte seadet
 • Piiramatu juurdepääs teleritele ja filmidele
 • Tühistage igal ajal

 Netflixi standardne 9,99 dollarit kuus sisaldav plaan sisaldab:

 • HD-vaatamine, kui see on saadaval
 • Korraga saate vaadata kuni 2 vaateekraaniNetflixi premium 11,99 dollarine plaan sisaldab lisafunktsioone, näiteks:
 • Ultra HD-vaatamine, kui see on saadaval
 • Korraga saate vaadata kuni 4 vaateekraani

Hulu

Hulu pakub kahte lihtsat, kuid tõhusat plaani:

 • Kuu plaan, mis sisaldab reklaame, 7,99 dollarit
 • Kuu plaan, mis on ärivaba, 11,99 dollarit

Piirkonna saadavus

Netflix on nüüd saadaval peaaegu kõigis maakera riikides. Saate vaadata oma lemmiktelesaateid Netflixis sõltumata sellest, kus te praegu elate. Tuleb siiski märkida, et saadaolev sisu on piirkonniti erinev. Teisisõnu, Netflix USA-s saadaolevad filmid ja telesarjad pole samad, mis Netflix UK-s. Netflixi piirkonda saate muuta sellise VPN-teenuse abil nagu ExpressVPN.

Hulu seevastu on saadaval ainult USA-s ja Jaapanis. Ilmselt on Hulu ameerika versioon pea ja õlad kõrgem kui Jaapani vaste. Ka välismaal elavad Ameerika emigrandid ei pääse oma Hulu tellimustele juurde, kui nad ei kasuta VPN-i.

Lisandmoodulid

Netflixi abil pole sisulisi lisandmooduleid. Selle eest, mida maksate, saate selle, mille eest saate, te ei saa voogesitada sisu ühestki teisest kanalist ega teenusest. Nii et kui soovite saadet, mis pole Netflixis saadaval, peate selle vaatamiseks alla laadima teise rakenduse ja tellima teise voogesitusteenuse. Te ei vaja eri teenustest saadete vaatamiseks eraldi rakendust, kuna Hulu lubab lisandmooduleid, tegelikult pakub see kolme lisandmooduli „kanalit”: HBO, Cinemax ja Showtime.

 • Showtime on 8,99 dollarit kuus
 • Cinemaxi hind on 9,99 dollarit kuus
 • HBO on 14,99 dollarit kuus

Originaalid

Netflix saab originaalse programmeerimise osas ülima käe. Neil on rohkem originaale, kui saate jälgida. Sellel on üle 100 originaalse show ja ka väga edukad, näiteks Stranger Things, Orange Is The New Black, Narcos ja House of Cards. Selle raamatukogu on peamiselt pühendatud originaalidele ja see muutub igakuiselt. Netflix uuendab nende sisu pidevalt ja on mõeldud nii vana kui ka uue jaoks. Seevastu on Hulu originaalide osas üsna vähe. Neil õnnestus neil aga kuulsus saadaolevate programmide (sealhulgas Harlots ja The Looming Tower) ning tulevaste Stephen Kingi meta-kohandamise Castle Rocki ja Mindy Kalingi nelja pulma ning Funeraladaptationi eest..

Otse-TV

Igakuise 40-dollarise makse eest saate Hulu abil voogesitada kanalit number üks, sealhulgas sporti ja uudiseid. Uus funktsioon on teinud sellest konkreetsest voogesitusteenusest huvitava pakkumise juhtmelõikuritele, kes ei soovi ohverdada oma võimet reaalajas sisu vaadata. Hulu Live TV kaudu saadavate reaalajas kanalite hulka kuuluvad ABC, CBS, Fox, ESPN, Disney, Freeform ja CNN.

Tundub, et Netflixil pole kavas lähiajal otse-TV funktsiooni lisada. Netflixi tegevjuht Reed Hastings ütles hiljuti, et „meie piirkonnas on nii palju, mida tahame teha, nii et me ei ürita teisi kopeerida, olgu see siis lineaarkaabel, seal on palju asju, mida me ei tee. Me ei tee reaalajas uudiseid, me ei tegele ka reaalajas spordiga. Kuid mida me teeme, proovime teha tõesti hästi. ”

Seega, kui otseülekanne on kohustuslik, on selles kategoorias teie jaoks ainult üks võitja ja see on Hulu.

Prooviversioon

Nii Netflix kui ka Hulu pakuvad 30-päevast tasuta prooviversiooni, mis annab kasutajatele piisavalt aega neid proovida ja valikut teha. Samuti saate selle tasuta prooviperioodi pikendada, küsides lihtsalt klienditeenindajalt rohkem aega.

Võrguühenduseta teenus

Võrguühenduseta valiku olemasolu sobib suurepäraselt pikkadeks lendudeks, millel puudub lennus meelelahutus, või neile, kellel puudub pidev WiFi-ühendus. Netflixil on see võimalus nii iOS-i kui ka Androidi opsüsteemide jaoks, mis on teenuse jaoks suur pluss. Selle tellijad saavad alla laadida valitud filme ja telesaateid ning vaadata neid siis, kui nad on võrguühenduseta. Hulu kavatseb käivitada oma filmikogu ja telesaadete võrguühenduseta vaatamise valiku 2018. – 19. Teleri alghooajal.

Reklaamid

Tõenäoliselt on telerivaatamise kõige ärritavam asi iga minutiga hüppavad kommertspausid. Inimesed said kaabel- ja teleringhäälingust lahti põhjusel. Viimane asi, mida nad vajavad, on istuda läbi Walmarti, mis lisab veebis voogesituse teenust. Netflix on teadlik, et online-voogesituse maailm peab erinema tavalisest televiisorist ja selleks on see reklaamideta. Hulu puhul peate reklaamivaba voogesituse kogemuse saamiseks maksma veel 4 USD. Siiani on Netflix selles lahingus võidupunkte kogunud. Ehkki see ei teeks haiget, kui Netflix reklaamiks omaenda programmeerimist. Tegelikult annaks see tellijatele võimaluse avastada pakutavat sisu.

Sisu

Voogesituse osas on Netflix valitsev meister sügavaima ja rikkaima raamatukogu omamise pärast. Netflixil on kõik olemas – alates populaarsetest dokumentaalfilmidest ja lõpetades eripakkumiste, jutusaadete ja draamasarjadega. Hoolimata asjaolust, et Hulu eetris on NBC, CBS, MTV, BBC, Comedy Central ja FOX, on selle programmeerimine endiselt madal.

Filmid

Netflixi filmid imevad. Periood. Peame seekord Hulule andma, see võidab selle vooru. See ei tähenda, et Hulu filmid sureksid, kuid nende filmivalik on palju parem kui Netflixi oma. Netflix on filmidele selja pööranud alates ajast, kui hakkas investeerima originaalidesse. Nüüd, kui nad on muutunud televisioonile orienteeritumaks, ei usu me, et nende filmide levitamine peagi algab.

Liides

Hulu kasutajaliides on kena ja üsna sirgjooneline, samas kui Netflixi liides on hõivatud ja omamoodi üleolev. Seda seetõttu, et Netflixil on palju sisu ja ta ei saa endale lubada üksteise reklaamimist. Nad tahavad kõigist oma saadetest õiglase pildi anda, lubades tellijatel ise valiku teha. Kõike seda öeldes teeb Netflix kasutajatele hõlpsaks mis tahes saates otsimise, sirvimise ja lugemise enne selle vaatamist, rääkimata, pakub soovitusi vaadatud põhjal. Vastupidiselt Hulule, mis jagab telesaated ja filmid korralikult rippmenüüdesse. Esmalt kuvatakse see, mida abonendid on viimati vaadanud, ja seejärel loetletakse muud randomiseeritud kategooriad. Mõlema voogesitusteenuse abil saavad kasutajad oma jälgimisloendisse seeriaid, filme ja episoode lisada. Hulu kasutajad saavad aga vaadata oma jälgimisnimekirja, mis annab neile teada uue episoodi ilmumisest või kui saade peagi aegub. Ja seda Netflix ei tee.

Seadmed

Nii Hulu kui ka Netflixi toetavad kõikvõimalikud seadmed, näiteks:

 • Nutikad telerid.
 • Meediumimängijate voogesitus.
 • Mängukonsoolid.
 • Digiboksid.
 • Blu-ray-mängijad.
 • Nutitelefonid & Tabletid.
 • Personaalarvutid & Sülearvutid.

Hulu saate vaadata Android-telefonides ja -tahvelarvutites, Apple TV-s (4. generatsioon või uuem), Chromecastis, Fire-tahvelarvutites, Fire TV-s ja Fire TV Stickis, iPhone’ides ja iPadides, LG TV-s (teatud mudelid), Nintendo Switchis, Roku ja Roku Stickis ( teatud mudelid), Samsung TV (teatud mudelid), Xbox 360, Xbox One jne. Netflixi saate vaadata Amazon Fire TV, Android TV nutiseadmete, Apple TV, Google Chromecast, Nintendo Wii, LG Electronics, Philips, Roku jne kaudu. Alumine rida on keeruline leida seadet või opsüsteemi, mis ei toetaks kumbagi üks neist teenustest.

Hulu või Netflix?

Video voogesituse jaoks on palju võimalusi, näiteks Youtube, Sling TV ja Amazon Prime. Kõigi eesmärk on vaatajaid köita ja haarata oma kvaliteetsete programmide ja ahvatlevate pakkumistega, kuid ainult vähesed neist paistavad silma. Nagu kes me nalja teeme? Me kõik teame, et Hulu ja Netflix on saate varastanud. Need kaks voogesitusteenust on sihtkohad, mida otsivad telerite fännid ja juhtme lõikurid. Need on endiselt kõige populaarsemad teenused ja jätkavad võitlust oma voogesituse meelelahutuse maailmas. Nüüd, milline teenus väärib meie raha … see sõltub sellest, millised funktsioonid on teile kõige mugavamad ja sobivad teile kõige paremini. Mõlemad on ülikonkurentsivõimelised teenused, mis otsivad pidevalt võimalusi oma abonentide rahuldamiseks ja neile täieliku voogesituse kogemuse saamiseks, mida nad võiksid küsida. Teate, mis selle lahendab, Hulu ja Netflix see on. Nii saate mõlemast maailmast parima. Kuid milline teenus kontrollib kõiki ruute teie jaoks? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.